Interwencja w sprawie jednego użytkownika-konieczna!

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez melody » 17 kwi 2009, o 10:20

Kilka dni temu w programie "Uwaga" można było zobaczyć reportaż o konflikcie między uczniami z poznańskiego gimnazjum.
Jedna z uczennic, Agnieszka, skarżyła się że jest nieakceptowana przez kolegów i koleżanki z klasy; że jest upokarzana, bita i kopana... Nikt ze świadków nie potwierdzał jednak, by takie zdarzania miały miejsce.
Sprawa trafiła do Sądu, który nie orzekł winy ponieważ stwierdził, że zeznania Agnieszki są wyuczone na pamięć.

Puenta jest mniej więcej taka - matka dziewczyny, stale podjudzająca w niej lęk przed światem i oczekiwanie zagrożeń ze strony innych ludzi, przyczyniła się do tego, że dziewczyna żyje, jakby wedle samospełniającej się przepowiedni.
Jej fikcyjne krzywdy zaczynają być coraz bardziej realne bo oskarżani rówieśnicy rzeczywiście zaczynają nie akceptować dziewczyny (i nie dziwota...)

(Ostatecznie do szkoły ma wkroczyć mediator.)

Z Tobą, Ninoczka, jest trochę tak jak z opisaną tu Agnieszką...

A poza tym zgadzam się ze wszystkim, co wyżej napisała Agik.
Natomiast, z całym szacunkiem, ale nie zgadzam się z Twoim podejściem, Orm. W moim świecie obrzucanie się wyzwiskami to przemoc i nie mam w sobie takiego marginesu przyzwolenia na takie akcje, jakie widzę u Ciebie w tym konkretnym wątku.

To tyle ode mnie,
mel.
melody
 

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 11:08

a co na to NATO?NATO na to nic! :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=zbBCke8H4Bs
robi nam papa rara :gites:
:P
Goszka
 

Postprzez moratar » 17 kwi 2009, o 11:34

Goszka napisał(a):a mianowicie-oto co dostałam na pw od ninoczki(przez małe "n") :lol: :

PW - Prywatna Wiadomość
Cytowanie publicznie, prywatnych wiadomości jest conajmniej nieeleganckie powiedziałbym że wręcz prostackie i głupie.
Zbanować!.


eh zagubiona0,
kurwa nie ma szacunku dla własnego ciała? Może te u Ciebie w rodzinie, ale to co ja znam, dbają dużo bardziej niż normalne dziewczyny. Więc może nie definjiuj tematów, który żyją tylko w twej wyobraźni.
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 11:41

a nie uważasz o guru moralności,że bardziej prostackie jest wysyłanie takich wiadomości?
Poza tym moja sprawa czy zacytuję publicznie tę wiadomość,czy rozpowszechnię ją w całym necie lub umieszczę na billboardach :lol:
Zlewają mnie opinie osób Twojego pokroju :lol:
Mistrz taktu i elegancji się odezwał hehe :twisted:
Widzi drzazgę w oku drugiej osoby,a w swojej belki nie dostrzega.
następny HIPOKRYTA :!:
:P
Goszka
 

Postprzez Orm Embar » 17 kwi 2009, o 12:17

---------- 12:14 17.04.2009 ----------

melody napisał(a):Natomiast, z całym szacunkiem, ale nie zgadzam się z Twoim podejściem, Orm. W moim świecie obrzucanie się wyzwiskami to przemoc i nie mam w sobie takiego marginesu przyzwolenia na takie akcje, jakie widzę u Ciebie w tym konkretnym wątku.


Siemaneczko Melody :)

Na konkretynym przykładzie: gdyby Ninoczka wyzwała tak jak wyzwała dziewczynę z forum "depresja", która miałaby myśli samobójcze, należałoby odnaleźć Ninoczkę, tak po ludzki nastrzelać po ryju a tak po państwowemu oskarżyć o maltresowanie psychiczne, mogące skończyć się samobójstwem. Tutaj jednak Ninoczka nawtykała Goszce, która raczej sobie jak znam życie poradzi. :)

Staram się unikać zbyt ostrych wypowiedzi, ale OK, może to niedobrze. Może więc dodam, że jakiekolwiek są przyczyny słów Ninoczki, nie są do zaakceptowania, i o ile Ninoczka nie cierpi na ciężkie zaburzenia psychiczne, przestaje być partnerem do rozmowy. Koniec, kropka.

Starałem się zaakcentować coś innego - mianowicie to, że nie musimy się tak wszyscy tym emocjonować, tworzyć wątku na sto wpisów, powiedzieć, co myślimy, nie obrzucając Ninoczki zbytnio jadem (bo niby po co?) i ... olać. :) Niech się dusi we własnym sosie. :)

Co do uwag o niedopuszczalności ujawnienia prywatnej korespondnecji - absolutnie się nie zgadzam. Adresat prywatnej wiadomości ma pełne prawo ją ujawnić, może jedynie uważać, jeśli w PW są osobiste informacje o nadawcy. W tej PW raczej nie było, heheheheeee. :)

Goszka do nie katolicki ksiądz, a te bluzgi to nie była Tajemnica Spowiedzi Świętej.

Na zakończenie:

Ninoczka: cokolwiek Ciebie trapi, nie warto z Tobą rozmawiać i tyle.

The Rest: wrzućmy ludzie na luzi, ładna wiosna, poszedłem wczoraj na godzinny spacer na rzekę, ciuchy potem pachniały mi tak pięknie świeżym powietrzem, że wylewam Lenora do kibelka... :)

Maks

---------- 12:17 ----------

Goszka napisał(a):a nie uważasz o guru moralności,że bardziej prostackie jest wysyłanie takich wiadomości?
Poza tym moja sprawa czy zacytuję publicznie tę wiadomość,czy rozpowszechnię ją w całym necie lub umieszczę na billboardach :lol:
Zlewają mnie opinie osób Twojego pokroju :lol:
Mistrz taktu i elegancji się odezwał hehe :twisted:
Widzi drzazgę w oku drugiej osoby,a w swojej belki nie dostrzega.
następny HIPOKRYTA :!:
:P


Ooooooooo!!!

Ten czarny koteczek z awatarka, wpatrzony shrekopodobnymi oczami w uczestników tego forum, gotowy na głaskanie i drapanie za uszkiem to ... jednak chyba czarna pantera, i to z długimi pazurami? ;) ;) :)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 12:24

bo ten czarny koteczek potrafi się bronić kiedy trzeba i kiedy to konieczne znajduje w sobie na tyle siły by na chwilę stać się czarną panterą.
Szkoda że panterą nie może być cały czas :(
A tak poza tym to kotek baaaardzo lubi głaskanie i drapanie za uszkiem :wink: mrrrrrr....
chyba każdy lubi,nie? :D
nie lubię hipokryzji i tyle,to działa na mnie niczym czerwona płachta na byka :evil:
Goszka
 

Postprzez bunia » 17 kwi 2009, o 12:28

I slusznie,slusznie.... :oklaski: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez melody » 17 kwi 2009, o 12:50

Orm, moim zdaniem takie ostre wtyki sa nie do przyjęcia niezależnie od tego, czy adresatem jest osoba w głębokim dołku psychicznym, czy taka, która trzyma się na powierzchni. I stąd moja reakcja.
Natomiast cała reszta, która napisałeś jest mi już zupełnie bliska i dzięki za wyjaśnienie tego, co w pierwszej kolejności chciałeś zaakcentować :)

Pozdrawiam bardzo ciepło!
mel.
melody
 

Postprzez moratar » 17 kwi 2009, o 15:54

Goszka napisał(a):Poza tym moja sprawa czy zacytuję publicznie tę wiadomość

Skoro już mamy sie nazywać po imieniu.
Oczywiście twoj wybór czy bedziesz prostacka i głupia :)
Nie ma to jak tepa matka psa.
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 16:04

ahaaa :lol: ...wiesz co,ja się nie wdaję w dyskusję z chamami,dlatego też nie będę komentowała tego co wyżej napisałeś :lol:
NIGDY NIE ROZMAWIAJ Z IDIOTĄ....itd.Znasz :?: :wink:

-------------------------------------

Adminie,jeśli nie zamierzasz interweniować proszę o zamknięcie tego wątku.Prośbę uzasadniam faktem,że powyższa wymiana zdań nie prowadzi do niczego.
Dziękuję :)
Goszka
 

Postprzez mahika » 17 kwi 2009, o 16:17

Goszka, misio musi sobie poszalec :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Orm Embar » 17 kwi 2009, o 17:36

---------- 17:34 17.04.2009 ----------

melody napisał(a):Orm, moim zdaniem takie ostre wtyki sa nie do przyjęcia niezależnie od tego, czy adresatem jest osoba w głębokim dołku psychicznym, czy taka, która trzyma się na powierzchni. I stąd moja reakcja.
Natomiast cała reszta, która napisałeś jest mi już zupełnie bliska i dzięki za wyjaśnienie tego, co w pierwszej kolejności chciałeś zaakcentować :)


Melody!

I na tym właśnie polega coś, czego kompletnie nie rozumie obywatelka Ninoczka: mogę się np. z Tobą w pewnej kwestii kompletnie nie zgadzać, Ty możesz nie zgadzać się ze mną, i tak naprawdę niewiele to zmienia. Każdemu wolno patrzeć na pewne sprawy inaczej. :) Naturalnie wszelkie ograniczenia zwiazane z nieszkodzeniem innym obowiązują - ale poza tymi granicami ja mogę reagować tak, Ty siak i wszystko jest OK. :) :) :)

A wiosna tak czy owak jest piękna. Bardzo mnie rozleniwia. Ostatnio wracam dużo wspomnieniami do lat dzieciństwa wśród lasów i jezior Pomorza Zachodniego, i strasznie mnie to rozczula. :) Dawne zapachy, muzyka, słowa, wspomnienia. :) Chyba czas na emeryturę. :) heheheheeee

do miłeeeeegooooooooo!

Maks

---------- 17:36 ----------

moratar napisał(a):
Goszka napisał(a):Poza tym moja sprawa czy zacytuję publicznie tę wiadomość

Skoro już mamy sie nazywać po imieniu.
Oczywiście twoj wybór czy bedziesz prostacka i głupia :)
Nie ma to jak tepa matka psa.


Nie trzymasz poziomu kolego. :) Tylko tyle. :)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Goszka » 17 kwi 2009, o 17:57

a ja sobie pogrzebałam w ziemi i od razu czuję się lepiej :D
polecam wszystkim :ok:
Goszka
 

Postprzez melody » 17 kwi 2009, o 18:31

A wiosna tak czy owak jest piękna. Bardzo mnie rozleniwia. Ostatnio wracam dużo wspomnieniami do lat dzieciństwa wśród lasów i jezior Pomorza Zachodniego, i strasznie mnie to rozczula.

Super! :) Ja tez ostatnio wracam wspomnieniami do dzieciństwa, tyle że nie swojego, a moich dziadków i pradziadków. Jednym słowem - szukam własnych korzeni! :D

Pozdrawiam!
mel.

PS. Nie wiem, co powinnam kliknąć, żeby mi wyskoczyła informacja, że to co powyżej, to cytat Orma :wink:
melody
 

Postprzez mahika » 17 kwi 2009, o 18:34

po quote="Orm Embar"
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 280 gości