samotno¶ć

Problemy z partnerami.

samotno¶ć

Postprzez rockman » 4 sie 2007, o 19:13

witam. nie wiem czy to będzie pasować do ZWIˇZKÓW, ale nie wiedziałem gdzie napisać. mam 19 lat i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Wiem, że podobam sie im, bo już to wiele razy słyszałem, jednak żadna nie chce ze mn± być. Może dlatego, że słucham heavy metalu i ubieram się zwykle na czarno, chodzę w skórzanej kurtce... nie wiem. Nie jestem żadnym zbirem ani nic z tego rodzaju. Nie wiem o co chodzi. Zapraszałem już niektóre dziewczyny do kawiarni, do kina, na przejażdżki rowerowe i koncerty, ale jako¶ żadna nie chciała skorzystać. Wykręcaj± się tylko i podaj± różne powody... Może kto¶ mi pomoże, bo niełatwo jest tak żyć.
rockman
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sie 2007, o 21:29

Postprzez bunia » 4 sie 2007, o 21:48

A jak odbieraja Cie dziewczyny w szkole/pracy...chyba cos robisz i pewnie masz kolezanki...moze poprostu nie trafiles na taka ktora by bardziej "przyjrzala" Ci sie z bliska.
Pozdrowka :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Abssinth » 4 sie 2007, o 22:59

hej hej...a moze znajdziesz sobie kobiete, ktora slucha tej samej muzyki co Ty? i ma te same zainteresowania, te same poglady itd? bo widzisz...ja slucham podobnej muzyki, konkretnie glownie balck i goth....i nawet nie chcialabym byc z kims, kto tego nie lubi i nie chcialby zrozumiec...moze po prostu sie za (bez urazy dla wszystkich innych tutaj) zbyt 'normalne' kobitki zabierasz, zamiast poszukac kogos, kto pojdzie z Toba na koncert i poslucha Twojej ulubionej plyty...tylko dlatego, ze po prostu to bedzie Jej ulubiona plyta rowniez? miauk?

Abss.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 6 sie 2007, o 17:16

uwielbiam takich facetów....chętnie bym się z Tob± umówiła, bo jestem baaaardzo samotna, tak się czuję, ale niestety he he mam 27 lat............
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 6 sie 2007, o 17:18

no nie Mahika..? gdzie tacy faceci byli, jak mi byli potrzebni, a oni sie uganiali za 'normalnymi' panienkami... ;)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez rockman » 6 sie 2007, o 18:45

bardzo miło słyszeć takie co¶ :). dziękuję za odpowiedzi, trochę mi lepiej już ;).fajnie byłoby się z wami umówić, posiedzieć i pogadać. a wiek nie ma znaczenia przecież. a nawet je¶li nie jest możliwe spotkanie, bo mieszkamy daleko itd to może odezwiecie się do mnie na gg? 1990794 będę czekał :)
rockman
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sie 2007, o 21:29

Postprzez czero » 7 sie 2007, o 12:25

19 lat i nie miałe¶ dzxiewczyny? Też to przerabniałem, ale koleżanki wmówiły mi, że z czsem się poprawi wszystko i znajdę kogo¶. Ja głupi naiwny tak my¶lałęm. Oprócz mężatek, por±bańców i innych przygłupów nikogo nie mogłem mieć na dłużej. Te normalne szukały mózgu w d..pie. A teraz co niektóre próbuj± wrócić, ale jak się ma męża i dzieci, to słowo - Ľle zrobiłam nic nie znaczy. Zreszt± ja do takiego człowieka czuję odrazę i obrzydzenie, bo zło¶ć mi dawno przeszła. S± normalne dziewczyny, ale wcale nie jest powiedziane że tak± spotkasz na swojej drodze. Daj Boże aby Ci się powiodło, bo mi nie...
czero
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 19:43

Postprzez Abssinth » 7 sie 2007, o 13:36

czero.....a moze zmienisz podejscie do kobiet? bo tak troche pogarda do nich zieje z wielu Twoich postow....wiesz, mysl ksztaltuje rzeczywistosc ;)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez czero » 7 sie 2007, o 18:09

Abssinth napisał(a):czero.....a moze zmienisz podejscie do kobiet? bo tak troche pogarda do nich zieje z wielu Twoich postow....wiesz, mysl ksztaltuje rzeczywistosc ;)
A czym ma ziać, bezinteresown± miło¶ci±? Kiedy¶ tak było, ale się skończyło. Je¶łi my¶l kształtowałaby rzeczywisto¶ć, to mnie już by w tej formie nie było - nie istniałbym.

To nie jest tak, że nie chcę wierzyć w inny ¶wiat - I want to believe - miał na plakacie Fox Mulder ;)
czero
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 19:43


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości