kobiety lekkich obyczajów

Problemy natury seksualnej.

Postprzez nevvorld » 2 mar 2009, o 22:17

http://video.google.com/videoplay?docid ... 0529&hl=en

Tak naprawdę wszystkie kobiety to kurwy, a my faceci tylko czekamy, aby wykorzystać i "puszczalskość" xD ??
nevvorld
 

Postprzez cvbnm » 2 mar 2009, o 23:04

nevvorld brykajacy....?
cvbnm
 

Postprzez Off_topic » 4 mar 2009, o 11:08

cvbnm napisał(a):nevvorld brykajacy....?


Najwyraźniej. Swoją drogą, w rankingu haseł marketingowych skierowanych do potencjalnych partnerek seksualnych zdanie "Wszystkie kobiety to kurwy" stoi dość nisko...
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Koteczek » 15 mar 2009, o 15:57

nevvorld, twoja seksualność to twoja sprawa i innym **** do tego. Nikomu nie musisz się tłumaczyć że nie uprawiałeś seksu. A w ostateczności możesz skłamać że to robiłeś :P

Presja w tym klimacie nie służy człowiekowi a wręcz szkodzi - tu znam z "autopsji" , tak jak przypadkowy seks (chociaż ja tak się zachowywałam z innych powodów, żeby zagłuszyć ból, i do dziś czuję cholerny dyskomfort delikatnie mówiąc...) - nie tylko naraża na różne choroby weneryczne ale i na dyskomfort psychiczny...

bądź sobą, stanie się to kiedy ty uznasz że okoliczności ku temu są odpowiednie i kiedy będziesz gotów.

ps. panuje chory stereotyp mężczyzny - że męski jest ten który przeleciał sporo kobiet a prawiczek to c**** - p*****l to, to gówno prawda...

jak dla mnie faceci którzy się przechwalają liczbą "zaliczonych" kobiet tgo po prostu męskie dziwki
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez nieufajaca » 10 kwi 2009, o 01:02

nie zalamuj sie
jestes troche wkurzony i nieco agresywny bo masz ochote a jakos nie udaje ci sie tego zrobic
dlaczego poprostu tego nie zrobisz? kto nie ryzykuje ten nie zyje
nie mowie tu o prostytutce-bo wydaje mi sie ze taki mlody czlowiek jak ty nie musi chodzic do domow publicznych i wsydzac tam gdzie przed chwila wsadzal oblesny spocony gruby dziad-sorry ale ja tak to widze
DLACZEGO NIE POKIERUJESZ SIE SWOIM INSTYNKTEM?
kto nie ryzykuje ten nie zyje
przestan sie bac-juz sie wystarczajaco boisz wiec strachem nic nie zmienisz
sa napewno dziewczyny,ktorym sie podobasz
zaufaj jakiejs -moze cie wprowadzi w arkana seksu
za dziewice sie nie bierz bo sie pokaleczycie
proponuje jakas kolezanke z ktora to zrobisz-bo tpbie chodzi przeciez o ten pierwszy raz
a jak sie zakochasz to juz bedziesz wiedzial o co chodzi
wielu chlopakow ma pierwszy raz z doswiadczona kolezanka-ale wcale jej nie kocha.potem spotyka dziewczyne swoich marzen
wiec idz za glosem instynktu
ale omijaj burdele-ubrudzisz sie tylko niepotrzebnie
sorry za taka konkretna rade ale wydaje mi sie ze potrzebujesz tego aby zaczac spokojnie zyc
widze w twoich odpowiedziach wulkany wybuchow
zycze powodzenia
jestes samiec wiec wsluchaj sie w swoja nature
DO ATAKU :zly:
nieufajaca
 
Posty: 76
Dołączył(a): 6 kwi 2009, o 03:07
Lokalizacja: gdansk

Postprzez moratar » 10 kwi 2009, o 10:39

nieufajaca napisał(a):kto nie ryzykuje ten nie zyje

eh :shock: ?
No to może sex z prostytutka bez zabezpieczenia ? :D (żart)
Na stronie odlotów do wyboru do koloru, a są też takie co zachowują się jak wlasna dziewczyna, np "młodziutka Karolinka" z odlotów.
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez nieufajaca » 10 kwi 2009, o 13:50

nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc
on jest mezczyzna wiec chcialam mu dodac animuszu to wszystko
zeby ryzykowac trzeby to robic MADRZE!!
to wszystko
nieufajaca
 
Posty: 76
Dołączył(a): 6 kwi 2009, o 03:07
Lokalizacja: gdansk

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 324 gości