puściłam się

Problemy związane z depresją.

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 16:25

mamy tu na forum, wielu innych, kulturalnych, PRAWDZIWYCH facetów...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez moratar » 23 mar 2009, o 16:26

Wydaje mi sie że starając się pomóc innym krzywdzicie ich.
Podstawą do szcześcia jest zaakceptowanie siebie takimi jakimi jesteśmy, a nie udawanie, że ktos nie powinien być szmatą bo jest to zle odbierane przez ogół społeczeństwa.
Lepiej być szmata tak ja czy sunset i znaleść drugą połówkę która to akceptuje i sprawia że przestajemy byc szmatami. Nic na siłe.
A wmawianie dziewczynie że dobrze zrobiła, i tak naprawde to wina chlopaków że ja spili i wykożystali, jest dla mnie niesamowicie poronionym pomysłem.
Badź taka jaka chcesz być, nigdy niczego nie żałuj, nie zadręczaj się i ciesz sie każda chwila bo niedlugo każdy z nas będzie gnił w ziemi z robakami. Kochaj siebie i swą druga połówke reszta to syf i walić ogół.
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 16:28

---------- 15:26 23.03.2009 ----------

nie rozumiem tu czegoś, przejrzałam posty moratora, na początku były one całkiem normalne, dopiero potem zaczęły się chamskie docinki. Chyba nasz morator (który nie tylko zna angielski, ale także mówi tylko prawdę i na dodatek nikogo nie udaje) ma jakiś problem. Może zamiast docinać forumowiczom załóż swój wątek i opisz swój problem, a wierzę, że znajdzie się wiele osób na tym forum, które z chęcią Tobie pomogą :wink:

---------- 15:28 ----------

morator a powiedz mi dokładnie kto tu powiedział, że dobrze zrobiłam i że to wina chłopaków? I skąd ta nagła zmiana nastawienia?? Drogi moraratku ja nie zamierzam się równać z Tobą...może uwazasz sie za szmatę, ale nasze problemy są zupełnie inne, więc proszę, nie uogólniaj
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 16:30

ale brednie,toś teraz pojechał po bandzie :lol:
po pierwsze to nikt nie pisał sunset że dobrze zrobiła,gdzie to widzisz??? :shock:

a co do tego:
moratar napisał(a):Lepiej być szmata tak ja czy sunset i znaleść drugą połówkę która to akceptuje i sprawia że przestajemy byc szmatami.

to:
sam napisałeś że ludzie się nie zmieniają.Więc wg Twej teorii jak ktoś jest szmatą to już nią zostanie i nawet druga połówka tego nie zmieni.
Soł sad :cry:
Może dobrze się zastanowić czasem nad tym co się pisze
:roll:
Goszka
 

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 16:44

---------- 15:36 23.03.2009 ----------

hehe wspominałam, że on jest niekonsekwentny w tym co pisze, a to co tu napisał potwierdza tylko moją opinię. Te nagłe zmiany zdania...mi to zalatuje rozdwojeniem jaźni :wink:

Tak na marginesie znałam już taką osobę, która myślała, że swoim umoralnianiem skieruje mnie na właściwe tory. Hmmm gdyby nie ten wiek, powiedziałabym, ze to ta sama osoba

---------- 15:44 ----------

kurde teraz to mi jest lżej dzięki Wam, ale przez takiego człowieka, za każdym razem kiedy będę chciała podzielić się z Wami moimi problemami, będę musiała wziąść pod uwagę to, że on przeczyta mój post i zapewne jeszcze bardziej się przez niego podłamię
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 16:55

Daj spokuj sunset, moze admin zajzy i zrobi z tym porządek. on nie siedzi tu całymi dniami, to poczekajmy. moze napisz do admina pw, bedzie skuteczniejsze, nie wiem.
:pocieszacz:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 17:07

na pw na pewno odniesie lepszy skutek,też uważam że łamanie regulaminu ma krótkie nogi i jak moratar dalej będzie odstawiał takie szopki to nie zabawi długo na forum.
Goszka
 

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 17:25

Już widziałam jak do Admina napisała Katka w sprawie Moratora. To jakieś chore co do niej pisał na pw, ja też pewnie powinnam się niedługo spodziewać podobnych wiadomości... Ale cóż, życie toczy się dalej i nie ma co przejmować się takimi ludźmi. Może on ma serio problem i walczy sam ze sobą :wink:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 17:28

pewnie że nie ma się co przejmować,w końcu to nikt istotny w Twoim życiu,prawda? :)
Goszka
 

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 17:45

no jasne, mam nadzieję że to nie ta osoba, o której myślałam... Na pewno nie. On by nawet do komputera nie podszedł. Także nie zamierzam się przejmować i wszyscy zachowujmy się jakby go nie było :wink:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 20:33

woman napisał(a):Chłopie, tobie nadmiar spermy rzeczywiście uderza, ale do mózgu


żonaprzera napisał(a):
skoro używasz słów "szmata" to kim ty jesteś? Spermatoforem? :lol:




tenia554 napisał(a):Nie wiem czy jesteś tępy czy nie,ale kultury to Ci brak



sunset1212 napisał(a):pozwolę sobie powiedziec GOŃ SIĘ



hmmm... to mamy widze 'oko za oko'??

nie pomyslcie, ze bronie moratara za jego lacine czy jakiekolwiek formy obrazania, ale jesli juz mamy kogos pouczac to nie odwzajemniajac mu sie tym samym. tak mi sie nasunelo ...
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 20:44

ale bystra jestes, no brawo :oklaski:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 23 mar 2009, o 21:02

no ładny zadymiacz nie ma co :D
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rainman » 23 mar 2009, o 21:27

Sikorko,
roznie mozna uwazac i postepowac w tej sytuacji. dziwczyny wyjechaly do niego stosownie do jego zachowania i do emocji jakie pewnie wzbudzil.
ale czemu w tym zestawie umiescilas tenie to nie bardzo rozumiem...
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez sikorkaa » 23 mar 2009, o 21:46

---------- 20:45 23.03.2009 ----------

rainman napisał(a):Sikorko,
roznie mozna uwazac i postepowac w tej sytuacji. dziwczyny wyjechaly do niego stosownie do jego zachowania i do emocji jakie pewnie wzbudzil.


no pewnie - jak kuba bogu, tak bog kubie :?
tak mysle, ze jesli ktos nas obraza, uzywa pod naszym adresem niestosownych slow to my, zeby pokazac swoja wyzszosc nie odplacamy sie tym samym, bo to nam po prostu nie przystoi jako doroslym, dojrzalym ludziom. jesli ktos prezentuje taka kulture slowa jak moratar, to jest to poziom, do ktorego po prostu nie warto sie znizac. ja sama uwazam, ze kolega moratar zle sie wyraza, ale wlasnie tak to okreslam - 'zle sie wyraza', a nie stosuje sformulowan, jakie on sam ma w zanadrzu, po to tylko, zeby pokazac, ze niczym w tej kwestii sie od niego nie roznie.

---------- 20:46 ----------

rainman napisał(a):ale czemu w tym zestawie umiescilas tenie to nie bardzo rozumiem...


spiesze z wyjasnieniem - otoz cos tam o tepocie wspominala (to zbyt poprawne politycznie nie bylo)
sikorkaa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 441 gości

cron