Przystanek Woodstock

Problemy z partnerami.

Postprzez Goszka » 24 lip 2007, o 17:13

Mahika,ja już wczoraj doszłam do wniosku że nie warto psuć sobie nerwów,a lepiej utrzymać poziom forum...dajmy sobie spokój z polemik± z kim¶ kto zdaje się być ignorantem w temacie,a we własnych wypowiedziach przeczy sam sobie.
Goszka
 

Postprzez Goszka » 24 lip 2007, o 23:07

Michale ostrzegam Cię panuj nad sob±!
Przegi±łe¶-nie ujawniałam nikomu swego imienia ponieważ wolę pozostać anonimowa,widzę że wbrew mojej woli posłużyłe¶ się nim,a nie loginem jaki przybrałam na forum.Lepiej popro¶ Admina o usunięcie mojego imienia z tego postu lub całego postu-nie zgadzam się aby ktokolwiek na psychotek¶cie je znał nawet je¶li to TYLKO imię.Je¶li tego nie zrobisz to już się osobi¶cie postaram żeby zostały wyci±gnięte z tego konsekwencje. :evil:
Chcesz w życiu szacunku?Miej go dla innych!Ja Ci Ľle nie życzę ale wierz mi że w realu inaczej by¶my pogadali.
Nie będę się zniżała do Twojego poziomu i dalej strzępiła języka.Następnym razem jak przegniesz to napiszę kilka zdań do Admina bo my¶lę że wprowadzasz niezły ferment.
Odpisałam Mahice a nie Tobie więc w ogóle nie powinno Cię to interesować i nie wiem z jakiej racji do mnie kierujesz swoje słowa.Nie wiem co tacy jak Ty robi± na tym forum.Że masz problem-to wiem-ale chyba z głow±.A teraz żegnam.Pisz co chcesz.Tobie na pewno już nie odpowiem.
Goszka
 

Postprzez ewka » 24 lip 2007, o 23:21

Ja Was dzieci bardzo proszę. Bardzo!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez administrator_Paweł » 26 lip 2007, o 00:49

Fajna impreza, pewnie w tym roku też tam będę, poturlamy sie w błocie (nie będziemy sie tam turlać za FREE) i napijemy taniego wina z moj± 9-letni± córka, a co tam, wkońcu czarne szarpidruty tak maj± we krwi i w genach to przenosza.

Pozdrawiam wszystkich uczestników imprezy i koło bandżi też nie przejdę obojętnie. Znaki szczególne: spodnie w khaki (jasne lub ciemne), koszulka raczej ciemna, ale nie koniecznie (w kolorze zgniłej zieleni), czarne glany, włosy ala Rolling Stones (dopiero rosna po ostatnim obcięciu dla wzmocnienia) i 9 letni bachor (rodzaj żeński) obok lub za ręke :wink:

Browar dopiero jak bachor za¶nie w namiocie. no i :gites:

Zapraszam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mahika » 26 lip 2007, o 19:34

Admin, od samego pocz±tku mi się podobasz :lol: :oops: :lol: Będę się rozgl±dać, ja pewnie czarne krótkie spodenki i może białe lub czerwone trampki, nie kompie się w błocie bo to podobno boli, nie pije win, bo mi nie smakuj±, ale piweczko chętnie, jeszcze wymy¶le znaki szczególne dla naszej ekipki żeby¶my się wszyscy znaleĽli. U¶ciski dla małej woodstokowiczki :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez administrator_Paweł » 26 lip 2007, o 23:41

Z tym winem i błotem odniosłem sie do wypowiedzi michała:
Michal85 napisał(a):...lec bo blotko wyschnie do tego jestescie stworzeni wino blotko i imprezowanie a te wsze szarpidruty -...

według niego bawi sie tam najgorszy element, margines społeczny i wszystko co najgorsze.

do zobaczyska
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Goszka » 26 lip 2007, o 23:55

buehehehehehehehehehe :lol:
Si tacuisses, philosophus mansisses
:roll:
Goszka
 

Postprzez mahika » 11 sie 2007, o 19:36

Goszki nie było, A Ty Adminie byłe¶?? my na miejscu bandzi, a bandzi się spóĽniło i nie miało gdzie stan±ć .:twisted:
5 pięknych dni. Kocham to miejsce, tylko młodzież już inna, a ¶rednia wieku 23 lata. Gdzie s± wszyscy starzy woodstokowicze??
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Barbie* » 11 sie 2007, o 23:31

Nienawidzę przystanku woodstock i tego typu muzy-o bleee...

Bez urazy dla Ciebie Mahiczko;) I mam nadzieje ze dla Ciebie impreza była przednia:D
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 14 sie 2007, o 17:09

Tak jak ja nienawidzę dyskotek, obrzydlistwo. , nic dziwnego. Dla każdego co¶ innego
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Barbie* » 14 sie 2007, o 17:11

No ja też ich nienawidzę:)
To dobre dla 16latek.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez Szafirowa » 15 sie 2007, o 21:23

---------- 21:22 15.08.2007 ----------

Barbie, a dlaczego nienawidzisz przystanku Woodstock ?
Zrobił Ci co¶ złego, lub co¶ tak strasznego, żeby zasłużyć na Tw± nienawi¶ć ?

---------- 21:23 ----------

PS. I wyrażenie: "tego typu muzy"
Tzn. jakiego typu ??
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez Barbie* » 15 sie 2007, o 22:26

Nienawidzę, bo...

można by wymienic cał± listę, ale wymienie najwazniejsze je¶li juz prosisz. Nie ma w sobie nic delikatnego i kobiecego. Kojarzy mi sie z brudem i ćpaństwem. A ten typ muzy-po prostu tego typu nie lubię:)

Aha no i oczywi¶cie, mam nadzieje ze nikt się nie obraził, bo opinia była jasna i konkretna-przystank woodstock. Tyle;)
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez Szafirowa » 15 sie 2007, o 22:55

Taaak, rozumiem ...

każdego roku występuje tam kilkudziesięciu wykonawców, zazwyczaj ok. 50.
ZAWSZE muzyka jest skrajnie zróżnicowana, tak jak i tym razem z tego co wiem, były przeróżne grupy pocz±wszy od cięższych klimatów typu Habakuk, Acid Drinkers czy też Kobranocki, poprzez zupełnie ¶wietne subtelne klimaty Staszka Soyki, Martyny Jakubowicz, Był również Hurt o ile wiem, Coma.
Z pewno¶ci± nie zabrakło regge, i cudownych Carrantuohill ze swoimi żywiołowymi występami, podczas których grana jest irlandzka muzyka ...
S± perełki, tak jak kiedy¶ występ Eweliny Flinty, która ¶piewała piosenki Janis Joplin, orkiestra filharmonii zazwyczaj z dużego miasta (nie pamiętam jakiego) która na zakończenie grała utwory Debussy'ego czy też Bethovena.

Wybacz, ale okre¶lenie "tego typu muza" nijak wobec powyższego do mnie nie przemawia.
Nadal nie wiem jaki to jest typ.
Wbrew temu co s±dzisz - żadnej jasno¶ci i konkretu w Twojej opinii nie ma.

Pewnie, każdy lubi co innego, dziwi mnie tylko jak łatwo i pochopnie ludzie wydaj± os±dy o tym, czego jak się okazuje kompletnie nie znaj±.
Moim zdaniem zakrawa to na duż± powierzchowno¶ć.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez Barbie* » 15 sie 2007, o 23:07

Nie okre¶liłam sie konkretneij celowo:) Bo widze że chyba zaczynasz się zło¶cić:) A ja nie chce nikogo zło¶cić.

A o gustach przeciez się nie dyskutuje. Pozdrawiam.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 243 gości