Nowy punkt w regulaminie

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez Goszka » 13 lip 2009, o 19:08

nie zapominaj że i Ty z pewnością masz drugą twarz i w którymś momencie na pewno ją pokażesz.Dam sobie za to uciąć głowę.
Jakie to dziwne,szokujące i oburzające kiedy ludzie wkurzają się gdy ktoś robi syf na forum :roll: No nie do pomyślenia!
Adminie,Twoja reakcja była adekwatna do sytuacji a na pewno ludzka.
Sto razy bardziej wolę nazwanie kogoś(mnie też) idiotą jeśli jest ku temu podstawa i ma to służyć jego opamiętaniu od fałszywej świętojebliwości i umoralniania :evil:
A za dodatkowy punkt w regulaminie OGROMNE brawa dla Ciebie Adminku :oklaski:
Poza tym nie muszę zaraz przechodzić na wegetarianizm czy weganizm,by bronić zwierząt i nie ma w tym żadnej hipokryzji,mało tego-będzie to miało sens(dla mnie na pewno) a jeśli dla Ciebie to niepojęte to znaczy że prawdopodobnie patrzysz na tę kwestię w bardzo zawężonym aspekcie.
Goszka
 

Postprzez poca » 13 lip 2009, o 19:29

:haha: Ty to Goszka jak już rypniesz z grubej rury, to normalnie...daj Boże zdrowia
Avatar użytkownika
poca
 
Posty: 111
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 11:46
Lokalizacja: z'dolny śląsk

Postprzez Innuendo » 13 lip 2009, o 21:42

a to wiadomo jakoś powszechnie co admin jada? :D bo ja nie znam jego menu ale może wy znacie? podzielcie się bom ciekawa...

moze jest wegetarianinem a może stracił właśnie ukochanego zwierzaka a może jest człowiekiem li tylko z niedoskonałością i emocjami? (to ostatnie to razcej na pewno)

i widziałam że sam sie upomniał - no ale zawsze możemy jeszcze dołożyć mu do pieca, zwlaszcza że raz mu się zdarzyło - więc należy potępić go w czambuł, żeby zapamietał dobrze :) heja - kto jeszcze na Admina? - zawsze to fajnie pojeździć po władzy, zwłaszcza publicznie, bo prywatnie na pw to już nie taka radocha

potem pocałujmy macha w czółko i powiedzmy jaki to biedny miś bo raz ktoś napisał do niego "jesteś idiotą", zapomnijmy ile podeptał wcześniej ludzkich uczuć i żyjmy szczęśliwi jacy to jesteśmy wspaniali, wyrozumiali i łohohoho! cudni że hej! a jacy moralni i etyczni

hehe kropelko - twoje upominanie admina i innych w tej chwili jest dokładnie chyba powtórzeniem tego co krytykujesz sama:
W ogóle odnosze wrażenie,że ostatnio coraz więcej gadki o niczym.Tzn kto komu,za co i po co?
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez agik » 13 lip 2009, o 21:47

Ja tylko w kwesti menu Admina... :oops:

Kiedyś pisał, ze bigos lubi i pomidorową i torciki...

To chyba wegeterianinem nie jest...

I już znikam, zeby nie było, ze mi się nudzi i mące ( choć tak jest ;) )

NO :)
Tyle właśnie chciałam napisać ;)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Innuendo » 13 lip 2009, o 21:56

bigos, pomidorowa i torciki - no bez mięcha tez sie chyba da? :D
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez agik » 13 lip 2009, o 21:58

faktycznie :)

Choć ja zrozumiałam, ze ten bigos to chyba z mięchem...

Acha...:)

Miałam już się nie wcinać...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Innuendo » 13 lip 2009, o 22:15

a niechby i z mięchem :D

jak ja pamietam to całe zamieszanie - to kwestia miłości do zwierząt była jedną z kilku i chyba raczej pobocznych,

bardziej wyeksponowana była kwestia - to moja robocza nazwa: totalnego bezdusznego oceniania (pojechał zaburzeniami emocjonalnymi wobec autorki postu) - i braku wrażliwosci wobec uczuć innych osób opisujących swoje cierpienie
no i jeszcze parę innych się nazbieralo wybryków koleżce,

mieć zdystansowany stosunek do zwierzat a nawet ich nie lubić to jedno - ale wyzywać tych lubiących zwierzaki od zaburzonych i to w poście o umieraniu ukochanego psa i emocjach jakie to wywoluje - no cóż to chyba inna sprawa juz całkiem

swoją drogą w zyciu tez tak dziwnie się składa jak czesto obserwuję, że każdy - no naprawdę każdy tzw. "palant", osobnik niewrażliwy łamiacy zasady społeczne i traktujący innych jak pomietła - zawsze znajdzie wianuszek osób tkliwie go wspierajacych, broniących jego imienia, wyrozumiałych i stających w jego obronie, czary jakieś....
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez administrator_Paweł » 14 lip 2009, o 00:54

agik napisał(a):Ja tylko w kwesti menu Admina... :oops:

Kiedyś pisał, ze bigos lubi i pomidorową i torciki...

To chyba wegeterianinem nie jest...



Bigos, pomidorowa, torciki, mniam mniam !!! :hura: :ok:
i jeszcze fasolka po bretońsku, kotlet schabowy, kotlet mielony, filet z kurczaka, devolay, rybka, dużo ziemniaków, buraczki, mizeria i wiele innych...

Pomidorowa, wszystkie kotlety i rybka oczywiście w moim wykonaniu ;)

Zioła prowansalskie, potrawy po staropolsku, sos czosnkowy, majonezowo czosnkowy, THE BEST

i gaz musztardowy ;)

Pozdrawiam smakoszy :buziaki:
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez agik » 14 lip 2009, o 01:00

To jeszcze pozostaje wyjaśnić kwestię lodów ;)

Co Admin powie, na hasło "idziemy na lody"?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez administrator_Paweł » 14 lip 2009, o 01:03

kropelka napisał(a):A ten atak na macho był przed dodaniem nowej "ustawy"?

Adminie a ja najbardziej zawiodłam sie na Tobie (jesli Cie to ciekawi w ogóle troche)Bo mysle sobie ,że zwierząt (chyba) można nie lubic choc wypowiedz kolegi była wulgarna to Twoja adminie postawa była taka jak owego pana na stacji paliw który chamstwem odpowiedzial na chamstwo.
ja kocham nad zycie mojego psa ale tak slepo nie miałabym odwagi bronic zwierząt jednoczesnie opychając sie cielęciną...Widział ktos kiedys jak sie zabija te malenkie zwierzątka?
gwoli wyjasnienia ,zwierzaków bronic trzeba kiedy sie je xle traktuje ale,żeby z powodu napisania czegos takiego przez kolege znanego nam z mistrzowskich prowokacji tak podle potraktowac ?nazywac idiotą człowieka który "szaleje" po forum psychologicznym?
Bardzo,bardzo nieładnie.W ogóle odnosze wrażenie,że ostatnio coraz więcej gadki o niczym.Tzn kto komu,za co i po co?Wszyscy ulegacie prowokacjom i kiedy czytam je odnosze wrażenie...Żeby tylko Was odpowiednio poznac wystarczy deczko ostrzejsza prowokacja....jesli nie zadziała dodaj pieprzu ...im więcej pieprzu tym więcej ludzi wybucha.Otwiera sie i pokazuje drugą twarz której ponoc nie ma.
Admin u mnie masz grubą kreske i tyle.


Pogłaskajmy gościa po głowie...
http://wiadomosci.onet.pl/2681,2007932, ... kalne.html
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez administrator_Paweł » 14 lip 2009, o 01:05

agik napisał(a):To jeszcze pozostaje wyjaśnić kwestię lodów ;)

Co Admin powie, na hasło "idziemy na lody"?


Już się ubieram :)
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Filemon » 14 lip 2009, o 12:31

---------- 12:06 14.07.2009 ----------

agik napisał(a):Ja tylko w kwesti menu Admina...

I już znikam, zeby nie było, ze mi się nudzi i mące ( choć tak jest ;) )

NO :)
Tyle właśnie chciałam napisać ;)


:haha: ;)
pozdrawiam! :slonko: :kwiatek2: :slonko:

---------- 12:31 ----------

Goszka napisał(a):nie zapominaj że i Ty z pewnością masz drugą twarz i w którymś momencie na pewno ją pokażesz.Dam sobie za to uciąć głowę.

- mimo mej wrażliwej i dellikatnej natury... ;) z przyjemnością wzniosę topór a następnie z rozmachem opuszczę, jak by co... :lol: :P [Philemon :D ]

Jakie to dziwne,szokujące i oburzające kiedy ludzie wkurzają się gdy ktoś robi syf na forum :roll: No nie do pomyślenia!
Adminie,Twoja reakcja była adekwatna do sytuacji a na pewno ludzka.
Sto razy bardziej wolę nazwanie kogoś(mnie też) idiotą jeśli jest ku temu podstawa i ma to służyć jego opamiętaniu od fałszywej świętojebliwości i umoralniania :evil: (...)


- no to jak dla mnie to w takim razie... IDIOTKA jesteś :haha: :P a podstawą (która zapewne będzie dla Ciebie niezbędna... :P) do tego by Cię tak nazwać jest według mnie fakt, że nawet sam Admin zrozumiał, że poniosły go normalne ludzkie emocje, JEDNAK... dał im wyraz w nieodpowiedni sposób - dowodem czego ostrzeżenie, które sam sobie wlepił - moim zdaniem słusznie! :D - i za to mam dla niego szacunek i sympatię... :) bo dowodzi to, iż nie szarogęsi się w nieprzyjemny sposób i traktuje sam siebie tak jak innych, nie stosując dla siebie taryfy ulgowej w postaci odrębnych zasad ani odstępstw od regulaminu... - to mi się naprawdę podoba! :) :slonko: :kwiatek2: i uważam, że jest to fair... Dlatego w tej kwestii, kropelka, moim zdaniem, mocno się zagalopowała i chyba nie wszystko przeczytała w rozmaitych adekwatnych wątkach...:)


- co do "drugiej twarzy", która ukazuje się u wielu osób w chwilach silnych emocji, to w tym się akurat z kropelką zgadzam... - wydaje mi się, że tylko Ci, którzy po prostu są względnie nie-zneurotyzowani mają twarz jedną i nawet jak się wkurzą, to nie zaskoczą nas czymś totalnie do nich nie pasujących, ale nie wiem czy na tym portalu są takie osoby... (może flinka...? :) :kwiatek2: ) ja też należę do osób, które mają "drugą twarz", tyle że ujawnia się ona bardzo rzadko, bo nie lubię schodzić na poziom chamskich obelg, wulgaryzmów czy agresywnych, wrednych ataków, ale... jak mnie kiedyś być może jeszcze poniesie to... z góry współczuję wówczas czytelnikom! :lol: :P


P.S. Goszka, tak naprawdę to nie uważam Cię za IDIOTKĘ... bo mam wrażenie, że myśleć potrafisz i ogólnie jeśli chodzi o szare komórki, to według mnie nic Ci nie brakuje... Jednak emocjonalnie niekiedy zbyt mocno jak na mój gust Cię ponosi, no i wydaje mi się, że masz na mnie jakieś... organiczne uczulenie - czego owocem są Twoje mocno niechętne wobec mnie wypowiedzi a nawet czasami chamskie odzywki a w następstwie tego faktu moje... teksty skierowane do Ciebie, w ramach drobnego rewanżu... ;) :P
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Goszka » 14 lip 2009, o 13:09

Obrazek
drogi Phi,akurat w tym jedynym przypadku spływa to po mnie jak mocz po kaczce szpitalnej hłe hłe Lubisz się droczyć jak mniemam,z braku laku i taka rozrywka dobra :P ;)
Goszka
 

Postprzez Filemon » 15 lip 2009, o 12:28

Goszka napisał(a):Obrazek
drogi Phi,akurat w tym jedynym przypadku spływa to po mnie jak mocz po kaczce szpitalnej hłe hłe Lubisz się droczyć jak mniemam,z braku laku i taka rozrywka dobra :P ;)

znowu widzę, że jestem traktowany na zupełnie nadzwyczajnych, specjalnych prawach - czuję się naprawdę wyjątkowo! :lol:

co prawda trudno mi wyobrazić sobie Ciebie w roli... kaczki (na dodatek takiej szpitalnej, po której spływa... i tak dalej :haha: :P ), no ale skoro mnie zapewniasz, to wierzę Ci na słowo... :P :lol:

czy ja się lubię droczyć...? - no niech ja siem zastanowiem, hmm... ;) :D
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Goszka » 15 lip 2009, o 12:34

Filemon napisał(a):znowu widzę, że jestem traktowany na zupełnie nadzwyczajnych, specjalnych prawach - czuję się naprawdę wyjątkowo!

no widzisz Filemonie jak niewiele Ci potrzeba do szczęścia?A na dodatek całkiem przypadkiem i niezamierzenie udało mi się wnieść coś dobrego w Twoje życie :wink: Na mnie zawsze możesz liczyć w tej kwestii :P
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 180 gości