szukam wsparcia

Rozmowy ogólne.

Postprzez wielorybica » 1 kwi 2009, o 14:15

No ja się nie potrafię przełamać do grupowych ćwiczeń. Wydaje mi się to takie absurdalne jakieś. A też słyszałam, że to angażuje wszystko co się da. Najchętniej to podpięłabym się pod jakaś maszyn, która by za mnie machała członkami.
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez wuweiki » 1 kwi 2009, o 14:21

Wielorybica stepper też świetna sprawa ... tylko że z tymi urządzeniami jest tak, że każde inne partie mięśni trenuje... stepper taki najprostszy to łydki, uda no i pośladki, czyli generalnie nogi ;) hula-hop można wyćwiczyć rózne partie mięśni, no ale to wymaga treningów
Hula Hooping My Way To Fitness
... wiem po sobie,że to trudny wybór co kupić... a taki stepper z dodatkowymi funkcjami to koszty dużo większe niż hula-hop niestety...
wuweiki
 

Postprzez smerfetka0 » 1 kwi 2009, o 14:25

a ja dzisiaj własnie zrobiłam 10 dzień 6weidera.
dodatkowo 300 brzuszków i innych ćwiczeń na pośladki i uda.
niestety do urządzeń nie mam dostępu.
a muszę do wakacji zrzucić 10 kg ;( oj przybrało mi się od września ;(

mam nadzieję że po przyłączeniu się do Was będę miała dłużej swój zazwyczaj słomiany zapał ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez wuweiki » 1 kwi 2009, o 14:28

Wielorybica działa... wiem i po sobie i po koleżankach .. na początku jest trudno i boleśnie, ale efekty rzeczywiście super ... ten ktoś, komu pokazałas hula hop to widział je na własne oczy? trzymał w ręku? te hula-hop co pokazałam na załączniku to ważą od 800gram do 2 kg :lol: to są hula-hop do ćwiczeń, a nie takie zabawkowe, jak te dla dzieci, co to nawet zakręcić się tym nie da, bo za lekkie ;)
wystarczy dziennie codziennie po pół godziny aby efekty były widoczne... oczywiście jak z każdymi ćwiczeniami, gdy już mięśnie się wyćwiczą, potrzebują więcej obciążenia, jeśli chce się aby wzrastały ;) ale akurat nie wiem, czy Tobie chodzi o przyrost mięśni... wtedy można się przerzucić na kulturystykę :lol:
wuweiki
 

Postprzez wielorybica » 1 kwi 2009, o 14:30

No wiem, że inne partie, mi chodzi generalnie o to, żeby się ruszyć, bo jestem zasiedziałą kluchą i patrzeć na siebie nie mogę. Bieganie może i jest ogólnorozwojowe, ale ja siebie nie widzę truchtającej wzdłuż Wisły. Chyba wolałabym coś intymniejszego, tzn. domowego, ale nie wiem co to mogło by być :|
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez Sanna » 1 kwi 2009, o 14:37

wielorybica napisał(a):Chyba wolałabym coś intymniejszego, tzn. domowego, ale nie wiem co to mogło by być :|


A co sądzisz o seksie?

:)
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez wuweiki » 1 kwi 2009, o 14:42

Wielorybica ..ćwiczenia typu stretching [bazują na nich callanetics, pilates - to modyfikacje] joga, 6 weidera ...skakanka jeśli masz miejsce :), hula-hop, stepper... ważne, abyś spróbowała i wybrała to, co pozwoli Tobie ruszyć z miejsca.... możesz też zamiast biegania chodzić na szybkie spacery i chodzenie do miejsc po drodze, gdzie trzeba wejść i zejść po schodach :) ... jest jeszcze basen jeśli masz możliwość...
najważniejsze to próbować i znaleźć coś, co Ci będzie sprawiało także radochę :) poprawi samopoczucie
wuweiki
 

Postprzez wielorybica » 1 kwi 2009, o 14:43

Sanno o dziwo seks uprawiam dosyć regularnie i często ostatnimi czasy, ale to nie ja się napocę najbardziej, więc to chyba odpada i nijak tego pod ćwiczenia podciągnąć nie mogę...chyba, że polecasz jakieś ogólnorozwojowe pozycje to chętnie skorzystam :D
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez wuweiki » 1 kwi 2009, o 14:43

Sanna :lol: przychylam się ...seks nie dość że pomaga spalić zbędny tłuszczyk, to jeszcze ile przyjemności :D
wuweiki
 

Postprzez wielorybica » 1 kwi 2009, o 14:49

Ale nawet jak jestem na górze to się nie męczę na tyle, żeby to zaliczyć do treningu wiosennego :|
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez Sanna » 1 kwi 2009, o 14:52

---------- 14:49 01.04.2009 ----------

Myślę teraz o jakiejś mocno wyczerpującej, a ogólnorozwojowej pozycji zgodnie z oczekiwaniami Wielorybicy... :)

---------- 14:51 ----------

wielorybica napisał(a):Ale nawet jak jestem na górze to się nie męczę na tyle, żeby to zaliczyć do treningu wiosennego :|


Ja bym próbowała na górze, ale w ciepłym polarze i czapce - na pewno się mocno spocisz , a to już jest coś!

---------- 14:52 ----------

Pomyslałam też, że będąc na górze, ma się wolne ręce- może cwiczenia z hantlami?
Ostatnio edytowano 1 kwi 2009, o 14:53 przez Sanna, łącznie edytowano 1 raz
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez wielorybica » 1 kwi 2009, o 14:53

Hahahahaha...a nie lepiej w bluzie z ortalionu, he?! Koleżanka się tu nabija a mnie problem gryzie nadal. Choć jak teraz o tym myślę to chyba najbardziej spociłabym się w jakimś lateksie bądź skórze...wrrr....

P.S.
Wolałabym nie uderzyć mojego chłopa hantlem po głowie na przykład, później mógłby okazać mało użyteczny w ćwiczeniach.
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez Sanna » 1 kwi 2009, o 14:55

---------- 14:54 01.04.2009 ----------

A co sądzisz o pomyśle z hantlami?

---------- 14:55 ----------

No to już wiem co myślisz o hantlach. Masz rację - bhp to podstawa! :D
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez wuweiki » 1 kwi 2009, o 14:58

---------- 14:56 01.04.2009 ----------

Sanna :haha: nie no... ja mam bardzo bujną wyobraźnię :lol:

a nie mogłam się powstrzymać i wrzucam, bo mi się spodobało z jaką swobodą dziewczyna tańczy z tym hula-hop
Hoopalicious
był czas że prawie zwariowałam na punkcie hula-hop więc wybaczcie mi zawziętość :lol: ;)

---------- 14:58 ----------

aha... a jeszcze jest taniec erotyczny :lol:
wuweiki
 

Postprzez wielorybica » 1 kwi 2009, o 14:58

Wpisałam w google pozycja seksualna wymagająca kondycji i wujek okazał się mało pomocny. Ratunku!

No taniec erotyczny na rurze...podobno uczą już tego w ramach fitnessu.
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości