Sex analny

Problemy natury seksualnej.

Sex analny

Postprzez Dark_Spirit » 26 mar 2009, o 02:40

Witam.

Bardzo lubie sex analny. Czy sa kobiety ktore go tez lubia?

Ps. Nie chce sie ogladac za chlopcami :)
Dark_Spirit
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 18:03
Lokalizacja: Krakow

Postprzez Szafirowa » 26 mar 2009, o 08:38

Pewnie są.
Każdy lubi coś innego.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez sikorkaa » 26 mar 2009, o 10:18

witaj darku, mnie zdarzylo sie uprawiac seks analny tylko raz (nomen omen z pewnym darkiem ;) ) i musze przyznac, ze nie bylo tak najgorzej. spodziewalam sie bolu, a jestem straszna panikara jesli chodzi o jakikolwiek bol. facet odpowiednio mnie rozgrzal, zapewnil, ze bedzie delikatny i ..... poszlo :) zadnej przyjemnosci z tego nie mialam, ale takie jakies milo- dziwe uczucie pozostanie w mojej pamieci jeszcze na dlugo. poznej juz tego nie robilismy. rozumiem dziewczyny, ktore nie chca tego rodzaju zblizen, wiec jesli Ty to lubisz (a nie spotkalam faceta, ktory by tego nie lubil), to postaraj sie o odpowiednia atmosfere i wytlumacz dziewczynie na czym konkretenie ten rodzaj seksu polega, a jesli mimo to nie bedzie chciala to nalezy to uszanowac.

pozdrawiam, malgorzata
sikorkaa
 

Postprzez Dark_Spirit » 26 mar 2009, o 12:58

Wow, dzieki za rady. Wlasciwie to spodziewalem sie zmieszania z blotem przez feministki :)

Pozdrawiam Dark_S
Dark_Spirit
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 18:03
Lokalizacja: Krakow

Postprzez Szafirowa » 26 mar 2009, o 13:02

No widzisz Dark, jak to okoliczności mogą czasem przyjemnie zaskoczyć :D
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez ważka » 26 mar 2009, o 13:08

Ja bardzo lubie :twisted:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Alex » 26 mar 2009, o 13:09

sex jest tak intymna sprawa, ze nikomu nic do tego co kto lubi 8) i nie nam oceniac co jest cacy a co be :wink: jezeli tylko niktomu to nie robi "krzywdy", to "kochajmy sie i rozmnazajmy" jak nam sie podoba.
Alex
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 mar 2009, o 17:52

Postprzez mahika » 26 mar 2009, o 13:10

a co to feministki mają zakaz takiej formy współżycia???
pff, ciekawe kto je sprawdzi ze faktycznie tego nie robią, jesli lubia...

Dark, co kobieta to inne upodobania i preferencje...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez rainman » 26 mar 2009, o 13:17

tez tak mysle Alex :tak:
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez ważka » 26 mar 2009, o 14:44

Ja jestetm za obalaniem zaściankowych mitów że sex to tylko w czterech scianach.O seksie tak jak o kupie cicho sza bo nie wypada.
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez rainman » 26 mar 2009, o 15:26

jak sie ma taka potrzebe, albo przyjemność to mozna sobie rozmawiać i o seksie i o kupach. nie zawsze chdzi tylko o kwestie czy wypada czy nie albo jakiejs pruderyjnosci. nie zwsze jest miejsce i czas na to, jak i nie kazdy ma poprostu taka potrzebe i ochote.
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez ważka » 26 mar 2009, o 15:30

Ale rozumiem wypowiadasz sie za siebie!!!!Dziewczyna chce o tym porozmawiac i ja nie mam nic przeciwko.A jeśli ktoś nie ma takiego życzenia to poprostu omija wątek !Jest to dział jak wiesz problemy czyli ogólnie rzec biorac sprawy SEKSUALNE!Dlatego niezainteresowanych zapraszam do innych działów!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez sunset1212 » 26 mar 2009, o 22:02

Ja chciałabym się podzielić moimi wrazeniami :D robiłam to dwa razy i chyba się nie zdecyduję więcej, ale nigdy nie mówie nigdy. Sam stosunek jest taki jak napisała Sikorka, może nie ma jakiejś niesamowitej przyjemności, ale pozostaje całkiem miłe wspomnienie. Gorzej z sytuacją następnego dnia. Nie wiem czy to tylko mój przypadek, ale dość boleśnie odczuwałam konsekwencje takiego seksu, aż ciężko mi było usiąść :lol: Tak więc polecam męzczyznom, że by robili to w miarę delikatnie. to tyle :wink:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez nutka » 27 mar 2009, o 10:54

feministki?Ja ja bym powiedziała ,że mogłoby naskoczyć osoby kierujące się w swoim życiu stereotypami.Którym bliżej do niewiedzy niż wiedzy prawdziwej. To nie tyczy się tylko s.analnego ,ale wszelkich sfer życia i nie tylko kobiet ale i mężczyzn. A prawda jest taka,ze jeśli nie spróbujesz to nie będziesz wiedział.A ludzie niestety często wypowiadają ostre słowa krytyki nie mając zielonego pojęcia jak jest naprawdę,bo czegoś po prostu nie doświadczyli.A tak nawiasem mówiąc,to forum lubię właśnie dlatego,ze jak coś mnie nie dotyczy/nie zgadzam się z tematem głównym,ale akceptuje ze ktoś może mieć inne zdanie to nie narzucam swojego zdania,jako jednego nieomylnego. Dlatego pewnie nie spotkałeś sie z wypowiedzmy typu-faceci tylko o jednym i koniec kropka.

Moim zdaniem seks analny jest na tyle intymna sprawa,ze nie każda kobieta się decyduje i jak dla mnie rezerwuje go tylko dla kogoś z kim jestem mocno związana.Nie z kim ,z kim chodzę od miesiąca. Ponadto z osoba odpowiednio delikatna,mającą wyczucie ,nie nalegająca przy której czuje się w pełni komfortowo.

Ja próbowałam kilka razy i moim zdaniem jest fajnie jako coś innego,coś na ,,odświeżenie" spraw łózkowych. Co do bólu to już kwestia mężczyzny i delikatności oraz odpowiedniego przygotowania a to już indywidualna kwestia. W końcu to tez sprawa samopoznania -czego mi potrzeba by było dobrze.Tak wiec na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć,ze tak jak na początku trochę bolało,tak za ostatni razem było rewelacyjnie.

odpowiadając na twoje pytanie-czy sa takie kobiety? Sa na pewno,ale skrzętnie się ukrywają :P

pozdrawiam
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia

Postprzez matylda » 27 mar 2009, o 11:20

Na pewno są kobiety, które lubią sex analny i takie, które pewnie nigdy na takie zabawy się nie zdecydują.
Kwestia zgrania się w łóżku :)

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 348 gości

cron