puściłam się

Problemy związane z depresją.

Postprzez Goszka » 3 mar 2009, o 01:07

człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach...Grunt byś wyciągnęła z tego wnioski a wierzę że będzie dobrze i jeszcze będziesz szczęśliwa.
Goszka
 

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 01:07

bunia napisał(a):Wszystko jedno....to nie jest ok.....dzentelmen to koles nie byl :bezradny:

Niby tak... choć Sunset jak dama też się nie zachowała - no niestety;(

A teraz spać i pięknie śnić;)
Ostatnio edytowano 3 mar 2009, o 01:08 przez ewka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez agik » 3 mar 2009, o 01:08

no własnie?
Co myślałaś?

Chwila- bach - i stało się?
Czy chodzi o coś innego?
Pisałaś wczesniej, ze niedawno rozstałaś się z chłopakiem? Moze chciałas sobie coś udowodnić? Jemu?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 01:25

nie chcialam mu nic udowadniac, po prostu bedac z nim, nigdzie nie moglam wyjsc z kolezankami na impreze, bo mi nie pozwalal. To byl chory zwiazek... Ja narnolmalniej w swiecie sie upilam i dalam dupy. Bylam tak pijana, ze majtek nie moglam zalozyc, nic prawie nie pamietam.

Mam nadzieje, ze wyciagne wnioski, bo juz raz mialam podobna sytuacjeale skonczylo sie na seksie oralnym... I widac, ze z tego nie wyciagnelam wnioskow... i wlasnie wtedy uslzszalam to co napisala Goszka "suka nie da-pies nie weźmie"...

Na dodatek przed chwila dookola mojego domu jezdzil jakis samochod, mama sie denerwuje, powiedziala, ze jakis facet wzszedl z auta i chcial otworzyc bramke(ja nie widzialam tego, wiec nie wiem kto to). Jezu boje sie
Ostatnio edytowano 3 mar 2009, o 01:32 przez sunset1212, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez agik » 3 mar 2009, o 01:30

Zanim pójde spac, to chciałam Ci powiedzieć, ze ludzie robią rózne głupoty.
I uczą sie na nich.

I rzadko kiedy jest tak, ze nawet kiedy robi się głupie rzeczy, to od razu się znaczy, ze się traci swoja wartośc.

A z seksem ( i np jedzeniem) jest cżęsto tak, ze się chce poczuć cos, czego akurat brak się odczuwa w zyciu... metnie mi wyszło, jakby, co to rozwine rano.

Wypłacz się Dziewczyno- to możesz zrobić juz dziś. :kwiatek2:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Goszka » 3 mar 2009, o 01:30

zawsze możesz jeszcze unikać alkoholu ;)
Goszka
 

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 01:36

dziekuje Wam za wsparcie, pisalam na tym forum pod innym nickiem i wiedzialam, ze na forumowiczow psychotekstu mozna liczyc :usmiech2: Goszka od dawna wiem, ze alkohol nie jest dla mnie...A jednak nie umiem sie opanowac jak pije.
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez bunia » 3 mar 2009, o 01:39

Kazdemu moze zdazyc sie jakas wpadka.....a ja sie upieram,ze nie tylko wina lezy po Twojej stronie....stalo sie ale czasami w ten sposob uczymy sie zycia.....uwazaj na alkohol jesli nie chcesz miec klopotow i uszka do gory ! :pocieszacz:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 23:37

byłam dziś u ginekologa i powiedział mi, że nie mogłam zajść w ciążę skoro mam okres, tak się da jeśli ktoś ma wyjątkowo nieregularny okres lub bardzo krótki cykl. Jeju tak mi ulżyło jak nigdy w życiu.

Co do HIV powiedział, że mam nie panikować i popadać w skrajność. Badanie na HCV zrobić muszę gdyż mój chłopak miał tego wirusa, ale z tego co mi wiadomo nie można się zarazić poprzez stosunek...Ale i tak zrobię te testy, kupa kasy, no ale cóż, zdrowie najważniejsze...Trochę zaczęłam się martwić, bo mam czasem kłócia po prawej stronie pod żebrami i jak dziś siedziałam u lekarza to czułam te kłócia(nie wiem może to nerwobóle i już sobie coś ubzdurałam), a potem w szkole zauważyłam maleńkie plamki na rękach, takie jak mają osoby z chorą wątrobą....

Jak okres mi sie skończy to pójdę na badanie kontrolne. Zobaczymy co z tego wyniknie. A test ciążowy zrobię tak czy siak dla pewności.

Dziękuję Wam dziewczyny za podniesienie na duchu jest mi dużo lżej, tym bardziej, że nie mogłam o tym opowiedzieć nikomu ze swojego otoczenia, gdyż spotkałabym się z wielką dezaprobatą(jak koleżanki zobaczyły gigantyczną malinkę na mojej szyji to były teksty typu Ty suczko, co żeś zrobiła). Mam tylko jedną zaufaną przyjaciółkę i Was. W sumie to nie >tylko<, ale >aż< :) Dziękuję jeszcze raz :kwiatek:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez Goszka » 5 mar 2009, o 13:17

sunset cały czas mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
I żebyś już więcej nie wplątała się w podobną sytuację :wink:
W końcu taki stres nikomu nie jest potrzebny,prawda?
Goszka
 

Postprzez sunset1212 » 6 mar 2009, o 16:07

Dzięki:) prawda, taki stres nie działa raczej budująco. Ogólnie czuję się już lepiej, może dlatego, że byłam baaaaaardzo pijana i nie mam co sobie przypomnieć, bo nie pamiętam. Mój moralniak wynika z tego, że ciągle myślę, ze w ogóle coś takiego zrobiłam...Martwi mnie jeszcze ta sytuacja z HIV i HCV, ale to już za jakiś czas się wyjaśni
pozdrawiam
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez moratar » 22 mar 2009, o 03:28

Badania na HIV robi się po 12 tygodniach od stosunku, aby miec pewność.

W sumie dziwnie Ci sie urwał film że wszystko pamiętasz. Ciąża i HIV bez wytrysku jakoś mało możliwe. Bez wytrysku przez 4h, i po 4h odzyskałaś rozum głównie z bólu...
W sumie całe to opowiadanie sie nie trzyma kupy, i jakoś nie widze sensu opisywanie go.
Fakt zachowałaś się jak ostatnia szmata, a to czyny nas definiuja, a nie wysublimowane pojęcie swej doskonałości/niewinności.
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez tenia554 » 22 mar 2009, o 11:07

Hola,hola morator,a jak nazywa się facet który wykorzystuje fakt słabości u kobiety.Jak również ten który obraża.a może tak przyjrzał byś się sobie,bo może nie wszystko w tobie jest takie doskonałe.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 22 mar 2009, o 12:04

Tenia, nie warto, koleś najwyrazniej wpadł na forum podbudowac swoje ego ubliżając kobietom, nie dziwie się już pewnym faktom z życia moratara.
szkoda nerwów...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sunset1212 » 22 mar 2009, o 12:54

Ciąża i HIV bez wytrysku jakoś mało możliwe. Bez wytrysku przez 4h, i po 4h odzyskałaś rozum głównie z bólu...
Fakt zachowałaś się jak ostatnia szmata, a to czyny nas definiuja, a nie wysublimowane pojęcie swej doskonałości/niewinności.


moratar, po pierwsze to Twój post wg mnie nie trzyma się kupy, dlatego nie zamierzam się tłumaczyć. Ale chciałabym wiedzieć dlaczego niby moje "opowiadanie" wg Ciebie nie trzyma się kupy. W jakim celu miałabym to zmyślić??? Nie wiem jak Ty, ale ja na tym forum szukam wsparcia i rady
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 442 gości

cron