smutno mi, jak sie nie pociac

Problemy związane z depresją.

smutno mi, jak sie nie pociac

Postprzez mariusz25 » 29 mar 2009, o 21:49

tak mi dizs smutno, jestem jakby skazany na toksyczne zwiazki;
boli mnie wszystko, czuje taki tepy bol...
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Postprzez tenia554 » 29 mar 2009, o 21:53

Mariusz ,smutek jest też potrzebny,jest to chwila kiedy możemy odpocząć,pomyśleć i wyciągnąć wnioski.A na toksyczne związki nikt nie jest skazany,lecz sam dokonuje wyboru.Zastanów się dlaczego właśnie przydarzają się tobie.Trzymaj się,idzie wiosna i w twoim serduchu też zaświeci słoneczko.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez bunia » 29 mar 2009, o 22:18

:pocieszacz:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Goszka » 29 mar 2009, o 22:42

mariusz,rozumiem Ciebie,mnie też jest strasznie smutno i źle w tym popieprzonym świecie :(
Jednak wiem że nie można się pogrążać,można dać upust wszystkim emocjom-to ważne nawet aby nie trzymać ich w sobie bo tylko się kumulują a wcale lepiej się nie czujesz.
Najważniejsze jednak żeby starać się robić swoje,iść do przodu.Nie masz wpływu na czyjeś życie,ale na swoje tak.
Ja ciągle mam nadzieję na to słońce po deszczu,że jeszcze będzie dobrze,będę szczęśliwa ja i najbliższe mi osoby.
Zresztą z perspektywy:czy nie było w Twoim życiu tak,że wszystko co złe zawsze mijało?To na co miałeś wpływ rozwiązywałeś sam,a to na co nie masz wpływu pozostawiałeś czasowi?
Ja staram się zawsze tego trzymać-że zawsze jest tak że po złym przychodzi dobro,jeśli tylko tego bardzo mocno chcemy.Jeśli tylko potrafimy korzystać z szans jakie daje nam los.
Życzę Ci wielu takich szans i obyś wykorzystywał je najlepiej jak potrafisz :kwiatek2:
Zobaczysz,dla nas też przyjdą lepsze dni!
Goszka
 

Postprzez isiaaa20 » 30 mar 2009, o 12:03

toksyczny związek jest TOKSYCZNY, musisz sobie uswiadomić, że to w ogóle jest Ci nie potrzebne do życia. Zastanów się co on Ci dawał? chyba tylko fałszywe poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jest ktoś w Twoim życiu.
TOKSYCZNY ZWIĄZEK dla nikogo nigdy nie będzie dobry...
wiej póki nie jest jeszcze za póżno.
a dobro i prawdziwa miłość przyjdzie czego Tobie życzę
isiaaa20
 

Postprzez cvbnm » 31 mar 2009, o 16:17

a czemu na smutek ciecie jest dobre?
jak widze smutnego czlowieka to mam go pociac?
albo jeszcze bardziej obrazowo: jakby twoje dziecko bylo smutne tobys je pocial?
cvbnm
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 434 gości

cron