propozycja odnośnie użytkownika JA I TY - ignoracja

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez agik » 8 lip 2009, o 10:45

---------- 10:43 08.07.2009 ----------

ewka napisał(a):
agik napisał(a):Sama widzisz, jaką miałyby skuteczność...

Nie zdążyliśmy się przekonać:)


Owszem, zdązylismy :)

Odnośnie Macho- kilkoro forumowiczów prosiło go, żeby zaprzestał używania wulgaryzmów- na co, jedyną odpowiedzią były coraz bardziej wymyślne opisy...nie wiem, czy osoby te pisały równiez do Admina, niemniej jednak Macho został przyblokowany. Chyabjeszcze tego samego dnia mieliśmy uzytkownika Ja i Ty...
Który też był conajmniej kilkakrotnie proszony, zeby zaprzestał np diagnozowania, proszony o odpowiedź itd...
Powiedz sama- co da przyblokowanie nicka? Skoro za 10 min mamy tego użytkownika znów?

Masz smiałość prosić Admina, zeby siedział tu 24 godziny na dobę i pilnował i sprawdzał? I żeby nawet nie odszedł od kompa na kilka minut- bo ktoś się znów pojawi i może namąci?

Pozdrawiam :)

P.S. zapomniałam spytać, co tam dobrego nagotowałaś ? :kwiatek2:

---------- 10:45 ----------

upss

No to se pooglądałam literki.... :oops: :oops: :oops:

Sorry- odpowiedziałam zupełnie nie na temat...
Mogłabym zmienić jeszcze, ale niech zostanie- bywa, ze mam pomroczność jakąś...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Tygrysek26 » 8 lip 2009, o 10:46

a nie ma tu funkcji zeby blokowac dane IP a nie tylko nick ???
Avatar użytkownika
Tygrysek26
 
Posty: 523
Dołączył(a): 30 maja 2009, o 16:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wera » 8 lip 2009, o 11:52

Mysiu obawiam się, że IP nic nie pomoże. Ja mam Internet bezprzewodowy, więc za każdym razem gdy się loguje do sieci mam inny numer IP. Nie jestem informatykiem, więc nie znam się na tym, ale pisze jak jest u mnie i jak mi się wydaje.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ewka » 8 lip 2009, o 12:21

agik napisał(a):---------- 10:43 08.07.2009 ----------

ewka napisał(a):
agik napisał(a):Sama widzisz, jaką miałyby skuteczność...

Nie zdążyliśmy się przekonać:)


Owszem, zdązylismy :)

Zdążyliśmy się przekonać, że wszyscy są na "nie". Tyle tylko;) O skuteczności niestety nie przekonaliśmy się, pomysł nie dostał szansy;)

Odnośnie Macho- kilkoro forumowiczów prosiło go, żeby zaprzestał używania wulgaryzmów- na co, jedyną odpowiedzią były coraz bardziej wymyślne opisy...nie wiem, czy osoby te pisały równiez do Admina, niemniej jednak Macho został przyblokowany. Chyabjeszcze tego samego dnia mieliśmy uzytkownika Ja i Ty...

No to blokujemy nowego użytkownika... kiedyś mu się znudzi;)

Masz smiałość prosić Admina, zeby siedział tu 24 godziny na dobę i pilnował i sprawdzał? I żeby nawet nie odszedł od kompa na kilka minut- bo ktoś się znów pojawi i może namąci?

Przesada.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez agik » 8 lip 2009, o 13:38

---------- 13:37 08.07.2009 ----------

No widzisz, a ja uwazam, ze etykietowanie uzytkowników poprzez udzielanie im kartek- to przesada :)
I dziecinada...

---------- 13:38 ----------

acha
:kwiatek2:

;)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Księżycowa » 8 lip 2009, o 14:00

Kolejny wątek dotyczący Macho ma wzięcie. Ja jestem ciekawa czy on ma z tego jakąś satysfakcję albo ubaw.

Nie wiem czy zauważyliście, że zawsze jak jest afera, to jego nie ma a jak wszystko ucichnie, to pojawia się znów, żeby coś sprowokować. Nie wiem co z tego ma, ale my nie powinniśmy dać mu tej satysfakcji...
Księżycowa
 

Postprzez poca » 8 lip 2009, o 14:42

Kasiorek- jest kochana, jest tylko na ,,ukrytym'' taki tchórz , że nie ma odwagi się ujawnić ale jestem pewna że wszystko co było o nim napisane dokładnie przeczytał.
Avatar użytkownika
poca
 
Posty: 111
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 11:46
Lokalizacja: z'dolny śląsk

Postprzez Filemon » 8 lip 2009, o 18:00

---------- 17:59 08.07.2009 ----------

tenia554 napisał(a):Uważam że jeden człowiek umie panować nad emocjami,a inny nie.A często nie widzi potrzeby panowania.I właśnie dlatego to jest jego problemem.Wystarczy popatrzeć na małe dzieci,które tupią,są nieznośne,jest im bardzo żle.Tylko nie wiedzą dlaczego.Często.gdy się je przytuli,wszystkie złe emocje mijają.Jeżeli ktoś mnie drażni nie staram się czytać jego wątków,a odpisuję kiedy mam na to ochotę.W każdym z nas jest wiele inności i trenuję swoją tolerancję.Czuję się tu gościem i nie czuję potrzeby nikogo przeganiać.Wokół nas również żyją ludzie różni,których nie da się przegonić,więc nauczyłam się być szczęśliwa bez nich wśród nich.


podoba mi się taki punkt widzenia - podpisuję się pod tym... :) :slonko:

---------- 18:00 ----------

sikorkaa napisał(a):UWAGA UWAGA UWAGA !!!!

ja, nizej podpisana, informuje wszem i wobec, ze jesli zdarzy mi sie (a nie wykluczam, ze mi sie zdarzy) tutaj kogos obrazic, zwyzywac, zmieszac z blotem itp. to nie bierzcie tego prosze wowczas do siebie, bo informuje Was, ze mam sklonnosci psychopatyczne, ktore sa jak wiadomo powaznym zaburzeniem psychicznym :roll: czyli jak juz sie tak przed Wami odslonilam to juz jest ok z tym moim wyzywaniem, tak? usprawiedliwienie mam? wystarczy takie, czy ktos zyczy sobie wystawic zaswiadczenie od psychiatry?
sikorkaa, malgoska mowia mi :gites:
smiac sie czy plakac? :roll:


nie podoba mi się takie podejście i to już zresztą nie po raz pierwszy w wykonaniu sikorki... :P

POST SCRIPTUM
myślę sikorka, że Ty w głębi siebie być może odczuwasz, że coś kombinujesz i ponoszą Cię emocje (a może nie odczuwasz...?) - jednak mam wrażenie, że nie rozgrywa się to wszystko w Tobie na poziomie całkowicie świadomym...

Twoje podejście sprawia na mnie wrażenie przewrotnego i manipulacyjnego, jednak nie stawiam Ci zarzutu, że czynisz to świadomie, bo przecież w Tobie nie siedzę - szczerze mówiąc mam wrażenie, jak już zresztą wspominałem, że "produkujesz" takie teksty dlatego, bo brak Ci pewnej emocjonalnej równowagi, ale to tylko moje osobiste zdanie... :)

zauważ różnicę w charakterze moich wypowiedzi skierowanych do Ciebie i Twoich na temat Macho... - a wyobraź sobie, że Twoja osoba (kiedy widzę takie teksty) mnie osobiście denerwuje bardziej niż Macho i budzisz we mnie obecnie większą agresję niż ON - a jednak... jak widzisz, staram się Ciebie traktować w inny sposób niż Ty jego i również pracuję w sobie nad wyrobieniem pewnego rodzaju stosownego dystansu, jak również zastanawiam się co MNIE dolega, że reaguję na Ciebie w taki nie do końca adekwatny sposób... :)
Ostatnio edytowano 8 lip 2009, o 18:14 przez Filemon, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez sikorkaa » 8 lip 2009, o 18:03

coz zrobic filemonie ...... - zycie ;) :bezradny:
sikorkaa
 

Postprzez Księżycowa » 8 lip 2009, o 18:03

Ok, to ja w swych wypowiedzich od dziś, będę taka sama jak Macho. Mam Filemonie nadzieję, że zrozumiesz iż jest to spowodowane moim DDA i nie będziesz miał mi tego za złe...
Księżycowa
 

Postprzez Abssinth » 8 lip 2009, o 18:05

no jak to sie nie podoba?

przeciez Sikorka jest chora...chyba sam jej zdiagnozowales problemy emocjonalne, z tego, co pamietam?

Sikorko - :serce: i kwiatuszki dla Ciebie.
i misiaczki.
i inne takie...

:P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Filemon » 8 lip 2009, o 18:11

---------- 18:11 08.07.2009 ----------

sikorka oświadczyła publicznie, że nie uważa by miała ze sobą problemy emocjonalne... - teraz natomiast, moim zdaniem zachowuje się po prostu przewrotnie - to wszystko. :P

ale ja i wobec takiego Jej zachowania będę pracował w samym sobie nad wyrobieniem w sobie dystansu - bo tak będzie dla mnie dobrze... a dla sikorki, to już nie wiem - Ona może się zająć sama sobą

zresztą przewrotność, mam wrażenie, udziela się tutaj szerszym kręgiem... - ale i to, jak dla mnie, nie koniec świata...

ano takie życie i tacy ludzie... :)

:slonko:

---------- 18:11 ----------

bunia napisał(a):No to sie narobilo :D ......o swieta wrazliwosci :roll: ......troche dystansu jak wspomnial Filemon......facet chyba nie pali zwierzat i nie wiesza na wszystkich galeziach w lasach..... a mowic mozna sporo(pod wplywem emocji lub bez wplywu).....robi sie znowu jakies koleczko :wink: "za" i "przeciw".....tym co wrazliwi lub nie :wink:..... lubia pieski a nie lubia kotow - to chyba jakis rasizm :D (tylko jeden ma u mnie wzgledy :wink: ) itp ..... chyba wiekszosc sie zaparla,zeby faceta zmienic albo sie pozbyc .....okay,okay....powodzenia.


- podoba mi się takie spojrzenie na sprawę i również jest mi bliskie... :) :slonko: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 8 lip 2009, o 18:12

podoba, nie podoba... wielkie mi co...
mi sie wiele rzeczy nie podoba i co z tego....
:roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 8 lip 2009, o 18:15

Filemon - tzn. chamstwo jest ok. , a przewrotnosc juz jakas taka niefajna....?

dziwny mi sie wydaje Twoj system wartosci...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Filemon » 8 lip 2009, o 18:18

mahika, i tyle z tego, że sobie o tym napiszę... :D :P
i już mi kapkę lepiej...

Abssinth, o systemie wartości, to się nie będę szerzej rozwodził w tym miejscu, bo by cały elaborat wyszedł... :)
Ostatnio edytowano 8 lip 2009, o 18:19 przez Filemon, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości

cron