prosze o interwencję

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

prosze o interwencję

Postprzez KATKA » 22 mar 2009, o 13:27

Na życzenie moratora, który prześladuje mnie privami zakłądam nowy temat z treścią niektórych z tych wiadomosci......
prosiłabym zeby coś zrobić z tym panem, który wyraźnie nie kontroluje swoich emocji...co widac rónież w większości jego wypowiedzi na naszym forum. Nie życzę sobie brazania mnie....!!!!!!

Od: moratar
Do: KATKA
Wysłany: Pią 20 Mar 2009 22:40
Temat: za dużo jajeczek Cytuj wiadomość
Jebana pizdo jak nie chcesz pomóc to spierdalaj wredna suko, zamiast kopać leżących i sie z nich nabijać.

Oby ciebie partner/partnerka nie chciał/a dmuchać przez kila lat to może zczaisz o co może chodzić.

szkodza splunąć...

Od: moratar
Do: KATKA
Wysłany: Sob 21 Mar 2009 10:32
Temat: odwal sie.
Niczego się nie wstydz glupia pipo, poprostu jak mowi do jednej osoby to mowie do jednej a nie do wielu. I mam nadzieje że spełni sie u ciebie to co mi życzyłaś lub już się spełniło. Czyli że bedzie Cie facet zdradzal.

Od: moratar
Do: KATKA
Wysłany: Nie 22 Mar 2009 02:39
Temat: temat
Współczuje Ci głupia suko. I mówiłem, abys kurwa nie pisała w moim topiku, załóż sobie swój jak chcesz sie wyżalić albo komuś dojebać. Ale ty poprostu za glupia jesteś, aby rozumieć. Jebany troll.
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bunia » 22 mar 2009, o 13:30

:shock: :shock:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ewa_pa » 22 mar 2009, o 13:31

Ech z reguły sie nie wpinam ale takie teksty nie są w porzadku :( :!:
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez tenia554 » 22 mar 2009, o 14:00

O rany,to ja też chyba otrzymam wiadomość na pw .Przykro mi,że mój świat nie składa się wyłącznie z plemników i jajeczek,nie czuję też się szmatą,ot to trafiły się paskudne baby naszemu moratorowi.Na taki stres narazić kulturalnego człowieka.On o plemnikach,a one wierności się czepiają.I jak tu człek ma się nie zdenerwować.Tylko dlaczego na pw?A może tak przyjrzeć się sobie i założyć nowy wątek np. Dlaczego nie chce mnie nikt pokochać,albo Ratunku,nadmiar plemników,cóż mam począć.Morator to jest forum na którym możesz liczyć na wsparcie,my Ci napewno pomożemy,wskażemy odpowiedniego specjalistę,ale przeproś nas i skończ z tymi wulgaryzmami ,bo w nich jest nie ma żadnej treści oprócz chamstwa.
Katko słusznie postąpiłaś.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez żonaprzera » 22 mar 2009, o 14:22

skoro morator pisze takie rzeczy to albo ma zachwiane poczucie własnej wartości albo jest męską szowinistyczną ś... . Ja bym nie odpowiadała nawet na takie emaile, bo szkoda nerwów przez takiego Pana
Avatar użytkownika
żonaprzera
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 10:01

Postprzez KATKA » 22 mar 2009, o 14:29

ja nerwów nie trace...ale denerwuje mnie facet...i to jak się wypowiada w stosunku do niektórych osób na różnych wątkach...to nie miejsce na podbudowywanie własnego zasmarkanego ego.....
Nie ma tyle odwagi zeby napisac tego na forum to zrobiłąm to za niego....no i moja prośba do Admina zeby coś z tym zrobił...bo to tak troszkę nie fajnie wchodząc na forum wiedzieć ze jakiś" ktoś" znów jakąś pierde ci napisał
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tenia554 » 22 mar 2009, o 14:45

Katko postąpiłaś bardzo słusznie,bo nikt nie ma prawa Cię obrażać .Nie ma też powodu aby z takimś kimś prowadzić korespondencję prywatną.To że facet ma poważny problem ze sobą ,to nikt nie ma na to wpływu,natomiast mamy wpływ na to,żeby nie pozwolić mu na chamstwo i obrażanie.Pozdrawiam Cię.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez ewka » 22 mar 2009, o 18:28

A cóż ten człowiek taki nerwowy???
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 22 mar 2009, o 23:55

:roll: a mysle,ze dobrze zrobilas przynajmniej wiem z kim do czynienia mam

pozdrowki!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Off_topic » 23 mar 2009, o 15:03

Gdyby nie to, że twierdzi że jest starszy i to sporo, mógłbym się założyć o piwo że moratar to nowe wcielenie Michala85...
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 15:08

szczerze, to ja i pare innych osób tez tak obstawiamy, a laska co mu nie daje od 2 lat i wiek to tylko baja wymyslona na potrzeby zmiany wizerunku.
Bo to trol prawdziwy i jedyny na tym forum...
ale admin powinien wiedziec najlepiej...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sunset1212 » 23 mar 2009, o 15:32

dołączam się do apelu 8) morarat sieje zamęt na założonym przeze mnie wątku i kieruje dyskusję na inne tory, myślę, ze to nie ma sensu
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 15:45

Off_topic rozumiem że możesz mieć podejrzenia,ale może daruj sobie wskazywanie konkretnych osób.Michał85 jest tu już kawał czasu i gdyby chciał komuś dosrać to wiemy wszyscy że zrobiłby to spod swojego nicka,a nie jakiegoś wymyślonego na potrzeby krycia się-nie wiedzieć dlaczego zresztą :roll:
Tak,adminie,ewidentnie moratar złamał regulamin i sieje tu niezły ferment.Taka osoba na grupie wsparcia :!: :?: To chyba mocny argument żeby coś z tym zrobić.
Sugeruję usunięcie :evil:
Goszka
 

Postprzez mahika » 23 mar 2009, o 15:58

pewnie nie zauwazyłas ale michał po jednej ze swoich akcji ublizania wszystkim wkoło i siania fermentu jakiego jeszcze nikt nie zasiał i został usunięty wraz ze swoimi żałosnymi postami....
co jak wiemy wszyscy, nalezało się mu tak samo od dawna jak teraz moratarowi...

więc nie moze pisac ze swojego nicku...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 23 mar 2009, o 16:12

no nie zauważyłam.Gdybym zauważyła to bym tego nie pisała.Wydawało mi się że po ostatniej akcji dawno temu michał obiecał poprawę i wrócił.
A skoro tak wyszło i nie wiedzieć czemu nie wiem nic na ten temat,to może i tak jest że to on,ale to wie tylko admin a my możemy się tylko domyślać,co naprawdę niczego nie zmieni.
Goszka
 

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 275 gości