puściłam się

Problemy związane z depresją.

Postprzez tenia554 » 24 mar 2009, o 11:52

Już odpowiadam.Posłużyłam się twoimi cytatami nt. odpowiedzi Mahiki .Jak również informuje,co nie mogę zacytować że odpowiedziałam na pytanie moratara czy on jest jakiś tępy.Ale odpowiedziałam,że nie wiem.Zupełnie nie rozumiem tego zamieszania,ale niestety na początku dotyczyły skarcenia kobiet.Rozumiem, Cię SIKORKO że nie podobają Ci się nasze wypowiedzi,ale chciałabym abyś zauważyła,że również były adekwatne do obrażania i wulgaryzmów moratara.A poza tym myślę,że czasem warto wykazać emocje,gdzyż wprawdzie moratar nie rozumie wszyskich wypowiedzi,ale przestał obrażać.I wszystko jest ok.Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 24 mar 2009, o 12:10 przez tenia554, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sikorkaa » 24 mar 2009, o 11:53

ewka napisał(a):Stworzyłam nieprzyjemną, niejasną, dwuznaczną sytuację i musiałam świecić oczami... brrr, okropność.


nie wiem, czy moge napisac wiem, co czujesz ale sadze, ze moge jedno - witaj w klubie.
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 24 mar 2009, o 11:57

broniły się biedne małe kobietki nawzajem, przed złym misiem....
:lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 24 mar 2009, o 12:09

sikorkaa napisał(a):
ewka napisał(a):Stworzyłam nieprzyjemną, niejasną, dwuznaczną sytuację i musiałam świecić oczami... brrr, okropność.


nie wiem, czy moge napisac wiem, co czujesz ale sadze, ze moge jedno - witaj w klubie.

A witaj witaj;) I obiecałam sobie wtedy - NIGDY, PRZENIGDY WIĘCEJ!!!
I tak myślę sobie, że takie sytuacje stawiają solidną pieczęć na psychice czy gdzie tam... bo się nie powtórzyło, ale był czas, że często mi się śniło. I budziłam się z łomotem serca, wstydem, wyrzutami, no bo przecież OBIECAŁAM SOBIE... i dopiero za chwilę ulga "uff, to sen". Nikomu nie życzę, paskudne to.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez moratar » 24 mar 2009, o 14:16

>po co te podworkowe bluzgi

Jakie bluzgi? Nie użyłem żadnego wulgaryzmu, jedynie cytowałem przedmówczynie. Jesli któś ma uwagi do mnie to prosze na PW aby tego topiku nie zaśmiecać. W topiku należy pisać na temat topiku.
Ostatnio edytowano 24 mar 2009, o 14:24 przez moratar, łącznie edytowano 1 raz
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez mahika » 24 mar 2009, o 14:24

ładna pogoda się zrobiła, słoneczko nawet u mnie zaświeciło :shock:

:slonko:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez bunia » 24 mar 2009, o 14:27

:gites: ...ale zimno :evil:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez tenia554 » 24 mar 2009, o 14:29

Grad i śnieżyca.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Szafirowa » 24 mar 2009, o 14:33

Hm.
Dziewczyny, a może by tak już piany nie bić ?
Mamy na związkach założony przez Ewę temat gdzie możemy pogadać sobie o pogodzie ... dajmy już spokój, ok ?
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez sunset1212 » 24 mar 2009, o 14:48

Witam:) nie będe już nic pisać na temat tego konfliktu, przez który tworzą się kolejne. Mam nadzieję, ze to już zakończone:)

Sikorko, od tamtego wydarzenia minął już prawie miesiąc. Ogólnie moje samoopoczucie jest dobre, cieszę się tym, że idzie moja kochana wiosna i wkrótce będzie ciepło. Staram się nie myśleć o tamtej sytuacji, mam inne problemy, np. to że jeszcze jest u mnie ok 6 stopni na dworze, a drewna do kominka starczy na max 2 dni. No cóż trochę się zahartuję :) Ponadto utwierdzam się coraz bardziej w tym, że mam jakiś dziwny problem alkoholowy, nie że jestem uzależniona... ale nie chcę o tym pisać, Moratar nie będzie miał kolejnego powodu do jechania po mnie, bo sama wiem co jest złe a tutaj, wśród Was kochani, oczekuję tylko zrozumienia. Także staram się nie myśleć o tamtym zdarzeniu, bo wiem, ze będe miała ku temu już niedługo okazję, kiedy to będzie trzeba zrobić test ciązowy i na HIV i HCV. Wtedy dopiero być może poczuję jak bardzo tego żałuje...
Wiem, że plotka, (w sumie nie plotka :( )rozniosła się. Nie dlatego, że ktoś mi o tym powiedział, ale po prostu wiem o tym, taka okolica, takie osiedle... Na szczęście na mnie się to jak na razie nie odbiło.
Czasami mam takie chwile, kiedy słucham sobie muzyki, że nagle mam jakiś "przebłysk" i przypominam sobie jakieś słowo, które do mnie powiedział, lub jego dotyk i wtedy jest mi jakoś tak przykro i czuję złość, że on mnie przeleciał i nawet się nie postarał o to, żeby założyć tą jeb.. gumkę... No ale chyba każda dziewczyna miałaby tak na moim miejscu, z resztą ja niczego od niego nie oczekiwałam, że będziemy razem czy coś w tym stylu, nawet była taka sytuacja, że on kiedy już mieliśmy się zbierać z tamtąd zapytał się czy chce być jego dziewczyną(rany, jak dzieci :? ), a ja go wtedy wyśmiałam. Dziwnie się z tym czuję, ze wiedziałam cały czas, ze nie chcę mieć z nim nic wspólnego(w sensie związku) a oddałam mu się jak ostatnia...


Mahika, Ewka dajcie jakieś namiary, bo u mnie lipa na zewnątrz, zero słoneczka, sam wiatr :wink:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez tenia554 » 25 mar 2009, o 09:04

Sunset,każdy z nas i to wiele razy zrobił jakąś głupotę i musiał z tym żyć.Niestety nie jesteśmy doskonali ,ale musimy dawać sobie następne szanse ,bo to nas wzmacnia i pozwala iść dalej.Przez doświadczenia czujemy się silniejsi i bogatsi ,ale czy doskonali, napewno nie.Kochajmy siebie za to że jesteśmy,za to że możemy się zmieniać i za to że możemy się podnosić.Jestem z całym sercem z tobą,wszystko się ułoży i życzę zdrówka.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sunset1212 » 26 mar 2009, o 21:55

Teniu dziękuję Ci za te słowa :cmok: Normalnie kocham Was za to jak potraficie podnieść na duchu, chciałabym mieć takich przyjaciół na codzień :wink:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez sikorkaa » 29 mar 2009, o 20:25

sunset1212 napisał(a):była taka sytuacja, że on kiedy już mieliśmy się zbierać z tamtąd zapytał się czy chce być jego dziewczyną(rany, jak dzieci :? )


aha, rzeczywiscie - a kto tu mi ostatnio ripostowal, ze ależ ja nadal czuję się jak dziecko i myślę, że każdy się tak czasem czuje i wychodzą z nas raz na jakiś czas takie dzieciaki ?? :lol: - ja jak zwykle z cietym jezykiem ;)

cieszy mnie ze psychicznie dajesz rade, jak widac czas pomaga i dziala na Twoja korzysc. 3mam kciuki za wyniki badan.
sikorkaa
 

Postprzez sunset1212 » 29 mar 2009, o 20:44

oj Sikorko, nie ciągnij mnie już za język, wiesz co miałam na myśli :wink:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez prince » 10 kwi 2009, o 22:19

Przychodzi blondynka do lekarza i mówi:
-Panie doktorze,jak piję mam problem z nogami.
-A co,bolą Panią?
-Nie,rozkładają się.


Trza mniej pić,albo wcale,bo potem robi się różne głupoty.Nie jeden(ja też)już się o tym przekonał.
prince
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 439 gości

cron