Odchudzanie - tabletki

Rozmowy ogólne.

Postprzez mikidajlo » 15 sty 2009, o 21:27

A ja was nie rozumiem. szczupłe dziewczyny wyliczają fałdki a ja mam jedną konkretną, jędrną i jest mi z nią dobrze. No dobra powiniennem coś z nią zrobić. :) Zawsze się śmieję że trzymam linię jak mam linijkę w ręku.
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

odchudzanie - tabletki

Postprzez kaktuss » 9 lut 2009, o 22:34

kuleczka002 napisał(a):ja jestem za tabletkami odchudzającymi. trzeba tylko wiedzieć jakie są dobre, tak żeby nie pojawił się efekt jo-jo. Dlatego jak już chcesz coś brać, to najlepiej coś sprawdzonego. Wiem, że teraz na polski rynek wchodzą takie tabletki formoline, one są podobno skuteczne, sprawdziły się przynajmniej na zachodzie, więc może tego spróbuj. Musisz tylko zapytać farmaceutę jak działają i czy już można je kupić :)

można je kupić, tylko są drogie, a efekt jaki dają mizerny. nie są warte tych pieniędzy. lepiej wybrać sie do dietetyka i z nim ustawić sobie dobrą zdrową dietę.
kaktuss
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 19:18

Postprzez kuleczka002 » 30 cze 2009, o 11:42

oj jaki stary temat :) ale przyda sie trochę odświeżenia. już tak dawno się odchudzałam. Formoline odstawione, kilogrmy zrzucone! :D
kuleczka002
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 lip 2008, o 10:45

Postprzez tenia554 » 30 cze 2009, o 12:49

Moje koleżanki piją systematycznie czerwoną herbatę i schudły od 12 do 16 kilo.Powodzenia.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez JA I TY » 1 lip 2009, o 07:40

W necie widziałem książke "Nie używaj słowa dieta" może to Wam pomoże.
Odchudzanie to przede wszystkim kwestia psychiki.
Człowiek zadowolony z życia i swojego wyglądu dużo się rusza i je na co ma ochote i szybko spala i wydala.
Jak ktoś ciągle się koncentruje na schudnięciu a nie na cieszeniu się życiem to jest coś nie tak.
Odchudzać to się mogą prawdziwe grubasy.
Polska nie jest państwem grubasów.
Jeżeli człowiek jest gruby to albo ma coś z psychiką albo z układem trawiennym , mało uprawia sportu i nie zdrowo się odrzywia.
JA I TY
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20 cze 2009, o 19:22
Lokalizacja: Niedaleko Warszawy

Re: Odchudzanie - tabletki

Postprzez Olusia » 17 kwi 2016, o 19:44

Przede wszystkim przed podjęciem decyzji o odchudzaniu czy przejściu na dietę warto skonsultować się ze specjalistą, lub chociaż samemu sprawdzić jaka jest nasza prawidłowa waga i czy daleko od niej odbiegamy. Dopiero później podejmować można na tej podstawie jakieś kroki.
Olusia
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2016, o 19:41

Re: Odchudzanie - tabletki

Postprzez motten » 23 kwi 2016, o 23:30

czy moglby ktos polecic jakiegos dietetyka??
motten
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 20:11

Re: Odchudzanie - tabletki

Postprzez tratka » 9 maja 2024, o 09:21

Nie ma cudownych tabletek na odchudzanie się.

Jest jedynie

zdrowa zbilansowana niskokaloryczna dieta
dużą aktywność fizyczna

I proste ;)
tratka
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 gru 2020, o 13:12

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości