do maryni

Problemy z partnerami.

do maryni

Postprzez agik » 31 lip 2007, o 07:41

Maryniu kochana, nie znasz mnie, choć od wielu miesięcy, czytam o Tobie. Jak dot±d nie odważyłam sie napisać. Chciałam Ci powiedzieć, że Twoje posty często otwierały kranik na mojej twarzy - piszesz tak, że czuje Twój ból, czuję go naprawdę- w samym ¶rodku człowieka. Chciałam Ci powiedzieć, ze jeste¶ wspaniała, na kolana mnie rzuca Twoja walka- o siebie, o dzieci, o szczę¶cie, o godno¶ć... i że chciałabym kiedy¶- jak juz dorosnę(choć jestem starsza od Ciebie), być takim człowiekiem i taka kobiet±, jak Ty.
Nie powiem CI, ze bedzie dobrze (choć pewnie będzie, bo tak to juz jest, ze czesto ¶miejemy się z tego, co nam sie wydawało nie do przeskoczenia), natomiast chcę powiedzieć, ze jakby co- to jestem. Jestem z Tob±. Mam wielka nadzieję, że jako¶ Ci to pomoze. I bardzo, badzo mocno trzymam kciuki, żeby Cię już nie bolało w ¶rodku... bo mnie boli, razem z Tob±
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez marynia » 31 lip 2007, o 16:53

Agiku Kochana.

Aż nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję Ci. Bardzo Ci dziękuję.
Dziękuję, że Ty i inne osoby wierzycie we mnie, gdy ja przestaję, gdy brakuje mi sił.

Czytam Twoje słowa i płaczę. Podajesz mi rękę, gdy ja tonę.
Dziękuję z całego serca.
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez Szafirowa » 31 lip 2007, o 21:21

Maryniu Droga,
I ze mn± było wiele razy tak, że mój ból i cierpienie wiodły mnie w miejsce w którym nikt nie chciał mnie odwiedzać.
Dlatego teraz ja odwiedzam Ciebie.
Mimo, że też teraz jeste¶ tam ...

Proszę ... obiecaj, że jak najszybciej pójdziesz do dobrego psychologa.
Czy mogę Ci kogo¶ polecić ?
Sk±d jeste¶?
Czy potrzebna Ci jaka¶ pomoc (choćby finansowa) do rozpoczęcia terapii ?
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez marynia » 1 sie 2007, o 10:38

Szafirowa...Czytałam tego posta parę razy, nie wierz±c, że s± tacy ludzie. Ja Ci tak bardzo dziękuję. Patrzę na te Twoje Mi¶ki, na Twoje słowa i od razu cieplej mi w sercu.
Już mi bardzo pomogła¶. Po raz pierwszy nie przyszłam na t± stronę w poszukiwaniu pomocy. Napisałam ten list, by wyja¶nić co się ze mn± dzieje, by nie zamkn±ć się całkowicie. Pod¶wiadomie jednak zamknęłam się na Wasz± pomoc, czułam, że jedyne co mi może przynie¶ć ulgę to ból fizyczny, zawsze dużo słabszy od bólu duszy, ból o którym marzę od dawna.

Nie szukałam pomocy a j± otrzymałam. I to tak wielk±. Strasznie Wam dziękuję.

Umawiam się dzi¶ na terapię Gestalt. Nie chcę już uciekać, nie chcę się ranić, zabijać, zapijać tego bólu. Muszę się w końcu z tym zmierzyć.

Dobry to czas na terapię. Nie mam teraz dzieci, mogę otwierać swoj± puszkę i nie wkładać maski szczę¶liwej Mamy. Muszę to przeżyć, przecież ja muszę żyć.
Mam dużo czasu, mam też ¶rodki. Znalazłam w necie namiary na terapeutów Gestalt w Katowicach, dwa o¶rodki. Działam trochę po omacku, nie z polecenia, ale spieszę się bardzo. Czy mogłaby¶ mi ewentualnie kogo¶ polecić?

Z całego serca Ci dziękuję.Za wszystko.
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez Szafirowa » 1 sie 2007, o 10:57

Witaj !
Niestety w Katowicach nie znam nikogo godnego polecenia - jestem z Wrocławia i ewnetualnie tutaj, to oczywi¶cie mogłabym polecić kogo¶ godnego zaufania.
Bo przecież z terapi± jak±kolwiek to jest tak, że powierzasz obcemu człowiekowi nieomal swoje życie, a już równowagę emocjonaln± na pewno.

Czy jeste¶ przekonana do terapii metod± Gestalt ?
Wiele o tym czytałam, odniosłam wrażenie, że to bardzo radykalna forma, tzw. terapia wstrz±sowa.
Czy masz do¶ć siły, aby to znie¶ć w takiej postaci ?
Maryniu, pomy¶l jeszcze - nie musisz tego robić szybko, nie zakładaj proszę, że dasz radę przeprowadzić to do powrotu dzieci do domu. Odnoszę wrażenie, że takie jest założenie Twoje.
Nie nastawiaj się proszę na żaden wymierny okres czasu.
Potrwa to tylle czasu, ile będzie konieczne, aby przerobić tak wielki ból, żal, rozgoryczenie i na powrót odnaleĽć drogę do prawdziwej Ciebie.
Może nawet lata ... tego nie wiemy.
Jutro jestem na rehabilitacji z moj± córk± w takim fajnym o¶rodku (najfajniejszym we Wrocławiu) mamy tam również bardzo dobrych psychoterapeutów, zapytam ich o Katowice, na pewno będ± co¶ mogli doradzić i polecić kogo¶.

P.S. Mamy ¶wietne poł±czenie komunikacyjne z Wro do Katowic i odwrotnie. Je¶li będziesz miała ochotę odetchn±ć innym powietrzem, to zapraszam serdecznie. Jest to zaproszenie stałe. Tak zwany abonament ;) My¶lę, że polubiliby¶cie się bardzo, Wrocław i Ty.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez ewka » 1 sie 2007, o 13:30

Szafirowa Kobieto! Jeste¶ WIELKA i niech mi będzie wolno to powiedzieć. I kwiatka dać...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tak... aż mnie ¶cisnęło;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez asia55 » 1 sie 2007, o 19:52

Witaj Maryniu :)

Wiesz, Szafirowa ma rację z tym Wrocławiem :) To miasto kocha każdego :) Wiem to, bo to również moje miasto...
A jak my Cię kochamy....
Słoneczko moje malutkie, przytulam Cię bardzo, bardzo mocno :)
Wierzę w Ciebie :)
asia55
 
Posty: 71
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez marynia » 1 sie 2007, o 21:35

WIELKA, prawda Ewa? Mnie dzi¶ ¶ciska co chwilę, czytam ten post i Twoje, Asi Kochanej, Was wszystkich, dzięki Wam przeszłam dzi¶ przez ten kolejny trudny dzień.

Asiu, Kolejna Wrocławianko. Wrocław jest miastem magicznym, wiem co¶ o tym. To też moje miasto, pochodzę stamt±d.

Może spotkamy się wszyscy we wrocławiu którego¶ dnia. Siedzę sama w domu, dzieci s± z nim. Nie umiem znaleĽć sobie miejsca.
Ehhhhhh

Buziaki dla wszystkich.
Jeszcze raz dziękuję.
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez asia55 » 1 sie 2007, o 22:04

Ach, Maryniu, naprawdę?! Jejku, ale się cieszę :) Jeste¶ tak blisko mnie, mimo iż tak daleko... Kocham Cię Stokrotko, kocham cały ¶wiat :) Jestem dzisiaj taka radosna :)
Wiesz Maryniu, Nemo podsunęła mi dzisiaj taki genialny pomysł... Je¶li nie możemy czego¶ mieć, to przecież możemy sobie to wyobrazić. A w wyobraĽni "czas, to przecież taki papierowy księżyc". W wyobraĽni, czas nie istnieje...

To ja już wyobrażam sobie nasze spotkanie... Może w tej chińskiej herbaciarni przy Rynku? Pijemy herbatę truskawkow±... poezja... Ależ ja już tam dawno nie byłam...
Buziaczki Maleńka :) ¦pij słodko i ¶nij...
asia55
 
Posty: 71
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bunia » 1 sie 2007, o 22:42

Mnie tez to wzruszylo....nie umiem tak pieknie pisac ale tyle tu CIEPLA i milosci.
Pozdrawiam Was dzielne i kochane kobitki :D
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ewka » 1 sie 2007, o 23:18

Rzeczywi¶cie jako¶ tak ciepło, tak smutno-ciepło... to nieĽle, bo smutno-zimno to byłoby jeszcze na dodatek strasznie;)

:D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Pytajaca » 1 sie 2007, o 23:50

Marynia...tak z ukrycia,.ale czytam Ciebie. Nie powiem nic poza tym - z tym Wroclawiem to...W zyciu nie ma przypadkow. Trzymajcie sie dziewczyny i usmiechajcie, nawet jesli czasem przez ogromne lzy! (podobno wtedy wiecej swiatla i slonca wpada do oka :))
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Postprzez Szafirowa » 2 sie 2007, o 22:08

:oops: :oops: :oops:

Przesadzacie Dziewczyny.
Zdecydowanie.
Onie¶mielacie mnie tymi pochwałami.
Jak bum cyk cyk.
:lol: dziękuję.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez echo » 3 sie 2007, o 22:56

ja bym tam pojechała do Wrocławia Maryniu. I to bez większego zastanawiania się !!
Słyszałam , że tam jest fantastyczna atmosfera i fajni ludzie. A przecież teraz szczególnie powinna¶ spotykać nowych ludzi i "wchłaniać" z nich rado¶ć życia. Dla Ciebie też ¶wieci słońce i masz prawo do szczę¶liwa, sama to czujesz , żadnych dowodów na to nie trzeba. Wyjdziecie z tego. Na pewno.
buziaki
echo
 
Posty: 344
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:02

Postprzez Majsi » 4 sie 2007, o 13:10

..co tu dużo mówić - pierwszy raz spotkałam takie fajne miejsce jak to forum - ba! pierwszy raz spotkałam takie CIEPŁE forum, choc tylena nim smutku.. i cierpien..

jejq - czy mogę Wam powiedziec, ze jestem z Wami? :oops:

jeste¶cie takie kochane... :arrow: Bóg mnie specjalnie pokierował na tę strobę, nie wierze ze to był przypadek... :arrow:

dzieuje Wam i Bozi - niech nad Wami czuwa i dodaje Wam i Nam :lol: energi do dalszego tworzenia tego forum, bo jest ono dla wielu taka przeystania ciepła, dobroci - azylem..

ja już Was kocham i ta stronkę tak mocno :!: :!: :!: :!: :!:

dziekuje za to, zę jeste¶cie!! :P :P
Avatar użytkownika
Majsi
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 sie 2007, o 15:41


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości