Boli...POMOCY!!!!! PROSZE!!!!!!

Problemy natury seksualnej.

Boli...POMOCY!!!!! PROSZE!!!!!!

Postprzez pikolo1703 » 21 lip 2007, o 22:00

Witam pisez z profilu swego słonka bo ja akurat nie mam .. mam powazny problem .. nie potrafie przełamac pierwszego razu... bardzo mnie boli i zawsze sie konczy porazka... jestem juz 2 rok z chłopakiem i mamy juz swoje lata i boje sie ze go strace.. jest kochany a ja nie potrafie sie przelamac . od razu pisze ze wizyta u sexuologa i u ginekologa odpada, prosze bo nie wyobrazam sobie zycia bez niego... POMOCY!!! prosze o pomoc... starałam sie juz 8 miesiecy i czuje ze on w koncu ode mnie odejdzie...
pikolo1703
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 20:17

Postprzez Jan_D » 21 lip 2007, o 23:14

:D Witaj, to fakt, że nie mam żadnych do¶wiadczeń seksualnych, ale bardzo bym chciał pomóc pod tym względem komu¶. Podzielam Twoje zdanie, że nie ma potrzeby udawac się do seksuologa lub ginekologa. Pierwszy raz, to zdarzenie, którego nigdy nie zapomnisz, ale... niestety, aby było to co¶ niepowtarzalnego i niezapomnianego, niezbędne jest podjęcie wysiłku i to niemałego. Jednakże to wszystko da się zrealizowac!!! Otóż wiedz, że aby pierwsze miłosne zespolenie Waszych ciał zakończyło sie sukcesem, to nigdy nie odgadniesz, ile powinno trwac... cał± noc. Co jeszcze ważniejsze, nie może sprowadzac się wył±cznie do fizycznego obcowania. Integraln± czę¶ci± niech będzie rozmowa, najlepiej przy użyciu jak najczulszych słów, na temat, który nie będzie Was obci±żał emocjonalnie. Najlepiej w ogóle, przed wła¶ciwym stosunkiem, wytworzyc atmosferę maksymalnej blisko¶ci. Wg mnie dobrym sposobem na to jest wspólny posiłek, ale ważne jest, aby nie był zbyt ciężki (tzn. zbyt tłusty, słodki, ostry), bowiem przeci±żony żoł±dek lub jelita, to znacz±ca przeszkoda w osi±gnięciu erotycznego sukcesu. Przed wła¶ciwym zbliżeniem najlepiej wybrac się jeszcze na krótki spacer, teraz jest lato, dni s± długie a wieczory ciepłe, to także okazja do cieszenia się sob±. Kolejnym etapem może byc wspólna kapiel, obojętnie czy pod prysznicem, czy w wannie. Wówczas poznacie po raz pierwszy jak piękna jest nago¶c i że nie ma powodu się jej wstydzic, zwłaszcza je¶li się zwi±zana jest z głębok± miło¶ci±. Gdy za¶ zaczniecie już, to zadbajcie o to, aby się nie spieszyc, najlepiej jak najdłużej wstrzymac orgazm. Wiem, że to zadanie, może byc trudne, ale przy opowiednim nastawieniu sukces gwarantowany. Starajcie się jak najwięcej rozmawiac, darzyc sie pieszczotami, poznajcie techniki zmysłowego masażu, róbcie jednak przerwy, aby się zbytnio nie zmęczyc. Wiem, że "przerwa" może się jednoznacznie kojarzyc ze zmorzeniem przez sen. Otóż nie, dzięki odpowiedniemu pobudzeniu ciała, taki chwilowy odpoczynek w niczym nie przeszkodzi. Na razie tyle
Powodzenia
Jan_D
 
Posty: 96
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 19:46

Postprzez Bianka » 22 lip 2007, o 14:37

Janie D mowisz ze nie masz doswiadczen seksualnych a piszesz tak jakbys mial hmmm czegos tu ie rozumiem, czyli to tylko teoria?
zgadzam sie co do stworzenia odpowiedniej atmosfery bliskosci ale orgazm za pierwszym razem i taki dlugi dystans sie raczej nie zdarza...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Jan_D » 22 lip 2007, o 14:50

:?: No tak, mogę się mylic, dobrze że mi o tym piszesz. Ale oprócz praktyki, wiedz, że s± np. ksi±żki, z których mozna czerpac wiedzę nt. seksu i doznan z nim zwi±zanych. Oczywi¶cie, pozostaje w takim przypadku tęsknota, ale wychodze wówczas z założenia, że ludzie dużo gorsze rzeczy musz± znosic, e.g. ciężkie nieuleczalne choroby, kalectwa spowodowane wypadkami, anomaliami genetycznymi itp. Niestety taki argument wówczas niezbyt pociesza, ale jak ci±gle się mnie poucza, człowiek raju na ziemi nie znajdzie, a może nawet nie ma prawa go tam szukac. [/url]
Jan_D
 
Posty: 96
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 19:46

Postprzez Bianka » 22 lip 2007, o 20:38

teoria nie zawsze sprawdza sie w praktyce, to tylko chcialam powiedziec...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Goszka » 22 lip 2007, o 23:09

Pikolo je¶li Cię co¶ boli to może ¶wiadczyć o problemach ze zdrowiem-takie bóle bardzo często maj± podłoże fizyczne lub psychiczne i my¶lę że je¶li już tyle czasu próbowali¶cie i za każdym razem czuła¶ ból który uniemożliwiał penetrację to pora pomy¶leć o lekarzu...nie bagatelizowałabym tego problemu,bo z takich rzeczy wynikaj± póĽniej różne paskudztwa...
Bardzo współczuję lecz z jednej strony rozumiem także Twojego chłopaka który jak każdy zdrowy facet ma swoje potrzeby i nie realizowane powoduj± frustrację która jak sama się przekonujesz niestety mog± rzutować na relacje w zwi±zku...
Naprawdę,zastanów się nad lekarzem je¶li sami nie potraficie rozwi±zać tego problemu...a je¶li mogę spytać dlaczego nie chcesz skorzystać z pomocy specjalisty?
Goszka
 

Postprzez Barbie* » 15 sie 2007, o 17:57

Byc może jeste¶ chora, doszło do jakiegos zakazenia i to niekoniecznie od styczno¶ci Waszych narz±dów płciowych.

Wydaje mi sie także że Ty się obawiasz, a zazwyczaj to chyba nasza psychika odpowiada ze takie "ekscesy". Do zbliżenia nie można sie przymuszać nawet je¶li chodzi o Wasz zwi±zek. Do tego trzeba dorosn±, chciec i wiedziec że to własnie TEN.
Do ginekologa tak czy siak bedziesz musiała kiedy¶ pój¶ć-czy to na badania, czy w czasie ci±zy. Po prostu bez tego sie nie obejdzie. My fachowcami tu nie jestesmy więc je¶li chcesz sie dowiedzieć co jest przyczyn± bólu musisz i¶ć na wizyte. Nie zawsze konczy sie badaniemi(...)

A kiedy dochodzi do zbliżenia jestes gotowa, rozluĽniona? Bo to BARDZO wazne.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez ewa_pa » 11 wrz 2007, o 16:11

ja myślę żę po prostu nie jesteś jeszcze gotowa do tego pierwszego razu aby był wspaniały musisz chciec tego w 100% to podstawa i mieć zaufanie i uczucie do niego i nie masz o co sie obwiniać porozmawiaj z nim szczerze o swoich obawach a może coś sie zmieni? a co do bólu...może jednak warto zasięgnąc porady ginekologa? pomyśl o tym
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 320 gości

cron