puściłam się

Problemy związane z depresją.

Postprzez rainman » 23 mar 2009, o 22:00

Sikorko rozumiem Twoje podejscie, i moze masz racje ale pozwol innym miec swoje podejscie, a poza tym moratar zasluzyl sobie na taka reakcje.
do tego dochodza emocje w takich sytuacjach. wkurzyl je i juz, czemu sie zreszta nie dziwie. krzywdy mu raczej nie zrobiy wiekszej niz on mogl sunset. ale Ty masz prawo do swojego podejscia i postepoj jak uwazasz.

co do teni to slowo tepy nie jest raczej wulgarne, ale niezaleznie od tego Tenia nie napisala ze on jest tepy. przeczytaj dokladnie co ona napisala...

pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 22:02

mamy tu na forum, wielu innych, kulturalnych, PRAWDZIWYCH facetów...

A nie mówiłam :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 22:15

Sikorkaa, przepraszam jeśli CIę uraziłam swoimi słowami, a także innych. Ale tak mnie zdenerwował (także tym co pisał na pw do Katki) że pomyslałam jak on może to czemu ja nie... Morarat osiągnął swój cel w pewnym sensie, bo zapewne chciał nas zdenerwować i mu się udało. Ale uważam, że należało mu sie.

Mahika miałaś rację :)

Co do Teni to ja też nie widzę w jej słowach nic obraźliwego...
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 22:16

i ja nie widze :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 22:19

---------- 21:17 23.03.2009 ----------

rainman napisał(a):pozwol innym miec swoje podejscie


spokojnie - pozwalam :) nie przypominam sobie bym komukolwiek cokolwiek narzucala, bym uzywala slow "musicie", "nie mozecie" itp.

jak sam zauwazyles pisze to, jak ja sama to czuje.

---------- 21:19 ----------

rainman napisał(a):
co do teni to slowo tepy nie jest raczej wulgarne


zgodze sie, wulgarne nie jest, ale obrazliwe jak najbardziej. no nie powiesz mi chyba, ze mu komplement w ten sposob strzelila??
sikorkaa
 

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 22:20

dobrze już nie atakujmy się przez tego osobnika. Przecież on własnie tego oczekiwał!
Ostatnio edytowano 23 mar 2009, o 22:33 przez sunset1212, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 22:23

czasem zachowujemy sie jak dzieci w piaskownicy,
zabieramy sobie zabawki i jest przykro.
czasem burzymy swoje budowle z piasku nawzajem i wtedy złościmy się.
A czasem ktoś podbiegnie i rzuci bez powodu kamieniem.
wtedy jest nam przykro i złościmy się... z bezradności...
ale najczęściej budujemy fajny wielki zamek, wspólnie...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 22:23

sunset1212 napisał(a):Sikorkaa, przepraszam jeśli CIę uraziłam swoimi słowami


nie no, bez przesady - ja sie jakos tak specjalnie szybko nie urazam :) zreszta nie wyczulam zebys mnie (Ty i inni wypowiadajacy sie) czymkolwiek obrazila, w koncu to nie pod moim adresem szly w/w inwektywy.

nie chce byc zle zrozumiana - nie tlumacze moratara. zeby to bylo jasne. wtracilam sie do dyskusji bo uwazam ze sa zdecydowanie lepsze sposoby na ukaranie kogos za okreslone zachowanie (sadze, ze np. na miejscu bylaby interwencja admina). a tak to potwierdza sie jedynie stara regula ze agresja rodzi agresje.
sikorkaa
 

Postprzez KATKA » 23 mar 2009, o 22:24

Oj sokorko...a moze to jednak komplement ;) kto wie co ten pan lubi...ja zaczynam miec wrazenie, ze to mu pasuje...prowokowac zeby czuć wyższosc dostając to samo w zamian.....i ma satysfakcję......uważam jednak, ze nie można pobłażać...ja próbowałam już różnie....lekko...ostro...obojętnie...nie wiem.....jakoś mnie boli, ze taki ktoś moze kogoś zranić tylko i wyłącznie z głupoty.....bo jeśli to swiadome działanie a nie głupota....to już mi chyba słów brak :(
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 22:25

sunset1212 napisał(a):Kij mu w oko

Oj sory :wink:


no to sie nagadalam .... :cry: ehh ...

ale luuuz ;) wyczulam sarkazm sunsetko wiec jest ok.
sikorkaa
 

Postprzez KATKA » 23 mar 2009, o 22:26

a co do interwncji admina...coż...czuję sie totalnie olana :( mimo wielu próśb wysyłanych na prawa i male nie dość, ze nie otrzymałam zadnej odpowiedzi to an dodatek nie zauwazyłam zadnej reakcji z jego strony....a tego na tym forum się nie spodziewałam :(
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 22:30

sunset1212 napisał(a): Ale tak mnie zdenerwował że pomyslałam jak on może to czemu ja nie...


widzisz - otoz nie tak do konca, bo jak widac na zalaczonym obrazku na mysleniu sie nie skonczylo. bo gdyby tak to nawet by to normalne bylo - ilez razy ja mam ochote odplacic sie komus pieknym za nadobne ... wrrr.. nakrzyczec, nawrzeszczec, napluc w twarz ... :x tylko, ze tu w gre wchodza czyny, nie mysli (wow - jak to PiS-owsko zabrzmialo ;) )

teksty typu 'on tak zrobil, to mnie tez wolno' to ja codziennie w swojej szkole slysze, tylko, ze to podstawowka i dzieciaki po 10 lat maja.
sikorkaa
 

Postprzez rainman » 23 mar 2009, o 22:30

tenia napisala ze nie wie czy on jest tepy czy nie i uwazam ze twoje uwagi nie powinny sie do niej odnosic.
wiem ze kieruja Toba dobre intencje, ale dziewczyny stanely w obronie sunset.

mam nadzieje ze juz sobie wyjasnilismy wszystko sikorko :usmiech2:
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez KATKA » 23 mar 2009, o 22:31

:?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 22:36

hmmm mahiko :) no piekna ta opowiastka o piaskowym zamku. tak mnie korci, zeby ja skomentowac ale ... no jak obiecalam, tak tez czynie, wiec pozwole sobie jedynie na duze brawa :oklaski: :oklaski:
sikorkaa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 454 gości

cron