Żółta i czerwona kartka

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez impresja » 8 mar 2009, o 12:02

Moje wypowiedzi wyzwoliły w większości (nie u wszystkich) najgorsze instynkty.

Złośliwość ,ignorancję, piętnowanie,zawiść,cynizm,jad,chęć dokopania.

I Wy chcecie mnie nawracać ,pouczać ,naprawiać moje Ego? Chcecie wspierać innych,dawać im siłe i nadzieję?

Uczył Marcin Marcina.
impresja
 

Postprzez KATKA » 8 mar 2009, o 12:12

a ja mam ochotę na słońce po burzy...juz dobrze nie wiem jak to sie wszystko wydarzyło i po co.....Impresjo obchodzisz dzień kobiet ;) bo ja chciałam ale mój samiec włąśnie gra mecz więc trochę o mnie zapomniał...wiem ze co chwile bez sensu zmieniam temat....ale nauczyła mnie tego moja mama, która zawsze w momencie kryzysowym czytaj np kłótni...wkraczała z pytaniem kto chce zupy :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez agik » 8 mar 2009, o 12:24

Impresja
Jaki miałas nick wczesniej?

Nie do twarzy Ci w szatkach męczennicy- To jest moje zdanie :P
:kwiatek2:

Katusia- ja zupy chwilowo nie chce, ale za to chcę kwiatka ;) a moje słonko jeszcze śpi i powiedział, zę nie wstanie przed Anioł Pański... Takie życie... :bezradny:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez impresja » 8 mar 2009, o 12:26

---------- 11:25 08.03.2009 ----------

Nie męczę sie ....stwierdzam fakt..............Boli?

---------- 11:26 ----------

Jaki nick i jaki wcześniej?
impresja
 

Postprzez agik » 8 mar 2009, o 12:37

Mnie nie boli, bo nawet nie wiem, co miałoby mnie boleć :)

Wrzuciłaś do jednego worka różne rzeczy, tak wyciągasz i rzucasz na oślep- we mnie nie trafiłas, to mnie nie boli :P

Pije ktoś ze mną kawę?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez KATKA » 8 mar 2009, o 12:41

w sumie to moze zaszaleję z capucino :) nic mi sie dziś nie chce...a zpowinnam wytężyc swój pusty umysł i dokończyc te cholerną pracę licencjacką, która wisi nade mną od roku :(
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez caterpillar » 8 mar 2009, o 13:51

impresjo ja zwyczajnie nie zrozumialam Twojej intencji i dalej nie rozumiem .
Pojawily sie u mnie takie a nie inne odczucia(ze zwyczajnie podjudzasz do klotni.
Twoje wypowiedzi w temacie Teni mi to potwierdzily.
Chcialam to wyjasnic a ty bawilas sie w kotka i myszke albo zwyczajna dziecinade TAK JA TO ODEBRALAM

TO CO CI NAPISALAM mialo na celu pokazac Tobie ,ze wlasnie te cytaty sa dla mnie niezrozumiale i dwuznaczne BO TAKIE MOJE SA ODCZUCIA.

wiem ,ze zabrzmialo to ja "stawianie ciebie do pionu" mnie wlasciwie chodzilo o pokazanie ,ze gdyby to bylo napisane tak i ta byloby dla mnie czytelniejsze.

ZIRYTOWALO I IRYTUJE MNIE TWOJE DAWANIE PRAWA DO NAZYWANIA LUDZI HIPOKRYTAMI DO PRZYPISYWANIE SOBIE PRAWA MOWIENIA "PROSTO Z MOSTU".

dLA MNIE IMPRESJO HIPOKRYZJA JEST z jednej taka wlasnie postawa (zarzucanie komus ,ze nie moze lubic "od tak " ludzi, brzydzenie sie zyczliwoscia,genneralzowanie ,ze wszyscy np. faceci sa zli ,robienie zamentu na forum dla hecy)
a z drugiej strony pisanie o swoim wielkim rozwoju duchowy i cytowaniu Jezusa,co w moim odczuciu do Twojej postawy ma sie jak piesc do nosa.
no chyba ,ze ulepilas sobie jakiegos innego Jezusa na wzor i podobienstwo wlasnych mysli i potrzeb.

BARDZO UBODLO MNIE TWOJE ZACHOWANIE W WATKU TENI oraz to ,ze nawet nie przyszlo ci do glowy zeby za nie zwyczajnie NAS przeprosic.

MOJE WNIOSKI SA TAKIE ,JA CIEBIE NIE ZMIENIE ALE MOGE ZMIENIC SWOJA POSTAWE ( ZDANIA O TOBIE NIE ZMIENIE)
WIEC POZOSTAJE MI IGNOROWANIE TWOJEJ OSOBY.

MAM NADZIEJE ,ZE W MIARE czytelnie napisalam o co mi chodzi.

udanego pobytu na forum,ja juz nie bede tracila energii na pisanine z Toba.

zegnam.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez impresja » 8 mar 2009, o 15:05

Zapomniałam dodać FARYZEUSZE :):)
impresja
 

Postprzez pukapuk » 8 mar 2009, o 15:14

A najlepiej impresjo to popatrz jak układa się dłoń gdy na kogoś pokazujesz palcem ..... tak zgadza się trzy palce są skierowane na Ciebie
pukapuk
 

Postprzez Goszka » 8 mar 2009, o 15:34

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Ilu już tak pokonałaś Impresjo? :lol:
Dlatego właśnie nie mam zamiaru wchodzić w polemikę z tą Panią. :roll:
Goszka
 

Postprzez KATKA » 8 mar 2009, o 15:41

oj dajmy juz spokój...wydaje mi sie, ze ta kłótnia i tak do niczego nie doprowadzi.....każdy ma swoje racje i sposób bycia.....ale wydaje mi sie,z e nie można ani na jednej ani na drugiej stronie niczego wymusic....wiec czy jest sens tak się przepychac??
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Goszka » 8 mar 2009, o 15:43

"IGNORE Impresja" mode on :D
Goszka
 

Postprzez KATKA » 8 mar 2009, o 15:48

poza tym uważam, ze nalezy wrócic do poprzedniego watku izapoczątkowac 11 strone póki jestem dostępna :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 303 gości