DDD ?

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

DDD ?

Postprzez smutasek20 » 24 kwi 2009, o 18:42

Tak naprawde nie wiem co robic, jestem na tzw zakrecie zycia..Straciłam kogos kogo kochalam i kto byl moim przyjacielem...Nie wiem czy grupa DDD pomoze mi w jakims stopniu poradzic sobie z pustka odrzuceniem a tak naprawde moj problem identyfikuje sie z DDD
smutasek20
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 kwi 2009, o 16:41

Re: DDD ?

Postprzez Amir » 26 kwi 2009, o 16:28

smutasek20 napisał(a):Tak naprawde nie wiem co robic, jestem na tzw zakrecie zycia..Straciłam kogos kogo kochalam i kto byl moim przyjacielem...Nie wiem czy grupa DDD pomoze mi w jakims stopniu poradzic sobie z pustka odrzuceniem a tak naprawde moj problem identyfikuje sie z DDD
przez internet nie ma mozliwosci precyzyjnego okreslenia, czy dane zachowanie ma zwiazek z syndromem DDD, wymaga to duzej ilosci informacji zebranej w toku odpowiednio ustrukturyzowanej rozmowy w realu. prawdopodobnie, gdy zaczniesz terapie DDD/DDA w jej toku bedziesz miala okazje poruszyc rowniez problem z relacja, z umiejetnoscia utrzymywania relacji itd...
czesto jest tak, ze rozpoczecie terapii ukierunkowanej na problemy DDA pozwala lepiej okreslic, czy jeszcze jakis inny typ terapii by sie tu przydal.
skontaktuj sie z opiekunem grupy DDD.
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 212 gości

cron