propozycja odnośnie użytkownika JA I TY - ignoracja

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez sikorkaa » 7 lip 2009, o 16:29

---------- 16:28 07.07.2009 ----------

kwiatki dla macho :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: i buziaki :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: i co tam jeszcze chcesz

:roll:

---------- 16:29 ----------

Filemon - idziemy na gofry?
sikorkaa
 

Postprzez bunia » 7 lip 2009, o 16:54

No to sie narobilo :D ......o swieta wrazliwosci :roll: ......troche dystansu jak wspomnial Filemon......facet chyba nie pali zwierzat i nie wiesza na wszystkich galeziach w lasach..... a mowic mozna sporo(pod wplywem emocji lub bez wplywu).....robi sie znowu jakies koleczko :wink: "za" i "przeciw".....tym co wrazliwi lub nie :wink:..... lubia pieski a nie lubia kotow - to chyba jakis rasizm :D (tylko jeden ma u mnie wzgledy :wink: ) itp ..... chyba wiekszosc sie zaparla,zeby faceta zmienic albo sie pozbyc .....okay,okay....powodzenia.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Innuendo » 7 lip 2009, o 17:18

buniu - teraz to ja chyba nie rozumiem ciebie, czyżbyś posądzała mnie o rasizm bo reaguję - z pewnymi emocjami i owszem - na czyjeś wstrętne zachowanie?

rasizm to twoim zdaniem? uśmiechniete emotki jakoś mnie w tym nie bawią, przyznam, że jestem rozczarowana twoim wpisem

ja walczę o zycie swojego zwierzaka kilka ostatnich dni i sekunduję lili w opsianym przez nią problemie - i wiesz co buniu - chciałabym mieć takie wsparcie dla siebie od ciebie jakie dostaje właśnie macho - tylko jego wspierasz tym komentarzem w niewrażliwym deptaniu innych,
ale to ty wybierasz kogo wesprzesz i jaką postawę,
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez mahika » 7 lip 2009, o 17:25

znów wojna, a koleś siedzi pali blanta i ma beke...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 7 lip 2009, o 17:25

Filemon napisał(a):
przypominam poza tym, że kilkakrotnie informował On o tym, że miał zdiagnozowaną schizofrenię, która jak wiadomo jest poważną chorobą psychiczną...

:shock:
UWAGA UWAGA UWAGA !!!!

ja, nizej podpisana, informuje wszem i wobec, ze jesli zdarzy mi sie (a nie wykluczam, ze mi sie zdarzy) tutaj kogos obrazic, zwyzywac, zmieszac z blotem itp. to nie bierzcie tego prosze wowczas do siebie, bo informuje Was, ze mam sklonnosci psychopatyczne, ktore sa jak wiadomo powaznym zaburzeniem psychicznym :roll: czyli jak juz sie tak przed Wami odslonilam to juz jest ok z tym moim wyzywaniem, tak? usprawiedliwienie mam? wystarczy takie, czy ktos zyczy sobie wystawic zaswiadczenie od psychiatry?
sikorkaa, malgoska mowia mi :gites:
smiac sie czy plakac? :roll:
sikorkaa
 

Postprzez bunia » 7 lip 2009, o 17:27

....okay.....wyszlo nieporozumienie bo przeciez nie o rasizm w doslownym znaczeniu chodzi......rozumiem..... ale jesli sie uwaza,ze czyjs wpis jest bez sensu,idiotyczny lub prowokacyjny to mozna go zignorowac i wybrac,czytac te ktore cos dla zainteresowanego wnosza a nie koncentrowac sie na tych ktore nic nie daja......tak mysle......to jest Forum i nie da sie moim zdaniem uniknac jakis "wpadek".....facet lubi byc oryginalny,prowokowac i wynika ,ze z powodzeniem :bezradny:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Innuendo » 7 lip 2009, o 17:31

nie idiotyczny bezsensu ani prowokacyjny - RANIĄCY

czy to robi róznicę? bo dla mnie tak
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez mahika » 7 lip 2009, o 17:34

zastanawiam sie, ze skoro admin sie w to włączył nawet, to moze juz go zbanował... wiec chyba nie warto się kłócic przz nacpanego koleszkę???
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Innuendo » 7 lip 2009, o 17:38

wiesz Mahiko moze i bez sensu, może to nie kłótnia a uzgadnianie punktów widzenia, nie wiem,

wiem, że jestem poruszona nie tylko tym jego koleżki zachowaniem ale równiez i tym przyzwoleniem i wyrozumiałością jakie mu tutaj cześc osób daje, niewątpliwie mnie to wnerwia,

a juz na pewno szlag mnie trafia na wszelkie zachęty bym powściągnęła emocje "bo przecież każdy ma prawo żyć i mogę go nie czytać" coś tu jest nie halo :)

jak napisze tak o dzieciach w wątku o utracie dziecka - będzie tez ok? jak daleko są posuniete wasze granice tolerancji, czy idąc za ideą wyrozumiałości nie zajdziecie za daleko?
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez mahika » 7 lip 2009, o 17:47

wiem, że jestem poruszona nie tylko tym jego koleżki zachowaniem ale równiez i tym przyzwoleniem i wyrozumiałością jakie mu tutaj cześc osób daje, niewątpliwie mnie to wnerwia,

a juz na pewno szlag mnie trafia na wszelkie zachęty bym powściągnęła emocje "bo przecież każdy ma prawo żyć i mogę go nie czytać" coś tu jest nie halo


zgadzam się z tym w 100%.
ja tylko zadaję sobie czesto pytanie. CO CHCĘ OSIĄGNĄĆ, O CO WALCZE wdając sie w dyskusje, często stwierdzam ze poprostu nie warto.... bo to nic nie zmienia.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Innuendo » 7 lip 2009, o 17:53

taaa... chyba do mnie dociera że na nic moje oburzenie..

ale wiesz Mhiczko tak mi jakoś cholernie smutno, przykro... i sobie to ujawniam, poza złością ofkors,

zdarzyła mi się w życiu kiedyś taka sytuacja gdy mój współpracownik zwyzywał mnie, obraził i szyderczo kazał wynieść się natychmiast z pomieszczenia i że ma info od szefa że juz tu nie pracuję - i jego zachowanie to oczywiste jak odebrałam , ale w tym samym pokoju i czasie siedziało kilka osób, niektóre dość zaprzyjaźnione ze mną - nikt się nie odezwał, to było straszne dla mnie doświadczneie, nikt ani słowa :!: udawali jakby ich nie było,
tak mi się przypomniało, są granice tolerancji i granice niereagowania,

niereagowanie może boleć, naprawdę
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez tenia554 » 7 lip 2009, o 18:17

Dziewczyny,każda z nas ma zapewne swoje problemy i zmartwienia.I szkoda zdrowia dla Macho czy kogoś innego,na kogo nie mamy wpływu.Dzisiaj jest ten jutro tamten,a pojutrze tamta.Możemy robić selekcję,kto się nadaje,a kto nie.Możemy pisać do Administratora,który również nie ma wpływu na tego czy tamtego ,no ewentualnie go zablokuje,a ten ktoś pojawi się pod nowym nikiem.Czy naprawdę nie lepiej ignorować ,nie wdawać się z takimś kimś w rozmowę,a być może znudzi się jemu monolog.Jeśli sam zauważy że ''odbiega od normy'' jaka jest przyjęta na forum zechce się dostosować,a być może rozmawiać o swoim prawdziwym problemie.Nie daję nikomu przyzwolenia na obelgi,tylko jak ktoś i tak nie zrozumie o co mi chodzi to szkoda moich emocji.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sikorkaa » 7 lip 2009, o 18:47

mahika napisał(a):zastanawiam sie, ze skoro admin sie w to włączył nawet

gdzie? nie zauwazylam ...
sikorkaa
 

Postprzez Innuendo » 7 lip 2009, o 18:52

Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez sikorkaa » 7 lip 2009, o 18:55

dzieki ;) jestem w szoku ... - w pozytywnym szoku :shock:
sikorkaa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości

cron