zostawił mnie facet bez jednego słowa

Problemy z partnerami.

zostawił mnie facet bez jednego słowa

Postprzez anna_k » 19 mar 2009, o 10:06

Spotykałam się z facetem przez 4 miesiące, on po rozwodzie a ja w trakcie... było super, miłość, namiętność, snuł wspólne plany, wakacje itd. Pokochałam go........a on mnie zostawił bez słowa napisał smsa: Cześć, przepraszam cie bardzo i dziekuje za wszystko, pozdrawiam i życze powodzenia.

Świat mi się zawalił, nie mam siły i nie wiem dlaczego.......?
Ponoć dlatego, że głupio mu było z dziewczyną mężatką........?

Dlaczego mężczyźni tak zachowują się: Brak odwagi, tchórzostwo a może nowy i lepszy model...................???[/b]
anna_k
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:48

Postprzez anna maria » 19 mar 2009, o 10:12

Witaj Aniu.
My kobiety nie wiemy dlaczego mężczyźni się tak zachowują. Im się wydaje że tak mogą. A Ty spróbuj zadbać o siebie ,wyjdź do ludzi ,może masz jakąś koleżankę której możesz się wypłakać. A jak nie to my jesteśmy.
Pamiętaj . Jesteśmy z Tobą.
Trzymaj się .
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Postprzez wolfspider » 19 mar 2009, o 10:32

To nie zależny od płci kobiety tez się tak zachowują :(
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Re: zostawił mnie facet bez jednego słowa

Postprzez żonaprzera » 19 mar 2009, o 10:36

anna_k napisał(a):Spotykałam się z facetem przez 4 miesiące, on po rozwodzie a ja w trakcie... było super, miłość, namiętność, snuł wspólne plany, wakacje itd. Pokochałam go........a on mnie zostawił bez słowa napisał smsa: Cześć, przepraszam cie bardzo i dziekuje za wszystko, pozdrawiam i życze powodzenia.

Świat mi się zawalił, nie mam siły i nie wiem dlaczego.......?
Ponoć dlatego, że głupio mu było z dziewczyną mężatką........?

Dlaczego mężczyźni tak zachowują się: Brak odwagi, tchórzostwo a może nowy i lepszy model...................???[/b]


Wg mnie facet poprostu nie myślał o Tobie poważnie, bo człowiek, który snuje plany na przyszłość jakiekolwiek napewno tak by nie postapił.
Avatar użytkownika
żonaprzera
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 10:01

Postprzez tenia554 » 19 mar 2009, o 10:53

Aniu,przykro mi że tak przeżywasz rostanie.Ale skoro się rozwodzisz ,to znaczy że masz za sobą nie udany związek .Wiem,że boli sposób rozstania,ale czy warto zastananawiać się dlaczego?Czy naprawdę nie potrzebujesz więcej czasu na nową miłość.Faktem jest ,że ten człowiek się nie sprawdził.A wkońcu to było tylko cztery miesiące.Czy to wystarczy żeby po tak krótkim czasie planować przyszłość.Nie pakuj się tak szybko w nowe uczucie,bo to nie jest żadnym lekarstwem.Daj sobie czas i nie pozwól się ranić.Pozdrawiam Cię serdecznie.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

zostawił mnie facet bez jednego słowa

Postprzez anna_k » 19 mar 2009, o 10:57

---------- 09:54 19.03.2009 ----------

wolfspider napisał(a):To nie zależny od płci kobiety tez się tak zachowują :(



wiem, ze kobiety tak sie tez zachowuja. Najbardziej boli mnie to, ze bylam lojalna i wyszlam na tym jak.......
Dla mnie zwiazek to nie zabawa i gra na emocjach i uczuciach...........a w moim przypadku tak sie stalo, zabawil sie moimi uczuciami...............

---------- 09:57 ----------

najbardziej mnie boli, ze bylam lojalna i uczciwa w tym krrrotkim zwiazku, nie bylo to dla mnie cos przelotnego.....................
i nigdy nie zrozumiem dlaczego.......
super ze sa fora na ktorych sa fajni ludzie, mam kumpelki ktore sa codziennie, pracuje i bronie mgr w tym roku, wiec niby czas mam wypelniony ale BARDZO BOLI.
anna_k
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 09:48

Postprzez anna maria » 19 mar 2009, o 13:02

BOLI. Zawsze rozstania bolą. Czy jest się z kimś miesiąc czy dwadzieścia pięć lat to boli. Bo są miłe wspomnienia,bo przecież nie zawsze było źle.
Ale czasem rozstanie jest konieczne. Ważne żeby nie dać się ogłupić ,nie dać sobie wmówić że wina jest moja.
:slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Postprzez wolfspider » 19 mar 2009, o 13:46

Myślę, że tak jest, ze osoba opuszczona bierze na siebie za dużo winy i dlatego cierpi. Ale nie można brać na siebie winy za postępowanie kogoś innego. Aniu to on zrobił Ci świństwo i nie zamęczaj się tym za bardzo. Trzymaj się złotko :) :pocieszacz:
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Postprzez tenia554 » 19 mar 2009, o 14:02

Droga Aniu,myślę,że każda miłość jest poważnym uczuciem.Ale nie każdy mężczyzna nadaje się na to by spędzić z nim życie.Ten akurat nie był i niech sobie idzie jak najdalej.Nie uciekaj przed miłością,bo ona jest w naszym życiu bardzo ważna ,ale to nie znaczy,że musimy od razu wchodzić w poważny związek.Napewno pojawi się ten właściwy i będziesz wiedziała że to ten jedyny.A póki co bądż otwarta na przyjażń i nową miłość.Pozdrawiam Cię gorąco.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Re: zostawił mnie facet bez jednego słowa

Postprzez ewka » 19 mar 2009, o 14:22

anna_k napisał(a):Cześć, przepraszam cie bardzo i dziekuje za wszystko, pozdrawiam i życze powodzenia.

Ale szczeniacko.......
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez wuweiki » 19 mar 2009, o 19:15

Anna witaj!
facet cały bagaż związany z rozstaniem zrzucił na Ciebie ..no cóż, jak dla mnie to niedojrzałość i zwykłe tchórzostwo
trzymaj się i zatroszcz się o siebie
wuweiki
 

Postprzez cvbnm » 19 mar 2009, o 22:17

tak z ciekawosci, a jak wlasciwie bagaz rozstania rozlozyc? jak to powinno wygladac nie szczeniacko?
jak sie powinno "to" robic?
cvbnm
 

Re: zostawił mnie facet bez jednego słowa

Postprzez matylda » 19 mar 2009, o 22:21

anna_k napisał(a):a on mnie zostawił bez słowa napisał smsa: Cześć, przepraszam cie bardzo i dziekuje za wszystko, pozdrawiam i życze powodzenia.[/b]


No no no, miał facet gest...

Trzymaj się cieplutko i w żadnym wypadku nie obwiniaj się! Pomyśl może o tym w ten sposób, że dobrze się stało, bo takie zachowanie świadczy o braku odpowiedzialności i niedojrzałości. A po co Tobie taki partner?!

Pozdrawiam :pocieszacz:
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez wuweiki » 19 mar 2009, o 22:40

Cvbnm ...dobre pytanie ...mogę tylko odpowiedzieć,jak ja to poczułam,o czym napisała Anna...to znaczy - jak ja widzę sytuację,gdy coś mi nie gra,czuję się nieswojo,niezręcznie,nie pasuje mi jakaś relacja... moje podejście jest takie,że jeśli nawiązałam z kimś bliską relację,a po czasie okazuje się,że mnie uwiera jakoś, to po prostu z szacunku do tej drugiej osoby idę i mówię w oczy że mi coś nie pasuje i tyle... natomiast takie "cześć" i nic więcej to w moim odczuciu jest całkowite nie liczenie się z uczuciami drugiej osoby...a przecież było super, miłość, namiętność, snuł wspólne plany, wakacje itd. czyli dawał wyraźne sygnały o co chodzi ...i raptem co? ...po prostu jak dla mnie to mało poważne,po prostu brzydkie potraktowanie drugiego człowieka ... nie osądzam go i nie mam nawet zamiaru ...ale jest coś takiego,jak odpowiedzialność za swoje czyny
..."Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"...

i nie wiem jak "powinny" wygladać rozstania ...
wuweiki
 

Postprzez cvbnm » 19 mar 2009, o 23:01

x-yam... ja mysle ze dojrzale rozstanie jest wtedy gdy dwie osoby wspolnie dochodza do "pojednawczego" celu, jakim jest rozstanie. rozstanie wymaga chyba tez ogromnej odwagi mowienia prawdy, na ktora zwykle nas nie stac. mowienia czy tez nawet dostrzezenia.... ?
zapytalam bo ja o tym (rytualy rozstania) rozmyslam juz od bardzo dawna i zauwazam, ze po prostu nie mamy zadnej nauki jak to robic "dojrzale". to bardzo dziwne. ja szukam w roznych kulturach opisow jakichs rytualow pozegnan. niekiedy dziwie sie ze jacys dzicy indianie o tym rozmawiaja pieknie, i potrafia to bez zalu i negatywnych emocjii przezyc.

to juz tyle przeszkadzania...
pozdrawiam
cvbnm
 

Następna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości

cron