Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 13:12

cat i iks,,,,,,,,,odsylam na wątek o żóltych kartkach ,tam jest cos nie coś...........pewnie nie zaspokoję Was ,ale to juz musi facet zrobić :lol:
impresja
 

Postprzez Goszka » 6 mar 2009, o 13:13

OJEEEEJ :!: :!: :!: :!: :!: Dziesiąta strona :!:
Koffciam Ci3m Impresjo :!: :lol:
A da radę do jedenastej dociągnąć?
Proszęęę postaraj się! :prosi: Dzięki Tobie mam tyle postów!
Goszka
 

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 13:30

---------- 12:30 06.03.2009 ----------

stratujesz w jakimś konkursie?iks?

---------- 12:30 ----------

soory ,Goszka nie iks

---------- 12:30 ----------

sorry
impresja
 

Postprzez Goszka » 6 mar 2009, o 13:34

ooo,nie wiedziałam że jestem iks :roll: :lol:
Jeszcze bardziej koffciam Ympresję 8)
Konkurs?Jaki konkurs?Gdzie??? :P :mrgreen:
I tak już nie wygram :zalamka:
Ewka,to przez Ciebie,jak możesz... ;)
ps.Ympra dobijamy do jedenastej?
Goszka
 

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 13:37

okej goszka ale widzisz ty caly czas ironizujesz na temat ekspresji(tak to odbieram) a czasem wrecz prowokujesz jej kolejne wystepy ..a ja wlasnie tego nie chce wole wyjasnic raz moze i bolesnie ale konkretnie. a nie bawic sie w kotka i myszke
dziekuje za twoja wypowiedz goszka.

pozdrwaiam.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Goszka » 6 mar 2009, o 13:40

Caterpillar,ale myślę że to jest taki wątek na rozerwanie się,żarty i głupawki...no może też na chwilę refleksji,ale z przewagą tych pierwszych.
Nic mnie tak nie relaksuje jak ironia 8)
Niemniej jednak wypowiedziałam się,tak,jak myślę i to było na poważnie.
ps.prowokuję tylko tutaj,nigdzie indziej.
Goszka
 

Postprzez tenia554 » 6 mar 2009, o 18:19

Cat ,ja myślę,że lepsze są tutaj występy artystyczne,niż na forum gdzie ludzie przeżywają naprawdę trudne chwile.Polecam przeczytać wpis na Problemach seksualnych.Ja uważam,że im więcej Impresja spali swoich emocji tutaj,to będzie miała mniej siły tam.Teraz eksploduje,ale mam ogromną wiarę że nastąpi przeobrażenie,czego sobie i wam życzę.Mi nie jest wesoło,ale ona jest tutaj też dlaczegoś.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez KATKA » 6 mar 2009, o 21:28

---------- 20:27 06.03.2009 ----------

no i na dziesiatą też się nie załapałam :( buuuuuuuuuuuuuuuuuu
no dobra a teraz serio...ja z tym jedzeniem to nie dlatego zeby odciagnac od tematu. w sumie jeśli chodzi o Impresję to nic do niej nie mam...czasem ostro napisze...nie wiem nie chcę się wypowiadac bo nie...nie mam zdania...jakos mi tu nikt nie przeszkadza zebym mogła krytykowac :) a jedzenie to fajny temat szcególnie jak ktoś chce....przepraszam usiłuje schudnac :P
ja ostatnio jak juz gdzieś pisałam mam robaki w głowie....i próbuję się ich pozbyc zagadując je innym tematem :P
poza tym zauważyłam,z ę co chwila w moje wypowiedzi wkrada się bład pod tytułem AMM zamiast MAM to chyba też o czymś świadczy hihi :twisted:

---------- 20:28 ----------

aha i pragnę zaznaczyc, ze jak ktos zacznie 11 strone beze mnie to będę zła :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 21:34

---------- 20:34 06.03.2009 ----------

11 sta :oops: nie moglam sie powstrzymac :wink:

---------- 20:34 ----------

:evil: a jedna nie! noo to i ja poczekam sobie :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez tenia554 » 7 mar 2009, o 10:53

Nie przez przypadek,chcę napisać tutaj w tym miejscu co mnie spotkało.

Otóż wczoraj dowiedziałam się ,że umarł nagle mój serdeczny przyjaciel ,profesor ze szkoły średniej.Przez ostatnie dwadzieścia parę lat ,był moim Aniołem Stróżem.Przez te wszystkie lata,ani razu nie zdarzyło mu się zapomnieć o moich urodzinach,imieninach,dniu kobiet,walentynkach,życzeniach Noworocznych i Świątecznych,jak również o życzeniach dla moich dzieci i mojego męża.Kiedy mieszkałam we Wrocławiu nasze kontakty były bardzo częste,a kiedy wyjechałam na wieś przyjeżdżał również tutaj.,Był kimś kogo nie mogło zabraknąć przy moim stole świątecznym i na wszystkich uroczystościach mojej rodziny. Był samotnikiem ,ale nie samotnym.Wiele swojego czasu poświęcał młodzieży,opiekował się uzależnionymi,a szczególnie młodymi ludżmi uzależnionymi od narkotyków.Jego życie było skarbnicą wiedzy ,mądrości i umiejętności pomagania innym.Nie mogę się pogodzić z jego odejściem.

Piszę o tym tutaj w tym miejscu,gdyż chcem Wam powiedzieć ,że ja wierzę w czyste intencje ludzi,piękną przyjażń ,których mam wiele i które trwają,nawet od 40 lat.I trudno mi się odnależć w świecie gdzie wszystko musi być podejrzane,podstępne,a chęć mówienia swojej prawdy nie przebiera w środkach.Każdy ma swoje prawa i nie obchodzą go prawa drugiego człowieka.Oj bardzo mi smutno.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez caterpillar » 7 mar 2009, o 11:10

Teniu ,przeczytalam...
BARDZO mi przykro :pocieszacz:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez tenia554 » 7 mar 2009, o 11:13

BARDZO DZIUĘKUJĘ.JEST TO DLA MNIE BARDZO TRUDNE,GDZIEŚ TAM WEWNĘTRZNIE NIE GODZĘ SIĘ SIĘ Z TĄ STRASZNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Goszka » 7 mar 2009, o 13:39

Mnie też jest przykro Teniu,utrata takiego przyjaciela musi być niesamowicie bolesna...teraz tylko czas zapewne pomoże :(
Trzymaj się kochana,przytulam Cię mocno :pocieszacz: :serce2:
Goszka
 

Postprzez KATKA » 7 mar 2009, o 13:58

:slonko: szkoda, ze taka brzydka pogoda słonca by sie przydało
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Goszka » 7 mar 2009, o 14:00

noo,jakoś tak smętnie dzisiaj...że też akurat na weekend musiało zabraknąć słońca :(
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości