Nowy punkt w regulaminie

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Nowy punkt w regulaminie

Postprzez administrator_Paweł » 8 lip 2009, o 19:46

Witam Wszystkich,
Proszę zapoznać się z 16 punktem regulaminu http://www.psychotekst.pl/phpBB2/regulamin.php

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mahika » 8 lip 2009, o 19:53

podoba mi się :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 8 lip 2009, o 20:00

:oklaski:
Księżycowa
 

Postprzez agik » 8 lip 2009, o 20:11

I git...
Raz a dobrze...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez poca » 8 lip 2009, o 20:14

spox :ok:
Avatar użytkownika
poca
 
Posty: 111
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 11:46
Lokalizacja: z'dolny śląsk

Postprzez ewka » 9 lip 2009, o 00:27

Najfajniejszy jest podpunkt c).
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez ewa_pa » 9 lip 2009, o 00:29

no i brawo jasno i konkretnie
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez April » 9 lip 2009, o 00:38

;) wkoncu
April
 

Postprzez Abssinth » 9 lip 2009, o 11:49

calusy dla admina!

:)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Filemon » 9 lip 2009, o 13:47

przeczytałem szesnastkę i wydaje mi się, że to całkiem sensowne rozwiązanie... :)

tylko przychodzi mi do głowy jedna myśl (ale może coś źle skapowałem) - jeżeli ktoś chciałby, żeby skasować jego konto, bo obawia się zdemaskowania (może już jakieś koleżanki coś podejrzały, itp.), no to wtedy, jeżeli pozostaną wypowiedzi a przy nich NICK, to dalej wypowiedzi osoby zdemaskowanej mogą być wszechstronnie "studiowane" przez tego, kto zdemaskował...

a gdyby tak w takiej sytuacji zamykania konta zostawiać wypowiedzi, ale w miejsce nicka wstawiać wówczas na przykład... jakiś numer - na przykład GOŚĆ NR. 85-c :D - wówczas może łatwiej byłoby uniknąć komuś zdemaskowanemu czytania jego wypowiedzi przez osoby podążające za poznanym przypadkowo nickiem...

ale może coś mącę, bo nie zastanawiałem się nad tym wszystkim porządnie.... :P

w każdym razie dobrze byłoby, żeby była jakaś możliwość obrony na wypadek przypadkowego zostania zdemaskowanym przez kogoś niepowołanego... - bywa tak w życiu i wówczas jest to nieprzyjemna ingerencja w naszą intymność - tak jakby się ktoś do osobistego pamiętnika dobrał... :? - jeśli dana osoba pisze tu sporo i szczerze...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez administrator_Paweł » 9 lip 2009, o 14:35

Filemon napisał(a):przeczytałem szesnastkę i wydaje mi się, że to całkiem sensowne rozwiązanie... :)

tylko przychodzi mi do głowy jedna myśl (ale może coś źle skapowałem) - jeżeli ktoś chciałby, żeby skasować jego konto, bo obawia się zdemaskowania (może już jakieś koleżanki coś podejrzały, itp.), no to wtedy, jeżeli pozostaną wypowiedzi a przy nich NICK, to dalej wypowiedzi osoby zdemaskowanej mogą być wszechstronnie "studiowane" przez tego, kto zdemaskował...

a gdyby tak w takiej sytuacji zamykania konta zostawiać wypowiedzi, ale w miejsce nicka wstawiać wówczas na przykład... jakiś numer - na przykład GOŚĆ NR. 85-c :D - wówczas może łatwiej byłoby uniknąć komuś zdemaskowanemu czytania jego wypowiedzi przez osoby podążające za poznanym przypadkowo nickiem...

ale może coś mącę, bo nie zastanawiałem się nad tym wszystkim porządnie.... :P

w każdym razie dobrze byłoby, żeby była jakaś możliwość obrony na wypadek przypadkowego zostania zdemaskowanym przez kogoś niepowołanego... - bywa tak w życiu i wówczas jest to nieprzyjemna ingerencja w naszą intymność - tak jakby się ktoś do osobistego pamiętnika dobrał... :? - jeśli dana osoba pisze tu sporo i szczerze...


Napisać na PW do admina o zmianę nick-u i w cale nie trzeba usuwać konta.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Filemon » 9 lip 2009, o 14:37

aha... no to chyba jest wyjście :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Innuendo » 9 lip 2009, o 22:05

zachęcałabym do rozwagi i właśnie różnorakiej dbałości o siebie, internet nie jest tak anonimowy jak nam się wydaje i tak zupęłnie beztrosko pisać to jednak może nie...

ja podchodze do tego tak, że co raz puściłam w sieć żyje w niej swoim juz zyciem, jak np. zamieszczenie foty czy opisu na NK - może być powielone w różne miejsca, to forum tez jest otwarte i usuwanie konta, nicka, wpisów nawet - wcale nie musi zakończyc sprawy - bo przecież ktoś, ktosie mógł juz przeczytać , skopiować a nawet wkleić gdziekolwiek bądź...,

badzmy uwazni, dla naszego dobra
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez kaśku » 11 lip 2009, o 14:03

fajny punkt regulaminu, podoba mi sie :usmiech2:

ja tez dosc sporo pisywalam, zawsze sie balam jak cos pisalam i czy tego nikt nie przeczyta, a teraz sobie mysle: a niech sobie czyta, to moja sprawa co tu pisuje, a w siec niech tez juz sobie idzie, jest mi to wszytko jedno :zawstydzony: :haha:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez kropelka » 13 lip 2009, o 15:51

A ten atak na macho był przed dodaniem nowej "ustawy"?

Adminie a ja najbardziej zawiodłam sie na Tobie (jesli Cie to ciekawi w ogóle troche)Bo mysle sobie ,że zwierząt (chyba) można nie lubic choc wypowiedz kolegi była wulgarna to Twoja adminie postawa była taka jak owego pana na stacji paliw który chamstwem odpowiedzial na chamstwo.
ja kocham nad zycie mojego psa ale tak slepo nie miałabym odwagi bronic zwierząt jednoczesnie opychając sie cielęciną...Widział ktos kiedys jak sie zabija te malenkie zwierzątka?
gwoli wyjasnienia ,zwierzaków bronic trzeba kiedy sie je xle traktuje ale,żeby z powodu napisania czegos takiego przez kolege znanego nam z mistrzowskich prowokacji tak podle potraktowac ?nazywac idiotą człowieka który "szaleje" po forum psychologicznym?
Bardzo,bardzo nieładnie.W ogóle odnosze wrażenie,że ostatnio coraz więcej gadki o niczym.Tzn kto komu,za co i po co?Wszyscy ulegacie prowokacjom i kiedy czytam je odnosze wrażenie...Żeby tylko Was odpowiednio poznac wystarczy deczko ostrzejsza prowokacja....jesli nie zadziała dodaj pieprzu ...im więcej pieprzu tym więcej ludzi wybucha.Otwiera sie i pokazuje drugą twarz której ponoc nie ma.
Admin u mnie masz grubą kreske i tyle.
kropelka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 17:07

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 310 gości