U ginekologa

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Eli2 » 28 kwi 2009, o 18:29

Lekarz nie ma prawa nawiązywać z tobą relacji (bardzo) osobistej podczas badania. To jest nieetyczne i możesz zgłosić skargę.
Jeśli odczuwasz przyjemność, to jest to zwykła reakcja fizjologiczna i tyle. Poczytaj: wizyta u ginekologa.
Eli2
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 kwi 2009, o 18:20

Postprzez caterpillar » 28 kwi 2009, o 22:24

---------- 22:20 28.04.2009 ----------

To jest całkiem młody atrakcyjny facet i zanim do niego poszłam przeczytałam wszystkie komentarze na jego temat i wszystkie były bardzo pozytywne, chwalące jego profesjonalne podejście itd. A tu taka niespodzianka...

noo to teraz juz wiesz czemu byly BARDZO pozytywne :D

wiesz ja miala troszke podobne doswiadczenie i do dzis nie wiem czy to ja wygladalam na az tak zestresownana ,ze pan doktor stral sie ze wszystkich sil mnie rozluznic..w kazym razie po jego "gestach slowach i calym zachowaniu" gdy weszlismy do pokoju badan to nie bylam pewna czy bedzie badanie czy bedzie sex hehe..skonczylo sie na badaniu :wink:

hmmm a teraz wybieram kobiety :)

pozdrawiam!

---------- 22:24 ----------

:lol: hehe loki z dwojaga zlego to chyba juz epiej poczuc przyjemnosc..tak mnie sie zdaje :roll: :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 7 lip 2009, o 13:06

A ja mysle ze to jest dosc nieuchwytne, byc moze po prostu sie Tobie podobal, byl przy tym mily i delikatny i naprawde chcial Cie rozluznic, a tu od razu kazdy na skarge by lecial, skad wiecie ze faktycznie on zrobil cos zeby tak sie Przywerka poczula? niektorzy maja cos takiego w sobie elektryzujacego jak to okreslila, a ponadto zauwazcie ze nie czuje sie z tym zle, to tez istotne, mysle nawet ze wybierze sie do niego jeszcze raz :)

Ja chodze do kobiet ginekologow i nie potrafilabym pojsc do faceta ale to inny temat..

Mialam natomiast kiedys takie przezycia z chirurgiem w dodatku dzieciecym, mialam 14 lat prawie 15 i lezalam z wyrostkiem, lekarz byl bardzo mily i troskliwy, oczywiscie nie przekroczyl zadnych granic ale ja sie w nim zakochalam hehe jakbym komus o tym powiedziala moze by zaraz skoczyli na niego ze to jego wina a to nieprawda...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez don viktorio » 10 lip 2009, o 10:04

A kto to jest michal i o co tu chodzi :D
don viktorio
 
Posty: 49
Dołączył(a): 24 cze 2009, o 07:01

Postprzez Szafirowa » 10 lip 2009, o 10:11

Przeczytaj całość, to będziesz widział.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez don viktorio » 10 lip 2009, o 10:36

czytam calosc i nadal nie kumam...
pomocy!!! wyjasnijcie mi cale zajscie bo nie bede w nocy spac!!!
don viktorio
 
Posty: 49
Dołączył(a): 24 cze 2009, o 07:01

Postprzez agik » 10 lip 2009, o 12:16

Posty Michała zostały usunięte z powodu rażącego naruszania zasad...

Już dokładnie nie pamiętam, ale Michał (po swojemu) ocenił problem Przywerki... Acha- wszystkie jego posty zostały usunięte, więc nie ma co ich szukać. Michał odmieniony wrócił, więc nie ma sensu tego roztrząsać.
Zresztą ;) - to była dawno i możliwe, ze nieprawda ;)

A w ogóle to po co wracać - w dodatku nie merytorycznie, do staroci?
Troche taktu by się przydało...

Pozdrawiam serdecznie :kwiatek2:

Michał - Ciebie też :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: U ginekologa

Postprzez tratka » 2 lut 2023, o 15:32

Też się bardzo tego bałam a zupełnie nie było czego, przede wszystkim ułóż sobie w głowie, że to badanie jak każde inne No i to bardzo ważne. Dowiedz się jakie opinie mają lekarze z twoich okolic, ubierz spódniczkę/ sukienkę żeby nie musieć się rozbierać, możesz ułożyć sobie pytania na tematy których chciałabyś się dowiedzieć od lekarza, jeśli trafi ci się fajny lekarz to będziesz się czuła bardzo swobodnie.
tratka
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 gru 2020, o 13:12

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości

cron