Problem - Pomocy.

Problemy natury seksualnej.

Problem - Pomocy.

Postprzez bsm » 18 maja 2009, o 12:56

Witam, założyłem tu konto ponieważ mam problem z .....

Mam 20lat, kilka dni temu odbyłem swój pierwszy stosunek, był on bardzo krótki, następnego dnia odbyłem swój drugi stosunek, jednak mam problemy z wzwodem ;/
w 2 stosunku penis mi stawał co kilka minut na bardzo krotki okres czasu (~minuta).
Kompletnie nie wiem czemu tak jest, wczesniej ogladajac filmy erotyczne stawal i bylo dobrze, a teraz leze w łóżku z kobietą i nie chce;/
Na szczescie mam wyrozumiała kobiete i rozumie tą sytuacje, mowi abym sie tym nie stresowal ale mi jest wstyd;/
Przy pierwszym stosunku bardzo mnie bolał, może to wina tego?
Ale teraz np ogladajac filmy erotyczne jest zupełnie inaczej niz było przed stosunkiem, nie staje mi, a ja juz mu sie uda to na krotki okres czasu;/
Nie masturbuje sie jakos nałogolo, zaczolem przed stosunkiem może 2 tygodnie i co kilka dni.
Jak macie jakeis pytania ktore by pomygły rozwiazac ten problem to pytajcie.

Proszę o pomoc, ponieważ jest to bardzo ważne dla mnie
bsm
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 12:40

Postprzez salome » 18 maja 2009, o 13:17

Moze poprostu myślisz podczas seksu oczyms innym, strsujesz się, lub martwisz?
salome
 

Postprzez smerfetka0 » 18 maja 2009, o 13:17

im bardziej chcesz i się skupiasz na tym że kurcze niech w końcu będzie wzwód.. tym bardziej prawdopodobne że go jednak nie będzie.

nie możesz o tym ciągle myśleć, to był Twój pierwszy raz który nigdy nie jest tak cudowny jak mówią mity..

odczekaj kilka dni..

mówiłeś że masz wyrozumiałą partnerkę, musisz do tego podejść na luzie.. nie myśleć ciągle o tym i nie stresować się tak bo to tylko wszystko opóźni..

może najpierw 3 razy dłuższa gra wstępna? pieszczoty i takie inne.. wszystko powoli i stopniowo, z większą dawką czasu na pobudzanie.

pamiętaj - to było Twoje pierwsze dwa razy... to się zdarza... i nie oznacza że z Ciebie zły będzie kochanek bądź masz problemy zdrowotne.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Macho » 18 maja 2009, o 14:44

Zapytaj sam siebie co Cię tak naprawdę stresuje. Czy partnerka jest brzydka albo ma małe piersi a może jest za grub albo ma czegoś za dużo albo za mało.
Może masz ochote na ostry, przedmiotowy seks a udajesz miłego gościa. Może się porównujesz z kolegami że ten a ten zerżnął pannę za pierwszym razem bez mrugnięcia okiem (na pewno ściemniał). Może się wstydzisz swojego ciała lub wyglądu, kształtu(może masz krzywego penisa) , rozmiaru swojego penisa. A może twój penis jest cienki jak długopis. A może jesteś żydem i jesteś obrzezany. Stary powodów może być tysiące. Poprostu przeanalizuj te dwa kontakty krok po kroku : co mówiłeś Ty co mówiła ona , czy "czytałeś jej w myślach" co sądzi na twój temat, i jakie myśli i uczucia towarzyszyły ci podczas igraszek.
Dotrzyj do ogniska twego stresu- czego się tak obawiasz, wstydzisz i krępujesz i co Cię tak blokuje. Jak autopsychanaliza zawiedzie to idź do sexuologa a jak on nie pomoże to kup viagrę i pakuj pannę aż spalisz gumę.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez smerfetka0 » 18 maja 2009, o 14:56

Macho musisz być taki wulgarny ?


po za tym to był drugi raz... wiagra nie potrzebna..
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Gosiek » 18 maja 2009, o 15:13

Macho napisał(a): a jak on nie pomoże to kup viagrę i pakuj pannę aż spalisz gumę.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o
Avatar użytkownika
Gosiek
 
Posty: 3715
Dołączył(a): 22 paź 2007, o 22:38
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Macho » 18 maja 2009, o 19:54

---------- 15:33 18.05.2009 ----------

Przepraszam Panie i Panów, troche mnie poniosło.

---------- 19:54 ----------

Zagubiona0 nie oceniamy, nie osądzamy, nie krytykujemy !
A jeżeli już nam się coś nie podoba to używamy komunikatu typu Ja lub metody PBP.
W ostateczności oceniamy lub mówimy że niepodobała się nam czyjaś wypowiedź a nie oceniamy , nie krytykujemy i nie osądzamy i nie potempiamy danej osoby.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez smerfetka0 » 18 maja 2009, o 20:01

Boniu to już Cię oceniłam ? już potępiłam ? WYRAZIŁAM własne zdanie. grzecznie zapytałam czy musisz być taki wulgarny i wyraziłam zdanie że to DOPIERO drugi raz więc WIAGRA NIE POTRZEBNA - nie powiedziałam że hjesteś głupi skoro mu to proponujesz. to wymiana zdań które się różnią!

długo się zastanawiałeś nad tym żeby dodać ten wpis i z dwóch zdań moich wyczytać sobie to co napisałeś? paranoja.

w mojej wypowiedzi nic nie było co mogło by wskazywać że Cię oceniam, jakoś urażę czy cholera wie co jeszcze!


ps. NA FORUM OBOWIĄZUJE KULTURA A TOBIE W POPRZEDNIEJ WYPOWIEDZI BRAKOWAŁO JEJ I JAKOŚ JA SIĘ NIE CZEPIAM!

korona z głowy Ci myślę nie spadła po tym że nie dopisałam "ja"... w tym przypadku wielkiej różnicy to nei miało i nie miało nic wspólnego z ocenianiem Ciebie bo gdzie tam jakakolwiek ocena to ja nie wiem.!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Macho » 18 maja 2009, o 20:31

Cytuję : "musisz być taki WULGARNY ?"
Jeżeli obraziłem Twoje uczucia estetyczne odnośnie słownictwa to przepraszam.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez smerfetka0 » 18 maja 2009, o 20:36

tak obraziłeś.
po za tym byłeś wulgarny i to zupełnie niepotrzebnie.
i ja cię nie skrytykowałam i nie oceniałam ponieważ nie powiedziałam czegoś typu że jesteś chamem i po co te wulgaryzmy.. moje pytanie było neutralne, normalne, i jeśli uważasz że coś Ci tym zrobiłam to nie ze mną jest tu coś nie tak.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Macho » 18 maja 2009, o 20:46

Czuję się trochę urażony. Wolałbym gdybyś napisała "czy musisz używać tak wulgarnego słownictwa ?" niż czy musisz być taki Wulgarny. Twoja ocena była skoncentrowana na mojej osobie a nie na mojej wypowiedzi.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez smerfetka0 » 18 maja 2009, o 20:51

:shock: no szok... brak mi słów na skomentowanie ... :shock: albo po prostu szkoda już słów :shock:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Macho » 18 maja 2009, o 20:56

A możesz mi powiedzieć co Cię tak zszokowało w mojej wypowiedzi.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez smerfetka0 » 18 maja 2009, o 20:58

tak mogę.
Twoja skłonność do wyolbrzymienia i czepialstwa.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Macho » 18 maja 2009, o 21:09

Prosiłbym żebyś nastepnym razem zastosowała sie do przedstawionych przeze mnie reguł wypowiedzi ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne. Ja też postaram się zwarzać na wulgaryzmy.
Macho
 
Posty: 263
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 16:49
Lokalizacja: Mazowsze

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 330 gości