Żółta i czerwona kartka

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez wuweiki » 6 mar 2009, o 17:56

---------- 16:55 06.03.2009 ----------

:haha::haha:

---------- 16:56 ----------

super krochmal będzie :lol:
wuweiki
 

Postprzez pukapuk » 6 mar 2009, o 18:00

a szkodnikom w domu powiedz że na forum mówili że krochmal z dziurawcem jest przeciw wymiotny i jak się im nie podobają rozgotowane pyry to sami sobie winni :lol:
pukapuk
 

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 18:04

hehe dobre problem w tym ze pyry za pozno wstawione :? oj chyba mi dzis zaloza bana na kompa hehe

oki serio spadam
dobrego dnia WSZYSTKIM 8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez tenia554 » 6 mar 2009, o 18:04

Ja również poczułam przypływ najpierw negatywnych,a póżniej pozytywnych emocji.Być może też bezradności,ale również wyrozumiałości i tolerancji.A przed chwilą rozwalił mnie wpis Impresji w wątku ''Problemy seksualne'' i zrobiło mi się smutno..Polecam.Gorąco wierzę,że Impresja po okresie gwiazdorstwa,które widocznie jej było potrzebne,wyciągnie wnioski za okazane jej wsparcie i włączy opcję rozum.I takim to oto sposobem ,będę mogła w spokoju wyłączyć się z dyskusji.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez pukapuk » 6 mar 2009, o 18:11

Najpierw powinna się impresja zresetować hm szpieg z krainy deszczowców ? Też spadam bo robie dziś obiad jakies piersi kurczaka sobie poprzytulam :lol:
pukapuk
 

Postprzez wuweiki » 6 mar 2009, o 18:19

---------- 17:15 06.03.2009 ----------

ale masz fajnie :lol:

---------- 17:19 ----------

i pawia nie puszczą te piersi... no chyba, że zrobią to ci, którzy je później konsumować będą :lol:
wuweiki
 

Postprzez pukapuk » 6 mar 2009, o 18:39

Jak puszczą pawia konsumenci to dostaną czerwoną kartkę 8)
pukapuk
 

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 19:13

hehe tak sie z wami zagadalam ,ze ziemniary twarde na stol podalam :D
hehe ziemniary nie wyszly ale za to jaki rym wyszedl 8)

moi nic jeszcze nie puscili ha!dobry znak ..no moze jeden troche focha ale to sie nie liczy bo nic nie ubrudzil :D

pozdrowka
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 6 mar 2009, o 19:18

a nie macie takiego poczucia ze prawdziwe zycie toczy sie obok???
:bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 19:19

tak mahika wlasnie odpisalam komus i to dokladnie pomyslalam!Tu przecie toczy sie zycoie a ja sie dalam tak zapedzic.
noo ale to zycie tez zaczyna byc calkiem calkiem :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 6 mar 2009, o 19:22

a mi w realu przytrafiła sie przykrosc i własnie mi serce wali jak oszalałe.
ide sobie.... :zlezkawoku:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 19:24

aa ty o tamtym zyciu :?
a co za przykrosc mahika?

:pocieszacz:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez tenia554 » 6 mar 2009, o 19:57

To ja żądam dla siebie czerwonej kartki.Po pierwsze to Impresja wywołała mnie jako osobę ,którą zaatakowała.Następnie obrażała i mówiła "wprost" bo tak lubi .Natomiast ja miałam różne możliwości.Obrazić się,zaatakować ją ,pokłócić.Ale mogłam też podejść w sposób humorystyczny ,gdyż faktycznie rozbawiła mnie jej zaciekłość z jaką rozprawiała się ze mną i jej niesamowity triumf zwyciężczyni.Przepraszam,że ja również mam emocje,a na obronę wybrałam sposób który uznałam za najwłaściwszy dla siebie.Mogłam też walnąć przemówienie na temat asertywności i co oznacza mówienie wprost,umiar i takt.Zrezygnowałam z pouczeń,gdyż uznałam ,że każdy może wyrażać siebie.Ale to nie oznacza że dałam komuś przyzwolenie na obrażanie siebie czy kogokolwiek.W ten sam sposób zachowałabym się gdyby dotyczyło to kogokolwiek ze zwykłej przyzwoitości.Dlatego też wystąpiłam w obronie bianki ,która czuła się jeszcze bardziej bezradna,a liczyła na pomoc.Uważam,że tą kobietę zlekceważono i zwyczajnie jej dowalono.Może nie rozumię,samego faktu mówienia wprost/swawolny dyzio/ jeśli nie wiadomo o co chodzi.Rozumiem,że nie wszystkim może podobać się mój styl pisania,ale pozwolę się tym zupełnie nie przejmować,bo jest to dla mnie istotne.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Zimna » 6 mar 2009, o 21:04

tenia... właśnie to jest typoy troll internetowy, który wymusza emocje na innych, nie przejmuj się :* Nie reaguj na takie babska:*
Avatar użytkownika
Zimna
 
Posty: 74
Dołączył(a): 30 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: z doliny chłodu

Postprzez KATKA » 6 mar 2009, o 21:50

a ja myślę, ze zaraz bedę musiała sie zwolnic z pracy chyab :)
bo nie daje rady w czytaniu rozwiajajacych sie tu tematów a nie lubie miec zaległosci .....
pare godzin człowieka nie ma i tu prosze :)
wracajac do tematu ja tez nie jestem za kartkami...tak samo jak niektórzy nie chcieli opcji IGNORUJ :P na innych porach tez są czarne listy i takie tam...są też kartki...albo raczej upomnienia....ale to jest inne forum :) co nie zmienia faktu, ze każdy ma prawo czegos oczekiwac i miec pomysł na uleprzenie tego miejsca :) tak samo jak inni mogą się wypowiadac co do załozonego pomysłu :)
pozdrawiam i lecę an frytki :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 292 gości