Blad...

Problemy z partnerami.

Postprzez salome » 1 lip 2009, o 16:25

salome napisał(a):Ponoc wy mężczyzni cenicie w kobiecie dobro, szlachetność, wierność, skromność - no ta kobieta jak widac tych cech nie posiada a mimo to szalejesz...


Stwierdziłam fakt - wierna nie jest, skromna też, bo bedac z jednym sypiała z drugim. Szlachetna? No raczej tez nie,bo by nie krzywdziła tak narzeczonego. Może z dobrem przesadziłam, ale w sumie wg wikipedii "Jest elementarnym pojęciem moralnym, określającym pozytywną wartość wszelkich czynów i zachowań".

don viktorio napisał(a):Dzisiaj jestem facetem i wole seks niz przytulanke. Twoj facet jest najwidoczniej nienormalny.


Nie jest nienormalny,poprostu nie lubi seksu uprawiac za czesto. Czy normą jest robic to co dzien - dlatego tego,ktory robi rzadko nazywa się nienormalnym?

Magda napisał(a):Solome przesadzilas. Najechalas na niego, a przecież nie napisał ze seks jest dla niego najwazniejszy, tylko JEDNA Z WAZNIEJSZYCH rzeczy.I zgadzam sie z nim, bo tak jest...A jak Twoj maz nie lubi seksu to chyba jest albo z nim albo z Toba cos nie tak.


Nie napisałam, ze seks dla don vik jest najważniejszy i myślę, że to Ty Magda najechałaś na mnie.
To prawda pisałam na problemach seksualnych o tym, że mój mąż nie jest wielkim fanem seksu,ale nie jest z tego powodu nienormalny.

Dlatego pytam Cie Magdo jaka jest normalna ilość uprawiania seksu w tygodniu?
salome
 

Postprzez Magda » 1 lip 2009, o 16:32

Dziekuje Donie, myslałam kiedys o zostaniu prawnikiem, ale jednak poprzestane na mojej biotechnologii :)


Z, dla mnie nie skreśla i na tym poprzestańmy. Zdrada jest zdradą i jest to tragedia dla osoby zdradzanej i czesto rowniez dla zdradzajacej ( z racji sumienia/ konsekwencji itd).Dla mnie 1 blad nie moze skreślic czlowieka z listy ludzi szlachetnych, bo sa na Swiecie duzo wieksze tragedie i przewinienia. A wiary w to nie mieszaj, bo nie dla kazdego wartości chrzescijanskie sa najwazniejsze. I napisze z góry - tak bylam kiedys zdradzona przez faceta, który teraz siedzi w seminarium 3 rok i ma zamiar zostac ksiedzem. Wiec nie mow mi tu o wartosciach chrzescijanskich... Ja Cie nie przekonam i Ty mnie nie przekonasz co do szlachetności, wiec moze skonczmy...

I zastanawiam sie dlaczego tak bronisz solome ktora stwierdzila od razu o osobie o ktorej nie ma nawet pojecia ze nie moze byc szlachetna i skromna czy tez dobra. Moze bedzie bardzo dobra matka dla swoich dzieci, moze jest dobra córka. Ona tego nie wie a ocenia.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez ewka » 1 lip 2009, o 16:33

Magda napisał(a):W tym ze raz pisze Donowi ze jej maż poprostu woli przytulanie i ze to normalne, a potem wyplakuje sie na innym forum ze maz jej nie chce - nie wyplakiwalaby sie jakby uznawala to za normalne.

No... piękna zachęta do dzielenia się problemami. Jestem pod wrażeniem.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Magda » 1 lip 2009, o 16:40

Solome, wyjaśniłam czemu tak sie zbulwersowalam i wyjasnilam czemu na Ciebie najechałam...Faktem jest dla Ciebie ze nie jest ona skromna bo nie jest wierna? Bez komentarza.

A skoro Twoj maż nie jest nienormalny to po co sie tu wyplakiwac?

I nie ma normy uprawiania seksu, to indywidualna sprawa kazdego...Ale jak widac Tobie nie pasuje "norma" Twojego męża, wiec masz problem...Ale nie musisz zaraz z tego powodu wyzłaszczać sie na innych i obrażać osoby których nie znasz...

A skoro Twoj maż nie jest nienormalny to po co sie tu wyplakiwac?
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez salome » 1 lip 2009, o 16:47

Dlaczego Magdo piszesz, że mąż mnie nie chce?
salome
 

Postprzez Magda » 1 lip 2009, o 16:49

A mam napisac wprost? Chciałam być delikatna...
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez salome » 1 lip 2009, o 16:50

Tak, bardzo proszę.
salome
 

Postprzez Magda » 1 lip 2009, o 16:51

Moze lepiej na priv...
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez salome » 1 lip 2009, o 16:52

---------- 16:51 01.07.2009 ----------

Ogólnie jesteś nadwyraz delikatna...

---------- 16:52 ----------

Dlaczego na priv. Skoro ja pisze o swoich problemach na forum to nie muszę sie chować na privach. Poprostu napisz co masz do napisania.
salome
 

Postprzez mahika » 1 lip 2009, o 16:54

salome :pocieszacz:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Magda » 1 lip 2009, o 16:54

Nie bede z Toba gadać w tym wątku, bo to nie jest Twój watek, jakbyś chciała zauważyc... Z drugiej strony dlaczego mam być dla Ciebie delikatna? Ty jakos dla innych nie jestes...
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Goszka » 1 lip 2009, o 17:04

Magda z łaski swojej nie najeżdżaj na innych :evil:
Prześledziłam wątek i moje wnioski są odwrotne do Twoich.
Ostatnio edytowano 1 lip 2009, o 17:07 przez Goszka, łącznie edytowano 2 razy
Goszka
 

Postprzez Magda » 1 lip 2009, o 17:05

Niech salome nie najezdza na innych...
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Goszka » 1 lip 2009, o 17:07

Jakbyś rzeczywiście brała na poważnie że to wątek viktorio,to chociaż Ty byś odpuściła.A tak obie ciągniecie i większość tego co tu pisze nie dotyczy victorio tylko jakiejś dyskusji w której jedna drugiej chce udowodnić rację.

---------------
alleluja.
eot.
Goszka
 

Postprzez mahika » 1 lip 2009, o 17:08

zmiany można zacząc od siebie, nie od innych...

wyciągnełam niestety wnioski identyczne jak goszka :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 589 gości

cron