Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez impresja » 6 kwi 2009, o 22:10

przydeptana pogodą.........ducha mi zabrała na chwilę ..idę spać ........to może ją wygnam precz :):):) :lol:
impresja
 

Postprzez Amir » 7 kwi 2009, o 00:45

ja wszystkim skladam zyczenia swiateczne, my tu gremialnie wyjezdzamy, wiec nastroje neurastenicznie radosne, gps-y naladowane, trasy wymarzone i przepisy swiateczne panicznie pogubione

tak wiec

dla wszystkich takiego prawdziwego zakumania, czym ta Wielkanoc jest dla kazdego z nas od z grubsza liczac dwu tysiecy lat

jakby nie bylo ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez matylda » 8 kwi 2009, o 08:52

---------- 10:51 07.04.2009 ----------

przyłączam się do życzeń :)

poza tym, czuję obojętność i chęć wyleczenia się!
w nocy śniło mi się coś strasznego (on w różnych sytuacjach, raniący mnie na każdym kroku). jakiś znak? może... bo obudziłam się przerażona i doszłam do wniosku, że ja już tak nie chcę! dlatego będę walczyć, przede wszystkim o siebie!
może to dziwne - ale tak się poczułam, jakby ktoś nade mną czuwał i chciał mi wskazać właściwą drogę...

---------- 08:52 08.04.2009 ----------

Czuję w sobie wewnętrzną siłę!
I oby taki stan utrzymał się jak najdłużej!
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez impresja » 8 kwi 2009, o 08:58

Doskonale...........
impresja
 

Postprzez Goszka » 8 kwi 2009, o 10:15

ta pogoda mnie dobija,a słońce przysparza o ból głowy :(
Goszka
 

Postprzez mahika » 8 kwi 2009, o 20:16

bazpieczna wśród swoich marchewek i babć mocherowych...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez smerfetka0 » 8 kwi 2009, o 20:23

czuje sie jak bym sie nie czula :?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez impresja » 8 kwi 2009, o 21:51

Strasznie słodko ,bo piekę mazurki i podjadam :oops:
Uwielbiam przygotowania ,czasem myślę ,ze lepsze niż same Święta:)))) :zawstydzony:
impresja
 

Postprzez malinowadama » 9 kwi 2009, o 00:08

źle się czuję.
malinowadama
 
Posty: 43
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 21:57

Postprzez matylda » 9 kwi 2009, o 07:11

zmęczona i śpiąca...
mętlik w głowie :?
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez impresja » 9 kwi 2009, o 08:16

Chciałabym umieć czarować i zagladać na tą stronę ,czytać co komu dolega i jak za pomocą czarodziejskiej różdżki rozsyłac dobre nastroej ,żeby ktos ,kto pisze "źle mi " mógł po chili napisać "jestem zadowolony/a.
impresja
 

Postprzez smerfetka0 » 9 kwi 2009, o 11:49

tak w kit tylko mi się spać chce
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez bunia » 9 kwi 2009, o 12:12

Nastroje to paleta emocji a bez nich bylibysmy martwi....lepiej czuc i zyc mimo,ze do raju daleko....z pomoca treningu mozna wbrew pozorom dostrzegac pozytywy i piac sie w gore z dolkow......pewnie po to aby ponownie wpasc....od taka sobie "karuzela" i prawa zycia....lepiej je w mozliwy sposob zaakceptowac i szukac swiatelka niz z nim(prawem) walczyc.

:slonko:

....mnie jakos nijako ale to dobra zapowiedz....
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez kori » 9 kwi 2009, o 12:50

czuje się nieobecna.. rozdrazniona, bo dociera do mnie to, co sie stalo.. jestem przekonana, ze podjelam dobra decyzje wybierajac siebie, zamiast zycie z alkoholikiem, a jednak mi zal.. zal, ze tak sie to wszystko potoczylo.. nie moge sobie znalezc miejsca.. drazni mnie wszystko.. ze sytuacja wymknela sie spod kontroli.. ze tyle stracilismy.. stracilam ja.. brakuje mi go.. brakuje mi nas.. a jednak wiem, ze to bylo dla mnie najlepsze wyjsc.. jedyne, zeby uratowac siebie.. chociaz okupione pozwoleniem na straty.. ogromne straty.. materialne.. emocjonalne.. bytowe..
zal.. ogromny zal.. do siebie, do niego, do zycia..
ogromna chec.. by wszystko na nowo poukladac.. tylko nie w ten sam sposob.. inaczej.. by wszystko odbudowac..
tylko.. pomyslu brak.. nie mam sily juz myslec jak.. myslalam.. ciagle ja myslalam przez ostatni czas.. teraz juz nie mysle.. brak mi sil.. odpuszczam..
jestem bezsilna.. tak jestem bezsilna.. wobec sytuacji.. wobec checi.. wobec siebie.. wobec niego.. wobec alkoholu.. wobec chorej sytuacji..
jestem bezsilna.. i puszczam to wszystko..
kori
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 09:27

Postprzez wuweiki » 9 kwi 2009, o 13:22

mam anginę i 'boli mnie cały człowiek' ..ale mimo to odczuwam spokój
wuweiki
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 496 gości

cron