Depresja powiązana z bólem( kreogsłupa)

Problemy związane z depresją.

Postprzez ewa_pa » 22 mar 2009, o 13:38

zgadza się jak jest zdrowie to i reszta się zniajdzie wiesz ja znam kilka osób po nastawianiu kręgów i czują sie lepiej pytanie na ile bezpieczne i skuteczne byłoby to w twoim przypadku moreno .Sama wiem jak ból ogranicza czasem pozwalam sobie na coś szalonego potem to odchorowywuje (czytaj z tydzien mam problem z poruszaniem sie) ale i tak uwazam ze warto .Miłej niedzieli moreno
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

depresja...

Postprzez agnwlo » 24 mar 2009, o 21:14

Witaj moreno! Jestem sporo starsza od Ciebie-dobijam do 40-tki ale oczywiście czuję się nadal młoda!!! Tak jak i Ty mam parę przepuklin na odcinku lędźwiowym i powiem szczerze że po rezonansie (wynik listopad 2008) także siadłam psychicznie na parę tygodni dopóki nie oswoiłam się z problemem i nie nasłuchałam się jak wielu osób ten problem dotyczy.Po prostu przeszłam z tym do porządku dziennego i przestałam wsłuchiwać się w ten ból i w swoją dolegliwość. Psychiczne męki są dużo gorsze od fizycznych prawda? Więc po co się katować... Postanowiłam nie przejmować się ale stosować do zaleceń lekarza, rehabilitować ( duża poprawa naprawdę po gimnastyce , laserze, prądach) a teraz jestem w trakcie poszukiwań kogoś kompetentnego w metodzie Mkenziego, która ponoć czyni cuda na naszą przypadłość! Także mój drogi głowa do góry , trzymam kciuki za poprawę nastroju i skuteczną rehabilitację. Agnieszka
agnwlo
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 paź 2007, o 20:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez moreno1 » 29 mar 2009, o 12:38

---------- 23:19 28.03.2009 ----------

No tez korzystałem i korzystam z rehabiiotcji( prady dd , jonoforeza , thereplus i masaz podwodny + ciwczenie z doswiadczonym fizjo ) i nic , kompletnie nic , nawet troche sie pogorszyło odkąd mam te zabiegi,
Ja juz nie wiem jak sie leczyć , coraz czesciej sie skłaniam ku operacji. Chociaż neurochirurg( u którego byłęm w poniedzialek) powiedział ze moje wypukliny sa zbyt male na operacje.
Sam nie wiem , mam 25 lat , nie bardzo mi sie podoba wizja reszty zycia z bolem.

---------- 12:38 29.03.2009 ----------

Pewnie macie wieksza wiedza na ten temat.
Jesli bym chcial porozmawiac z psychiatra(psychologiem) o swoich problemach, i gdybym mu powiedzial ze mialem mysli samobojcze , to czy ma on takie prawo zamknąc mnie w jakims szpitalu psychiatrycznym? Jest taka procedrua ? Z ciekawosci pytam
moreno1
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 mar 2009, o 21:48

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości

cron