SAMA

Problemy natury seksualnej.

SAMA

Postprzez madzia21635 » 4 kwi 2009, o 14:40

Po 2 latach zostawił mnie narzeczony jestem w szoku obnarzyłam przed nim swoją duszę :evil: a to teraz tak boli zwłaszcza że zaczełam wychodzić na prostą wiele myśli chodziło po głowie bardzo boli mam nadzieje że czas zaleczy rany które teraz krwawią
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27

Postprzez sikorkaa » 4 kwi 2009, o 15:11

:pocieszacz: mnie czas i tylko czas pomogl bardzo. pilam, imprezowalam, spotykalam sie na przygodne zabawy z facetami i nic, tylko czas byl moim wybawieniem.
to ze teraz masz ochote na placz jest normalne, to trzeba z siebie wyrzucic. zanim bedzie lepiej, najpierw potrzebny jest czas zaloby po stracie. ja wylam jak dziecko, to tez mnie bardzo oczyscilo.

dosc oglednie piszesz, ale wiem co znaczy bol zostawienia, bez wzgledu na powody, choc nie wiem dlaczego umiescilas ten post w watkach seksualnych (czyzby powodem porzucenia byly sprawy lozkowe, czy to tylko Twoja nieuwaga?)
sikorkaa
 

witam

Postprzez madzia21635 » 4 kwi 2009, o 16:01

dlatego iż byłam molestowana i niestety ten temat nie pozostał obojętny na nasz związek nie mozna byc jednocześnie kims bliskim i terapeutą a tak wyszło niestety łózko nie było ani dla mnie ani dla niego a powody rozstania są absurdalne
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27

Postprzez isiaaa20 » 4 kwi 2009, o 16:21

Zaleczy te rany, wiem po sobie.
Różne są powody rozstania te absurdalne albo i nie.
Właśnie rozstałam się po 2 latach, wiedzial o mnie wszystko i dlatego wiem co czujesz.
co ja zrobilam: zmieniłam fryzurę, zaczęłam się inaczej malować i rogal mi z buzi nie schodzi no bo co innego można zrobić? oglądam sie za chłopakami, w koncu żyje czego i Tobie życzę;*
isiaaa20
 


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 371 gości

cron