Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez Goszka » 8 mar 2009, o 16:38

jak to szczeniak,to na pewno po czasie się zintegrują,a przynajmniej określą jakieś granice żeby jedno drugiemu nie wchodziło w drogę.
A to mieszaniec czy jakiś rasowy będzie?
Ja mam mieszańca,ludzie często mylą go z lisem :D
JUHUUUUU :!: :!: :!: :!: Jedenasta :P :hura:
Goszka
 

Postprzez KATKA » 8 mar 2009, o 16:40

oj Goszka 11 zrobiąłs :P
kocham wszelkie czworonogi...ale zachorowałam na Akitę Inu :) i to takiego stwora mam zamiar sprowadzic...już zrobiła przedpłątę na potworka :) tylko czekam aż się urodzi :lol:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Goszka » 8 mar 2009, o 16:42

Jeeej :D Akity są takie niesamowite...jakbym miała mieć rasowca to byłby to albo akita albo dog niemiecki...albo taki labek o maści biszkoptowej;)
A wiesz,słyszałam że akity lubią bardzo dominować i trzeba do nich twardej stanowczej ręki,mam nadzieję że nie będzie terroryzował kociar :)
Goszka
 

Postprzez agik » 8 mar 2009, o 22:33

Aż se wyguglałam z ciekawości, jak wygląda akito... fajny psiak i ładna legenda...
Katusia- to jeszcze rybki, papuga i chomik- i będzies zieć wesoły zwierzyniec w domku... :)

Goszka- znasz się na wszystkich stworkach?
Psach, kotach i koszatniczkach?

Kurde, jak ładnie to powiedziałąs- labek o biszkoptowej sierści- ślicznie :buziaki:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez KATKA » 8 mar 2009, o 23:10

ja bym mogła taki zwierzyniec miec dla mnie to zaden problem :) uwielbiam zwierzaki :) zawsze miałam świra na tym punkcie...jakoś wole je od ludzi :P
To że Akitki to twardziele to wiem, dlatego naszego będziemy się starali dobrze wychowac hehe....mam nadzieję, ze na tyle zrównowazona jestem jeszcze...poza tym go ciachniemy po jajeczkach wiec nie bedzie aż tak dominujacy ;)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Goszka » 9 mar 2009, o 15:08

Agik,czy ja wiem czy się znam?Odkąd pamiętam interesowały mnie zwierzaki.Podobnie jak Katka uwielbiam je i uważam że niejednokrotnie są bardziej szlachetne niż ludzie.
O koszatniczkach mam książkę,bo kiedyś mieliśmy kupić sobie parkę ale zamiast tego przygarnęliśmy psiaka z azylu.Do koszatniczek na pewno kiedyś jeszcze wrócę :)
W ogóle marzy mi się cała menażeria i domek na wsi z takim mini-gospodarstwem ech :usmiech:
Chyba zacznę grać w totka :wink:
Goszka
 

Postprzez KATKA » 9 mar 2009, o 21:49

oj nowy kocio w Avatarze czy mi sie zdaje :)
moje dwa potwory to też adoptusie....fundacyjne...ale na pieska zachorowałam i dopiero następny bedzie kundlaskiem ...jak już tez bedę miała swoją posiadłosc:P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Goszka » 11 mar 2009, o 01:33

coś nam zamarł temat :(
No tak,nic nie trwa wiecznie...
Goszka
 

Postprzez mahika » 11 mar 2009, o 11:47

całe szczęście....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 11 mar 2009, o 13:25

mahika napisał(a):całe szczęście....


:oklaski: calkowicie popieram :oklaski:

ADMIN ZAMKNIJ WRESZCIE TEN TEMAT, BO TO JUZ SIE ROBI PO PROSTU ZALOSNE !!!!
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 11 mar 2009, o 14:15

a co tu jest żałosnego? :lol:
Goszka
 

Postprzez sikorkaa » 11 mar 2009, o 15:38

goszka - bez urazy, ale sama zobacz od czego zaczal sie ten watek. dziewczyna chciala odejsc z forum, ok - powspieralyscie ja wszystkie, zeby tego nie robila - i w porzadku, ale teraz to juz sie zaczyna no dziecinada jak dla mnie - jakies rozmowy o jedzeniu, o pogodzie bla bla bla ... splyca sie jak dla mnie to forum. mam wrazenie ze powazne tematy odchodza do lamusa, a zaczyna sie walka o popularnosc - kto najfajniejszy wierszyk wstawi, kto popisze ze dziesiaj slonce zaswiecilo. zacznijmy sie powaznie traktowac. czemu sluzy ciagniecie tego watku w nieskonczonosc?
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 11 mar 2009, o 15:46

sorry ale jak dla mnie ten wątek sam stał się parodią siebie,było na tym forum więcej tematów na takim poziomie,a może nawet niższym.Chciałam zauważyć że inne tematy nie są zaśmiecane oraz,że autorka nie zgłosiła sprzeciwu odnośnie rozmów jakie wywiązały się w tym wątku.
Adwokatem czyimś jesteś?
Nie widzę powodu do czepiania się.Jak Ci żal dupę ściska to nie wchodź i nie czytaj :roll:
Goszka
 

Postprzez sikorkaa » 11 mar 2009, o 18:18

Goszka napisał(a):Adwokatem czyimś jesteś?
Nie widzę powodu do czepiania się.Jak Ci żal dupę ściska to nie wchodź i nie czytaj :roll:


absolutnie niczyim - zastanawiam sie tylko dlaczego admin nic z tym nie robi?

a zal niby z jakiego powodu ma mnie sciskac? i to jeszcze za tak feralna czesc mojego ciala? (tego akurat nie skumalam) - mam ostatnio tak pod gorke w zyciu, ze zadne tam pitu pitu na psychotekscie nie przycmiewa mi wlasnych zmartwien :( :(

ale faktycznie, po co mam sie jeszcze tu pojawiac (chodzi o ten watek) skoro ani mnie nie dotyczy ani nie widze w nim zadnych wysublimowanych przemyslen? - dzieki za rade goszka :) pozdrawiam :)
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 11 mar 2009, o 18:21

hmm przepraszam, z tym ściskaniem to przegięłam ale zdenerwowało mnie takie czepianie się,zwłaszcza że bywały już podobne tematy.
Kto nie chce niech się nie wypowiada i tyle,nawet nie musi zaglądać jeśli tak mało wysublimowane teksty rażą jego oczy.
Pozdrawiam i życzę rozwiązania wszelkich trudności w życiu :)
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości