Pozegnanie

Problemy z partnerami.

Postprzez agik » 28 mar 2009, o 23:26

Zetko- może i tak
Ale jeślby to potraktowac jako model idealny- to już zupełnie inna bajka, prawda?
A zresztą ;)- choćby jako test...
Jeśłi większość punktów potwierdzasz... jełśi większości punktów twoje zachowanie zaprzecza- to...
Przynajmniej jest jakiś punkt odniesienia do pracy nad sobą...

Pozdrawiam
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Sanna » 28 mar 2009, o 23:29

Czy ja wiem czy tu chodzi o spełnianie wszystkich warunków idealnie? Jak dla mnie ważne jest już wyznaczenie kierunku :). Może to faktycznie temat na inny wątek? W wolnej chwili przepiszę co o dorosłym człowieku pisze Ewa Woydyłło. Ona w ogóle używa takich nieprzyjemnych i niemodnych określeń jak : kształtowanie charakteru, praca nad sobą, samodyscyplina itp. Najpierw mnie to wpędzało w jeszcze większy dół i protest ,, dlaczego mi się nie układa wszystko samo z siebie tylko muszę ... pracować nad sobą , buuuuu?! " , ale jak stan ogólny mi się poprawił, z pokorą przyznaję jej rację. Nic, dzis już znikam, może dyskusja pojawi się w innym wątku. Pozdrawiam.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez bunia » 28 mar 2009, o 23:58

Nie wiem czy stawianie tu diagnoz jest na miejscu.....?
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez agik » 29 mar 2009, o 00:05

A co jest na miejscu?
Tylko i wyłacznie głaskanie?

I czy postulat - "idź do doktora", "nie przerywaj terapii"- jest stawianiem diagnozy?

Pozdrawiam wiosennie :) za oknem +13 stopni!!! :shock: aż trudno uwierzyć, zę jeszcze przed wczoraj padał snieg!!!!
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez bunia » 29 mar 2009, o 00:16

Stawianie diagnozy to cos innego od glaskania lub nie.... dotyczace osoby ktora juz i tak nie uczestniczy w dyskusji na jej temat moim zdaniem nie jest wlasciwa.....takie jest moje zdanie.....amen.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ewka » 29 mar 2009, o 01:07

bunia napisał(a):Stawianie diagnozy to cos innego od glaskania lub nie.... dotyczace osoby ktora juz i tak nie uczestniczy w dyskusji na jej temat moim zdaniem nie jest wlasciwa.....takie jest moje zdanie.....amen.

Popieram :!:

z napisał(a):A ja sie zastanawiam, czy zyje na Ziemi chociaz jeden czlowiek spelniajacy te warunki.

Myślę, że nie o to chodzi, kto spełnia i na ile... chodzi o to, że jest punkt, do jakiego należy (dla własnego dobra) - dążyć.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Sanna » 29 mar 2009, o 09:45

---------- 09:40 29.03.2009 ----------

bunia napisał(a):Stawianie diagnozy to cos innego od glaskania lub nie.... dotyczace osoby ktora juz i tak nie uczestniczy w dyskusji na jej temat moim zdaniem nie jest wlasciwa.....takie jest moje zdanie.....amen.


---------- 09:45 ----------

Sanna napisał(a): Lady jest w trakcie terapii ( fakt)- i może jej się to też przyda, jeśli nie teraz to może za jakiś czas ( moje luźne przypuszczenie) .


Diagnozy nie widzę i w wątku Lad dalej miejsca nie zabieram. Amen.

PS. W Kielcach wiosennie leje :).


[/b]
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Megie » 29 mar 2009, o 12:54

ej.. wchodze i patrze a tu przekomarzenie sie..
dawno mnie tu nie bylu...
duzo sie dzieje..
a za oknem sloneczko..
pozdrawiam Cie Lady, jak to przeczytasz..
nie wiem co tam bylo napisane przeciwko Tobie..
wiem jednak ze niestety wielu ludzi boi sie krytyki i jest ona trudna do przyjecia
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez sikorkaa » 29 mar 2009, o 13:19

Sanna napisał(a):PS. W Kielcach wiosennie leje :).




juz nie :!: - wyjrzyj przez okno :) - wlasnie wrocilam z uczelni, na ktora szlam z rozlozonym parasolem, a w drodze powrotnej moglam go juz zamknac :)
sikorkaa
 

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 285 gości

cron