Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez mahika » 13 mar 2009, o 15:35

:)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 13 mar 2009, o 15:44

a co jak objawy tych wszystkich chorób miną a ja nadal jestem z tym samym partnerem? :wink:
Goszka
 

Postprzez KATKA » 13 mar 2009, o 16:49

8)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tenia554 » 13 mar 2009, o 17:23

Goszko,to znaczy że to stan przewlekły i trzeba z nim żyć.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez bunia » 13 mar 2009, o 18:39

To teraz wiem dlaczego lekarze czesto myla sie w stawianiu diagnoz.....lepiej sie poczulam :D

Goszka...zawsze mozna doszukac sie nowych objawow :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez wuweiki » 13 mar 2009, o 18:58

"
10)Poczucie, ze czujesz jego zapach nawet kiedy jego nie ma w pobliżu.
Dla ciebie to : Miłość
Dla lekarza : Schizofrenia.

11)Nie możesz usiedzieć na miejscu.
Dla ciebie to : Miłość
Dla lekarza :Hemoroidy.


:haha:
wuweiki
 

Postprzez caterpillar » 13 mar 2009, o 23:32

:lol: hehe dobre :!:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez azot » 11 cze 2009, o 16:13

Nikt cie stąd niewyrejestruje, już kilka krotnie pisałem do admina z taką prośbą ale on ma to w głębokim poważaniu....no ale cóz...bede wam zatruwał życie dalej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
azot
 

Postprzez sikorkaa » 11 cze 2009, o 16:30

azot napisał(a):bede wam zatruwał życie dalej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


skoro inaczej nie potrafisz :bezradny:
sikorkaa
 

Postprzez Innuendo » 11 cze 2009, o 17:17

hmm Azot - a do czego ci potrzebna zgoda admina jeśli chcesz to miejsce opuscić? nie rozumiem? czy nie wystarczy przestać tu sie logować i przychodzić?

przecież odpowiedzialność jest w rękach każdego z uczestników i ona m.in. polega na tym, ze decyduję kiedy piszę a kiedy nie piszę...

jakoś nie uważam by to admin odpowiadał za to czy będziesz tu kogoś wkurzał, lekceważył, zatruwał mu życie - jakkolwiek to rozumiesz - to chyba ty za to odpowiadasz?

a może ja zbyt poważnie podeszłam do twojego wpisu? może to żart, którego nie załapałam? :)
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez azot » 11 cze 2009, o 18:33

---------- 18:26 11.06.2009 ----------

Innuendo napisał(a):hmm Azot - a do czego ci potrzebna zgoda admina jeśli chcesz to miejsce opuscić? nie rozumiem? czy nie wystarczy przestać tu sie logować i przychodzić?

przecież odpowiedzialność jest w rękach każdego z uczestników i ona m.in. polega na tym, ze decyduję kiedy piszę a kiedy nie piszę...

jakoś nie uważam by to admin odpowiadał za to czy będziesz tu kogoś wkurzał, lekceważył, zatruwał mu życie - jakkolwiek to rozumiesz - to chyba ty za to odpowiadasz?

a może ja zbyt poważnie podeszłam do twojego wpisu? może to żart, którego nie załapałam? :)


Masz w sumie reht, aber wydaje mi sie ze jezeli admin odpisuje na moje pytania oprocz tego jednego to znaczy ze chce pokazac ze to forum jest utopią wychodowaną w w rzeczywistym świecie. Wiesz tutaj sie ludzie nieyrejestrowują bo tu jest tak fajnie :P

A gdybym nie miał konta to bym nie miał możliwości, a tak co miesiąc loguje sie i przeszkadzam wam waszym pięknym świecie.

A czy to żart....hm nie wiem, to zalezy mi sie wydaje ze jestem bardziej konkretny od wiekszosci ludzi tutaj którzy znalezłi to miejsce i stwierdzili o to jest zajebiste miejsce żeby zrealizować swoje emo predyspozycje. Staram sie pomagać ludziom ale tylko wtedy kiedy sami chcą tej pomocy, a kiedy widze że ktos wielokrotnie uzala sie nad sobą tylko po to żeby zwrócic na siebie uwage to jade po nim. I myśle ze to dobra terapia XD ale zbieram za to baty od forumowiczów typu mahika itp. Więc w pewnym sensie jest waszym koszmarem no i jak widać admin mi na to jeszcze długo pozwoli XD
A dodając cos do tych notorycznych emoużalaczy, to większośc znich nie odwiedziła nigdy psychiatry jak sądze, bo co bedzie jak odwiedzą taką osobe? Psychiatrzy są jak pieprzony wykrywacz kłamstw przeszywaja cie na wskros zadaja konkretne pytania i przywieraja do mury, nie daja szansy na sranie w banie, i w ten sposob leczą ludzi zarówno z ich prawdziwych zaburzen jak i takich emo pociągów. Simple as bat

---------- 18:33 ----------

Aha no i koronnym dowodem moich twierdzen jest ten post. Patrz tenia354 czy cos zamiast napisac priw do admina o usniecie konta (bo to jest jej prywatna sprawa) nie zrobiła tego. Tak by zrobił człowiek gdyby się chciał wyrejestrować. Ale Tenia jak sądze chciałą poprostu aby sie pojawiło mnóstwo postów "NIE!!!!!!! nie odchodz, zostań z nami, kochamy cię". Ah nie ma to jak mały szantażyk, i jak rośnie ego :P

I ogólnie tym postem nie obrażam teni, opisuje tylko jej zachowanie, ale że to jest koleżanka kogoś tam to nikt nie pomyśli nawet nad tym czy moge mieć jedna racje tylko solidarnosc kolezenska działa :P Bo większośc ludzi tutaj uważa że pomagają wsparciem i wyciągają w ten sposob z dołą innych. Wpsracie jest dobre, ale to tylko dodatek. To jest tak jak dawać dziecku kolo ratunkowe zamiast nauczyć go pływać, ale w sumie mało mnie to dziwi w czasach ekonomicznego i mentalnego eurosocjalizmu bo ludzie nie chcą być już dorośli i odpowiedzialni, tylko chcą przez całe życie pozostać dziecmi i mieć nad sobą jakaś opieke/protekcje
azot
 

Postprzez tenia554 » 11 cze 2009, o 22:13

Ojej zostałam wywołana.Więc odpowiadam .Nie wszystko musi mieć podwójne dno,ala każdy ma prawo interpretować i wyciągać wnioski.Przyznaję ,że było to z mojej strony nie przemyślane posunięcie ani dla zysków,ani dla strat.Miałam poprostu doła,a nie umiałam sobie poradzić z wyrejestrowaniem.I nie ma tym żadnych podtekstów,chociaż przyznam że wiele osób wyciągnęło do mnie rękę,która była mi bardzo potrzebna za co jestem bardzo wdzięczna.Do admina napisałam na pw,tzn. przeprosiłam za zamieszanie i pochyliłam głowę przyznając się że było to nieprzemyślane i chcę pozostać na forum.To wszystko co mam do powiedzenia i zapewniam Cię że więcej takiej sensacji nie wywołam.Ja myślę,że wszyscy mamy swoje słabości i dobrze usłyszeć czasem dobre słowo,ale mimo wszystko nie było to moją intencją.Wcześniej nie czytałam próśb innych osób i nie wiedziałam jak to się odbywa,gdyż wydawało mi się,że jeśli mogę się zarejestrować to mogę się wyrejestrować,ale dzisiaj już wiem i wiem kiedy zniknąć..Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez KATKA » 11 cze 2009, o 22:36

o Matko Polko ....zapomniałam juz o tym temacie :lol:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez impresja » 11 cze 2009, o 22:37

A dlaczego teniu podkładasz się ? Ty zrobiłas sensację .Ludzie z forum i ja :) wypowiedzieli sie .Zarówno Ty masz prawo wywoływać sensacje jak i kazdy ma prawo komentować ją po swojemu. Ale to nie powinno wpływać na Twój kregosłup. Nie przepraszaj ,że żyjesz .ty sobie napisałaś post i równie dobrze mógł nikto go nie komentować .Ale znaleźliśmy sie komentujący .mogłaś nic nei wyjaśniać i zostawić post swojemu biegowi. Ale pisałas elaboraty,bo chciałaś .Stąd tyle stron powstało.
Bądź sobą i jeżeli ci sie chce jeszcze takie posty pisać to pisz ,wywołuj zamieszanie ,a my mamy prawo odnieśc sie lub nie.
Niech nikt nie wpływ na Twój kręgoslup.Stój prosto.
impresja
 

Postprzez bunia » 11 cze 2009, o 22:43

:)
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości

cron