Co tam u mnie...

Problemy związane z depresją.

Co tam u mnie...

Postprzez Ivonka20204 » 21 mar 2009, o 17:57

Duuuuuuzo się zmieniło.....
A w sumie od początku...no i głównie za sprawa tego, że urodziłam córcię:):):) No i jak narazie wszytsko się układa po mojej myśli....Ojciec małej chce ją uznac w urzędzie....szkoda tylko, że nie będzie miała mojego nazwiska....:( Ale...chociaż o jedna rozprawa w sądzie mniej...Bo o alimenty to i tak sparwa wyląduję w sadzie...nie dogadam się z tym.......nawet nie chcę próbowac.....tak bardzo mnie i moje dzieciątko szkrzywdził nie odzywając się do mnie ponad 6miesięcy.....
Jak narazie mam gdzie mieszkać.....Wynajmuję kawalerkę...no i mama opłaca wszytskie rachunki......
Bardzo dużo pomaga mi brat i bratowa, którzy mają własną dwójkę maluchów...
Jak narazie leci......Julia jest z dnia na dzień inna.....no i mój natsrój tez.....Najgorzej jest, kedy boli ją brzuch i płacze i płacze.......i płacze......
Jednak jej uśmiech wynagradza wszystkie moje bóle i problemy....a jest ich teraz sporo.....zważywszy nawet na to ile załatwień mnie czeka...a przeciez zimno więc z Julką nie wyjde...tylko musze kombinowac kogoś do niej....


Sami widzicie.....Ja czuję się o niebo lepiej.....Nie sądziłam nigdy, że będę mama tak szybko...i w takich okolicznościach i wogóle bez faceta.....ale daję radę.....
Trzymajcie za mnie kciuki:):)
Pozdrawiam
Ivonka
Ivonka20204
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 lip 2007, o 21:22

Postprzez limonka » 21 mar 2009, o 18:49

gratulacje corci:) i ciesze sie ze dajesz rade:):):):) dzielna z ciebie osobka:)

ps.czy dajesz malej cos na gaz??? czy rozm z pediatra?? ps.sorry ze pytam ale sama ost mialam podobny problem z moim synkiem

buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Coś nna gaz...

Postprzez Ivonka20204 » 25 mar 2009, o 13:11

Nie daję nic jak narazie...Masuję brzuszek, ale nie tak jak radzą położne, tylko tak jak mi poleciła bratowa....tzn poniżej pępka bartdziej w bok..i uciskac lekko....poza tym masuję brzuszek jej nózkami....no i jakoś się udaje..choć mała czasami daje popalić.....np wczoraj od 18 do północy tak ją masuję i masuję a ona się uspakaja na chwilę no i dalej wyje;)...ale później przespała całą noc;):):)To przynajmniej ja troszeczkę odpoczęłam:)
Pozdrawiam
Ivonka
Ivonka20204
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 lip 2007, o 21:22

Postprzez rainman » 25 mar 2009, o 14:25

:D
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez limonka » 25 mar 2009, o 18:33

moje dziecko tez mialo kolki/gaz..moze nie tak silnei pomagala herbatka plantex...mysle ze warto sprobowac...podawlam ja dwa razy dziennie...szczerze ci wspolczuje....po 3 msc powinna ustapic...:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 426 gości

cron