Samotność w wielkim mieście

Problemy z partnerami.

Postprzez bunia » 15 kwi 2009, o 23:35

Osoby uzaleznione dostaja zasilek,mieszkanie,maja mozliwosc leczenia ambulatoryjnego,grupowego w specjalnych osrodkach....nowoscia byly tzw. baraki mieszkalne dla najbardziej zaawansowanych z nadzorem socjalnym czyli tzw. chyba po polsku opieki spolecznej jak rowniez oddzialu szpitala psychiatrycznego....no i czasami policji....to tak ogolnie.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez caterpillar » 15 kwi 2009, o 23:44

---------- 23:38 15.04.2009 ----------

no wiesz ewka wychodzac z takiego zalozenia to mozna dac i jedzenie i miejsce w hotelu i nawet jeszcze na picie "bo przeciez i tak bedzie pil"
a tu chodz o to ,zeby nie stwazac warunkow do picia i dawac szanse tym co CHCA przestac pic..tak przynajmniej jest w polskich hostelach i noclegowniach.

obiadkow sie czepiac nie bede :wink: ale mnie nie chodz tylko o te kanapki ..chodz o to ,ze maja zapeniony hotel i maja zapenione zarcie i moga sobie pic.wiec jak dla mnie jest to zderzenie dwoch metod pracy z alkoholizmem
-jedna mowi o tym,zeby nie stwarzac warunkow do picia a stawiac warunki jakimi jest wlasnie abstynencja
-druga ..no wlasnie nie widze sensu tej drugiej..a chcialabym ,zeby ktos mi powiedzial (byc moze te dwa przypadki to jakies zupelne dziwne sytuacje,ktore wcale nie sa wyznacznikiem systemu pomocy w UK ..wiec tez dopytuje..moze ktos wie?)

---------- 23:44 ----------

dzieki bunia,no a co z programem ?wiesz moze? czy jest tak ,ze osoba uzaleniona jesli dostaje mieszkanie musi np.chodzic na terapie i np. ma robione testy na obecnosc substancji chemicznych??
tak strzelam..
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez bunia » 15 kwi 2009, o 23:51

Tutaj nic nie MUSI....oczywiscie placic z zasilku czynsz za mieszkanie....rotacja narkomanow jet ogromna wiec najczesciej na dlugo tych mieszkan nie maja ale mozliwosc jest.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez caterpillar » 16 kwi 2009, o 00:22

hmm ok dzieki bunia !w internecie doszukalam sie jedynie roznic w pracy z metadonem a raczej podejsciem do niego medzy uk a pl..ale nie o to mi chodzi..poszukam po angielskich stronach jeszcze
dobrej nocy!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez bunia » 16 kwi 2009, o 00:31

Ambulatorne leczenie metadonem wymaga testow,konsultacji z psychiatra,doradca socjalnym itp.

Pozdrowka :)
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 283 gości

cron