Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez wuweiki » 20 cze 2009, o 16:51

sikorkaa napisał(a):bo mnie sie wydaje, ze wystarczy dac znac admonowi na priv, czy tak?

Proste :D
albo na pw albo emaliem :) ...wystarczy chcieć
wuweiki
 

Postprzez mahika » 20 cze 2009, o 23:39

no widzisz... staż taki, a nie wiem, sikorka... bo nie mam i nie miałam zamiaru robić skeczy. jak mi gdzies sie nie podoba to juz tam poprostu nie wchodze. masa taki miejsc było...
najbardziej pamietam forum wielkiej orkiestry... jeżdze na woodstocki, staż narawde duży, klimaty te... takmi sie wydawało, ze miłość, przyjaźń bedzie ta sama co na wood...
ale źle zostałam przyjeta na forum, mase przytyków docinków, źle sie tam poczułam... wiecej nie weszłam, mimo ze moje konto tam jest i wpisy też....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 21 cze 2009, o 09:25

http://www.psychotekst.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=564

Tu sobie mozna zobaczyć, jak można sobie zablokowć konto- jak rozumiem- przypadkiem :twisted:
Przynajmniej tak było na początku nowego forum.

No i jesli wysłanie PW do Admina jest aż takiem wielkim problemem...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez sikorkaa » 21 cze 2009, o 11:49

---------- 11:43 21.06.2009 ----------

mahika napisał(a): jak mi gdzies sie nie podoba to juz tam poprostu nie wchodze.


i z tym sie moge calkowicie zgodzic :ok: choc z drugiej strony widocznie niektorzy chca sie calkowicie odciac i nie pozostawiac juz po sobie zadnych sladow - no i ich prawo.

---------- 11:47 ----------

agik napisał(a):
No i jesli wysłanie PW do Admina jest aż takiem wielkim problemem...


no i otoz to - ja tez nie widze problemu. choc z takimi przypadkami to pewnie jest tak, jak to juz opisal azot - 'chce sie niby wyrejestrowac, ale jeszcze sobie troche pojecze no i Wy mnie namowicie zebym jednak zostala' - i robi sie z tego 30 stron a dana osoba wciaz jest :zalamka:


no bo wlasciwie dlaczego prosba mysii pozostala bez echa i nasza droga kolezanka wciaz jest na forum?

---------- 11:49 ----------

i jeszcze mam do Was jedno pytanie - zauwazylam, ze pod niektorymi nickami figuruje podpis 'gosc' - co on oznacza, jak sie go tworzy i czym sie rozni bycie 'gosciem' od zwyklego uzytkownika? (sory ale ja malo biegla w tych sprawach) :wink:
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 21 cze 2009, o 12:09

---------- 12:08 21.06.2009 ----------

widocznie niektorzy chca sie calkowicie odciac i nie pozostawiac juz po sobie zadnych sladow - no i ich prawo.

rejestrując sie AKCEPTUJESZ regulamin i podlegasz jego prawom. w regulaminie nie ma takiego czegoś, jak "na życzenie usuwamy ślad po Tobie"
bądźmy poważni ;)

---------- 12:09 ----------

jeszcze mam do Was jedno pytanie - zauwazylam, ze pod niektorymi nickami figuruje podpis 'gosc' - co on oznacza, jak sie go tworzy i czym sie rozni bycie 'gosciem' od zwyklego uzytkownika? (sory ale ja malo biegla w tych sprawach)


to już admina działka ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 21 cze 2009, o 12:32

mahika napisał(a):---------- 12:08 21.06.2009 ----------

widocznie niektorzy chca sie calkowicie odciac i nie pozostawiac juz po sobie zadnych sladow - no i ich prawo.

rejestrując sie AKCEPTUJESZ regulamin i podlegasz jego prawom. w regulaminie nie ma takiego czegoś, jak "na życzenie usuwamy ślad po Tobie"
bądźmy poważni ;)


no w sumie masz racje :wink: choc jednak niektore nicki jak sama zauwazylam poznikaly (np. naszego ukochanego michala85) - no chyba ze to odbylo sie na zasadzie wykluczenia przez admina z grupy forumowiczow ze wzgledu na jakistam przewinienia.
sikorkaa
 

Postprzez flinka » 21 cze 2009, o 15:14

Sikorko status gość pojawia się pod nickami, które już nie są aktywne, tzn. Admin na prośbę użytkownika (bądź też karnie) usuwa jego konto i wtedy nie ma możliwości dostępu do profilu (nick jest na czarno i pojawia się właśnie status gościa), ale posty pozostają, bo wątki straciłyby sens. To tak z obserwacji piszę. Jak chodziło Ci o stronę bardziej techniczną to ja już nie znam. :wink:

Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez sikorkaa » 21 cze 2009, o 15:45

---------- 15:44 21.06.2009 ----------

flinka napisał(a): Admin na prośbę użytkownika (bądź też karnie) usuwa jego konto i wtedy nie ma możliwości dostępu do profilu


na prosbe? no podobno (z tego co pisze mahika) na prosbe to sie nie da? :bezradny:

z tym ze nie ma mozliwosci dostepu do profilu takiego goscia to sie zgodze bo rzeczywiscie chcialam raz wyslac wiadomosc takiej osobie na priv a tu ... niespodzianka. ale widze, ze te osoby nadal moga sie wypowiadac (np. jacek). a jak ktos znika (nie znam powodu,ale jak mniemam regulaminowe usuniecie przez admina za niestosowne zachowanie - np. michal85) to znika calkowicie, i nie ma ani jego profilu, ani jego postow.

dzieki flinka ;)

---------- 15:45 ----------

mahika napisał(a):
jeszcze mam do Was jedno pytanie - zauwazylam, ze pod niektorymi nickami figuruje podpis 'gosc' - co on oznacza, jak sie go tworzy i czym sie rozni bycie 'gosciem' od zwyklego uzytkownika? (sory ale ja malo biegla w tych sprawach)


to już admina działka ;)


admin!! jestes tam?? ogrodek mi trzeba skopac!! (w wolnym tlumaczeniu - wyjasnic pare kwestii ;) )
sikorkaa
 

Postprzez agik » 22 cze 2009, o 03:39

Da się Sikorko :)
Tylko trzeba poczekać. Admin wyjasnił, ze jesli ktos prosi o usunięcie konta na zawsze, to On uważa, ze to oboejętne, czy usunie konto za tydzien, czy od razu. Wystarczy poczytać.

Jeśli ktos prosi o usunięcie konta, bo rzeczywiście zraził się, alo cos nieprzyjemnego go spotkało, to faktycznie- nie wchodzi. Jesli to chwilowe- np pod wpływem jakiegoś wpisu i przejdzie- to nie uwazasz, ze Admin ładnie z nami wszystkimi postępuje, dając nam czas na wystudzenie emocji i jakies oględniesze wejrzenie w sprawę? Usunięcie konta od razu, zanim emocje ostygną ( a potem użytkownik zmienia zdanie) znów rodzi nieprzyjemne pytanie- a czemu, a nie mogłaś/ mogłes się namyślić, a po co te skecze, szopki, po to te demonstracje?

Zauważyłam, ze słowo "gość" pojawia się przy tematach osób, które poprosiły o usunięcie konta, ale nie usunęly tematu i swoich wpisów.


Chciałam jeszcze dodać, ze bardzo mi się to podoba- ze Administrator nie bierze niczyjej strony i interweniuje tylko w przypadkach drastycznego łamania regulaminu. I ze to regulamin stanowi, a nie widzimisie. I jeszcze to, ze nikt nie jest przekreślony. Usuwane są wpisy, ale nie osoby.

Pozdrawiam
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez tenia554 » 22 cze 2009, o 08:50

Zgadzam się z tobą Agik.Chciałam jeszcze dodać,że nie musi to być robienie skeczy.Wszyscy od czasu do czasu dają sobie szansę na słabości,więc nie bardzo rozumiem dlaczego ten rodzaj ''ulgi'' tak wiele budzi emocji.Skąd ta kategoryczna ocena.Możesz zniknąć i już.Gdybym wiedziała co wiem teraz napewno bym usunęła się po cichu.Ale wówczas nie wiedziałam i nie zdawałam sobie sprawy ,że to może być atakiem na moją osobę.Skoro się zarejestrowałam,chciałam się wyrejestrować i to wszystko.A skoro nie potrafiłam ,to zwróciłam się do administratora .Naprawdę nie rozumiem waszej reakcji i braku tolerancji.Są to ludzkie emocje,a wy traktujecie ten fakt jak występy artystyczne,rodzaj sławy na forum itd.Ja usłyszałam wiele gorzkich słów ,nie chcąc nikogo urazić ,zaistnieć czy cokolwiek udowodnić sobie i wam.Jak wytłumaczyć się na forum wsparcia ,ze swojej słabości,aby nie zostać obiektem przebiegłym i sprytnym .Dzisiaj już uporałam się z tym faktem,ale nie umiem zrozumieć skąd bierze się takie podejście.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sikorkaa » 22 cze 2009, o 10:06

---------- 10:03 22.06.2009 ----------

tenia
, jestes to jestes ... i tyle.

---------- 10:04 ----------

tenia554 napisał(a):chciałam się wyrejestrować i to wszystko.A skoro nie potrafiłam ,to zwróciłam się do administratora .


czyzby? bo jednak jak widze zwrocilas sie na forum, a admin ma cos takiego jak priv.

---------- 10:06 ----------

agik napisał(a):Usuwane są wpisy, ale nie osoby.



widze ze osoby jednak tez - np. forsaken czy michal85 (i wpisow i osob brak)
sikorkaa
 

Postprzez tenia554 » 22 cze 2009, o 14:10

Sikorko może moja wina jest ogromna,a przewinienie nie do wybaczenia,ale przyszła mi do głowy taka,a nie inna forma.I nie rozumię dlaczego miałabym pisać na priv,skoro chodziło o wyrejestrowanie więc napisałam chyba do kompetentnej osoby.Teraz już wiem,że trzeba cichutko i na paluszkach.Naprawdę nie rozumiem skąd tyle agresji i dlaczego po cichu na priv,bo inaczej lincz.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 22 cze 2009, o 14:12

wielkie słowa padają znów....nie wiem po co....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 22 cze 2009, o 14:20

zaden lincz, tenia - nie traktuj tak tego :prosi: ciesze sie, ze jestes z nami :buziaki: i badz jak najdluzej ... :wink:
sikorkaa
 

Postprzez tenia554 » 22 cze 2009, o 15:09

Sikorko, uwierz mi że cała ta sytuacja wiele mnie kosztowała.A przecież nie chciałam nikomu się narazić ,ani zaistnieć.Moje intencje były naprawdę czyste i nie godziły w nikogo,a jednak zostałam potraktowana jak manipulatorka.Ale było minęło i teraz już wiem jak mam odejść.Chociaż pozostał niesmak.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 298 gości