Interwencja w sprawie jednego użytkownika-konieczna!

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez smerfetka0 » 17 kwi 2009, o 18:40

moratar napisał(a):eh zagubiona0,
kurwa nie ma szacunku dla własnego ciała? Może te u Ciebie w rodzinie, ale to co ja znam, dbają dużo bardziej niż normalne dziewczyny. Więc może nie definjiuj tematów, który żyją tylko w twej wyobraźni.




może u mnie w rodzinie ? jesteś ostatnim chamem i prostakiem. tak. i niech mnie banują i kasują mało mnie to obchodzi. jesteś bezczelnym typem i przypieprzasz się do kogoś kto z tobą nie rozmawia, nie masz prawa walić mi takich tekstów nigdy i nigdzie!! nie znasz panie mądraliński mojej rodziny ani mnie i nie masz żadnego prawa. Bo tu pieprzony hipokryto nie chodzi o dbanie o własne ciało typu dbanie o niego, ćwiczenia i różne upiększenia lecz o to że "kurwa" puszcza się na lewo i prawo z pierwszym lepszym a czasami z kilkoma pod rząd więc jakie tu dbanie o ciało?!?! jeśli się nie zgadzasz z tym co mówię mogłeś mi to przedstawić NORMALNIE I KULTURALNIE!! Bo to że masz inne zdanie na jakiś temat nie upoważnia Cię do obrażania mojej rodziny!!

I niech mnie administrator blokuje banuje usuwa czy co tam się jeszcze da ale NIE POZWOLĘ by jakiś wymoczek obrażał moją rodzinę bez powodu bo mój post nie był nawet skierowany do Ciebie!!!

reszta niech wybaczy za te słowa ale myślę iż skoro ten o to człowiek może obrażać bezprawnie i bez powodu moją rodzinę to ja również mam prawo do tego postu.

wypchaj się człowieku i zapamiętaj raz na zawsze W MOJEJ RODZINIE NIE MA KURW!!! weź to głęboko do siebie.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez melody » 17 kwi 2009, o 18:46

Skopiowałam fragment tekstu, zaznaczyłam go, kliknęłam "quote" i dopisałam "=Orm Embar" (o to chodziło?) i kliknęłam podgląd, żeby zobaczyć czy wyszło, no i nie wyszło. Czy dobrze zrozumiałam instrukcję Mahika? :)
melody
 

Postprzez mahika » 17 kwi 2009, o 18:55

[quote="melody"]Skopiowałam fragment tekstu, zaznaczyłam go, kliknęłam "quote" i dopisałam "=Orm Embar" (o to chodziło?) i kliknęłam podgląd, żeby zobaczyć czy wyszło, no i nie wyszło. Czy dobrze zrozumiałam instrukcję Mahika? :)[/quote

tak to powinno wyglądac, tylko celowo nie umiesciłam nawiasu kwadratowego na końcu, ale powinno tak wyglądac
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 17 kwi 2009, o 19:01

mahika napisał(a):tak to powinno wyglądac, tylko celowo nie umiesciłam nawiasu kwadratowego na końcu, ale powinno tak wyglądac


Zobacz! :D

Dziękuję Ci Mahika! :cmok: :kwiatek2:
Ale radocha! Teraz będę Was stale cytować aż się nacieszę! :D
melody
 

Postprzez mahika » 17 kwi 2009, o 19:10

:D :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 19:34

---------- 19:31 17.04.2009 ----------

no widzisz zagubiona,moratar kolejny raz pokazał poziom,nie ma nawet sensu z nim rozmawiać.Nie wiem co on tu robi,prócz chamstwa swą osobą na to forum niczego nie wnosi.Człowiek mały duchem a "wielki" rozdartą gębą której zawartość bardziej przypomina szambo. :lol:
Nadal cierpliwie czekam na zamknięcie tematu.

---------- 19:34 ----------

jaki piękny zachód słońca w magicznym mieście :usmiech2:
dla takich widoków warto żyć :D
Goszka
 

Postprzez mahika » 17 kwi 2009, o 19:39

w moim niemagicznym, też był piękny, ale juz słoneczko powędrowało za jeziorko, tylko poświata czerwona nad lasem :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 19:44

a u nas taka sama poświata,tylko że nad blokami.Ale i tak ładnie.
Chmury są czerwone to znaczy że mikołaj już piecze ciastka :P
Jakbym była poetką napisałabym o tym wiersz.
O zachodzie,nie o ciastkach :P
Goszka
 

Postprzez KATKA » 17 kwi 2009, o 21:33

no i sie znów porobiło....
moratorku czy moratarze...nie ważne.....nie wiem aż mi słów braknie :) wiec i tym razem sie nie wypowiem
Goszka.....Ty sobie dasz rade....
ja rozumeim spięcie kłótnie spory...ale poziomu niektórych wypowiedzi nie potrafie....dobrze, ze prostactwo nigdy mnie nie ruszało....z takimi ludzmi nie mozna dyskutować.....mają swoje bagienko w którym sie chlapią sami bo lubią...bedąc bardzo nieszczesliwymi....tow sumie ich sprawa.....nie wiem tylko czy chciałabym wzbudzać w otoczeniu tak negatywne uczucia...choć niektórzy lubia wzbudzac cokolwiek...wypowiadać sie tylko po to, zeby ktoś nie zapomniał, że są...a ze tresć każdego postu jest zaprzeczeniem poprzedniego swiadczy o ich szarych komóreczkach :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez malinowadama » 17 kwi 2009, o 22:02

goszka nie śle przynajmniej 'kurew' (przepraszam za wyrażanie)na każdego krzyczysz droga panno i do nikogo nie masz szacunku, więc podkul wreszcie ten swój ogon i przyznaj się do błędu. Każdy Ci współczuje sytuacji rodzinnej ale inni mają znacznie gorzej więc spuść z tonu.
malinowadama
 
Posty: 43
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 21:57

Postprzez administrator_Paweł » 18 kwi 2009, o 21:47

Zamykam temat, już nie chcę więcej wiedzieć na co kogo stać.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 152 gości