lęk przed niepowodzeniem

Problemy natury seksualnej.

lęk przed niepowodzeniem

Postprzez joker32 » 6 mar 2009, o 20:59

Od dwóch lat, zaraz po rozwodzie, zacząłem się umawiać z kobietami jednak nie dochodziło z żadną do zbliżenia gdyż oblatywał mnie totalny cykor. Bałem się , ze się nie sprawdzę, zaraz jak zakładałem prezerwatywę członek mi opadał i póżniej już nie nie miałem w ogóle w ogóle wzwodu. Próbowałem bez ale to też nie zdawało egzaminu. Normalnie stres tak mną owładną, ze nie ma mowy o seksie... a generalnie mnie roznosi na maksa i non stop bym chciał się kochać z kobietami... co się ze mną dzieje, powinienem iść do jakiegoś specjalisty??? co robić, pomocy !!
joker32
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2009, o 20:45

Postprzez christmas_tree » 7 mar 2009, o 09:40

dobrze Cię rozumiem, ja też przez 3 lata po rozstaniu z żoną nie mogłem się przełamać, a potem wdałem się w koszmarny romans - totalna klapa. Wiele zależy od partnerki, która powinna znać Twoją sytuację - chodzi o to, byś nie czuł się egzaminowany. Myślę, że jesteś wciąż zdenerwowany tym, że Ci się nie uda, i dlatego Ci się nie udaje. Na pewno specjalista... ale też uspokój się na własną rękę - czy zbliżenie z kobietą MUSI od razu oznaczać przykładny stosunek?
Ważne, by nie być wrogiem samego siebie.
chr
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 382 gości

cron