nie nie czuję podczas seksu.

Problemy natury seksualnej.

nie nie czuję podczas seksu.

Postprzez PeggyBrown » 9 mar 2009, o 18:05

Witam,
Niedawno rozpoczęliśmy z moim chłopakiem współżycie, był to mój pierwszy raz.. Nie bolało mnie, ale również nie dawało zbytniej satysfakcji, czasami nawet w ogóle nie czuję go w sobie, dopiero przy głębszych pchnięciach. Nie mówiłam mu o tym, udaję że jest dobrze, jednak ostatnio spytał się jak mi jest, odpowiedziałam że dobrze.. Wtedy on odpowiedział że jemu też ale czasem (jak i ja) ma wrażenie że nic nie czuję.. Czyto we mnie tkwi problem że jestem za szeroka 'tam' ?! Nie umiem racjonalnie odpowiedzieć na to pytanie, oraz wytłumaczyć sobie dlaczego tak się dzieje :( bardzo chciałabym żeby jemu było dobrze, ale nie umiem rozwiązać problemu, bez jego znajomości :( proszę o jakieś rady...

pozdrawiam
PeggyBrown
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 17:59

Postprzez joanka34 » 9 mar 2009, o 23:20

Cześć, zacznę od tego,że nie ma nic gorszego w seksie niż udawanie,że jest dobrze...zaczynać od kłamstwa....ale po co? żeby zadowolić faceta...? nie tędy droga,uwierz mi :) jak raz zaczniesz, to potem trudno z tego wybrnąć, a na pewno przyznać sie partnerowi - kochanie, większosć orgazmów udawałam :/ :/
To był Twój pierwszy raz, a Ty wymagasz trzęsienia ziemii....kurcze,to tylko wyjątkowe szczęściary przeżywają rozkosz za pierwszym razem.....spokojnie, jeszcze wszystko przed Tobą....uczcie się siebie nawzajem,uczcie się dawania jak i brania przyjemności....
Piszesz,że jesteś zbyt "szeroka"...są pozycje w których faktycznie partnerzy mogą czuć większy luz, spróbuj pozycję na łyżeczki (leżysz bokiem, partner wtula się w Ciebie- wyglądacie jak łyżeczki :) , wtedy jest bardzo bardzo ciasno :)
Kiedyś usłyszałam piekne zdanie o kobiecym orgazmie....że z nim jest tak jak z lataniem....najpierw długo machamy skrzydłami i nic, a w pewnym momencie po prostu wzbijamy się pod obłoki....warto poczekać na takie wysokie loty :)
joanka34
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 paź 2008, o 11:03


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości