prosze o interwencję

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 16:17

No ładna to była poprawa :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 16:20

faktycznie jeśli tak jest,to przepraszam za swój odzew.Zawsze broniłam michała,a wyszłam na głupka,ech :x
Widać niektórzy nie potrafią lub nie chcą się zmienić...
Goszka
 

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 16:31

absolutnie nie uwazam ze wyszłas na głupka, wręcz bardzo mi sie to podobała twoja wiara w człowieka :)
ja niestety nie ufam w cudowne przemiany i obiecanki ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 16:32

wiesz,bo ja z nim pisałam na pw i wyszedł na całkiem fajnego faceta...no ale cóż widać taki miraż tylko to był :roll:
Nie wierzę ludziom,ale wierzę w człowieka...
Goszka
 

Postprzez KATKA » 23 mar 2009, o 22:30

wiem, ze Admin nie często tu bywa.....ale czuję się jakoś źle....że nic nie zostało zrobione :( powiem dosłownie zostałam olana......pierwszy raz nie wdawałam sie w dyskusje tylko zgłosiłam naruszenie regulaminu.....teraz sobie myślę po co ten regulamin tu jest :( większośc osób tu wie jak się zachowac...niektórzy maja to w dupie jednak więc czy regulamin jest do czegos potrzebny.....w sumie to forum wsparcia.....to moze tym bardziej przydała by się tu większa uwaga czasem....to już trzecia taka sytuacja tu, która niesttey an długo zapamiętam......
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żonaprzera » 24 mar 2009, o 13:57

powinni być tu jacyś moderatorzy skoro admin nie ma czasu
Avatar użytkownika
żonaprzera
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 10:01

Postprzez ewa_pa » 24 mar 2009, o 14:34

No przykre to jest Katko że tak jest ale z drugiej strony mowmy sobie szczerze to duze forum z duza liczba osob jedna osoba chocby chciała nie jest w stanie tego ogarnac bo musiałaby siedziec tu 24 na dobe a kazdy z nas ma swoje prywatne zycie .Fakt przydało by sie ze 2 conajmniej moderów no ale mamy tu tez duzo wspaniałych ludzi którzy czuwaja nad forum choc nie muszą no i za to im dzięki serdeczne
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez caterpillar » 24 mar 2009, o 17:30

Katka ja chcialam dodac ,ze napisalam tu z tego powodu zebys nie czula sie z tym sama..duze nie duze forum mylse ,ze wazniejsza jest reakcja nasza niz samego Admina :wink:
trzym sie!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

admin też nie bot

Postprzez Amir » 24 mar 2009, o 18:50

ja tak tylko krotko bym pobronił admina, może na zasadzie solidarności prawie zawodowej - po prostu to NIE jest jedyny obowiązek tego człeka

sama zasada forum otwartego jest taka, że interweniuje się stosunkowo rzadko, że jest to w miarę swobodna wymiana, natomiast interwencje z regulaminu pójdą tylko w razie wyjątkowej kumulacji i wyraźnego długookresowego naruszania

inaczej - jak człek tak ma szanse wskoczyć i tylko z lotu odległego ptaka coś ujrzeć (a po drodze bywa chory, ma szkolenia, zawodowe pilne rzeczy), to często nagła interwencja na szybki wniosek może się zamienić w swoje przeciwieństwo

nie żalmy sie na admina, że nie dostaje 5000 euro tylko za nas i że nie jesteśmy jego jedynym obowiązkiem w ciągu tygodnia pracy

wtedy prawdopodobnie wstęp na forum kosztowałby jakieś 100 PLN za 60 minut :-) :-) :-)

na czatach też często wiesza się za tralala operatorów, ludzie są rozżaleni ich niewydolnością, a przecież kto ogarnie cokolwiek z nas samych, jak to będzie n-ty społeczny obowiązek w sznurku tysiąca pozostałych?

może spróbujmy pochwalić siebie samych i przytulic za próby autowychowania na dobrych userów

i admina za to, że dotąd się nie poddał

;-)
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez Goszka » 24 mar 2009, o 19:06

ja tam żalu do admina nie mam.Skoro on nie reaguje to ja sama we własnej głowie włączam opcję "ignoruj" hłe hłe :wink: :lol:
Goszka
 

Postprzez administrator_Paweł » 24 mar 2009, o 21:58

a może reaguje ale nie od razu i nie na oczach wszystkich? :)
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mahika » 25 mar 2009, o 17:26

he he, myslałam ze jakiegos bana dostałam !
Fajny komunikat :)
Moze bedzie jak na stronie głównej, tak ładnie i czysto :)
Pozdrawiam Adminie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 25 mar 2009, o 18:06

mam nadzieję że to "brzydkie nowe coś"na stronie forum to tylko chwilowy eksperyment :?
Nie podoba mi się taki wygląd forum...niech zostanie zielone ADMINIE :!: :!: :!:
Tylko zielony potrafi uspokoić.
Szału dostanę jak będzie inny kolor :evil: :evil: :evil:
po co zmieniać coś,co jest dobre....wrrrr.
No nie podobuje mi się to to,nie podobuje :x
Goszka
 

Postprzez wuweiki » 25 mar 2009, o 18:22

jeśli mogę wtrącić moje trzy grosze ;) to to niebieskie takie hmm... popularne w różnych forach...zwłaszcza informatycznych... no bez obrazy - pospolite Adminie drogi ;) ...już wolę zielone :D
wuweiki
 

Postprzez flinka » 25 mar 2009, o 18:25

Tak!!! Zielooone! :wink:
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości