gdzie znale¶ć

Problemy z partnerami.

gdzie znale¶ć

Postprzez mahika » 6 sie 2007, o 17:32

witam wszystkich po wakacjach, moich wakacjach na Woodstocku. My¶lę i my¶lę. Gdzie jest jaki¶ fajny bezpłatny portal na którym moge zawierać fajne znajomo¶ci. Czuję sie taka osamotniona ze ręce mi opadaj±, nie wiem byłm już na www.samotni.pl i na jakie¶ głupie czaty wchodzę ale nie umiem nawet zagadać ja się do niczego nie nadaję :(((
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 6 sie 2007, o 17:39

hej hej :)

odpowiem Ci chaotycznie:) i byc moze nie na temat - nie wierze w tego typu portale, tak naprawde:)

dla mnie najlepsze bylo rozwiniecie moich zainteresowan i poznanie ludzi w kregu fantastyki i graczy rpg - tak naprawde poza tym kregiem ciezko bylo takiemu szalencowi jak ja znalezc kogos do pogadania;), a poza tym juz na wstepie jest o czym porozmawiac, nie ma presji, ze moze z tym, moze z tamtym, i kazdy szuka mniej lub bardziej na sile partnera. po prostu nawiazanie przyjazni....to mi dalo rowniez zwiekszenie poczucia wartosci, co mi bylo na tamten czas bardzo potrzebne, pozwolilo mi spotkac wielu, wielu ludzi.....z niektorymi przyjaznie sie do dzisiaj ( a cala ta sytuacja, kiedy zaczynalam, miala miejsce jakies ....12-13 lat temu). Ogolnie - balans pozytywny jak cholera:)

i Tobie rowniez tego zycze, zeby wyszlo na dobrze, cokolwiek wybierzesz:)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Jan_D » 7 sie 2007, o 18:25

8) Witaj, chętnie zawrę z Tob± znajomo¶c. Też jestem samotny i wydaje mi się, że jeste¶my rówie¶nikami. Byc może po przejrzeniu moich postów jednoznacznie dojdziesz do wniosku, że nie warto. Większo¶c kobiet, kiedy choc przelotnie poznała moje podej¶cie do życia, nabrała do mnie niechęci a nawet gorzej. Je¶li i od Ciebie usłyszę te same zarzuty, czy zawstydzenia, to trudno, jestem na to przygotowany i szat nie będę rozdzierał.
Jan_D
 
Posty: 96
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 19:46


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: oadepoweu i 157 gości