Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 01:42

---------- 00:35 06.03.2009 ----------

Katka ,zalapiesz sie na 10

---------- 00:36 ----------

Cat.............aż se wzięłam wszystkie swoje posty i czytam...............jakim jestem potworem ...........brrrrrrrrrrrrr

---------- 00:42 ----------

Aaaaaaaaaaaaa.sen mnei zmorzyl ,doczytalam ponad połowę i dalej nie wiem ,gdzie jestem wredna?
impresja
 

Postprzez Goszka » 6 mar 2009, o 02:35

a duuużo masz tych postów do czytania że hu-hu :lol:
I jeszcze jakie dłuuugie :!: :roll:
Toż to wysiłek nie lada przebrnąć przez całość :lol:
Tak,idź spać słonko,po co masz noc zarywać :P
Buzi,buzi,MUA :!: :wink:
I dla Was dziewczynki,bo wiem że lubicie :buziaki: :serce2: :kwiatek2:
Dobranoc!!!
:D
ps.już myślę co zjem na śniadanie...eee...chyba zacznę dzień mlekiem :wink:
Goszka
 

Postprzez tenia554 » 6 mar 2009, o 10:04

Przepraszam,nie chcem,ale muszem.Ja również przeczytałam swoje posty i doszłam do wniosku ,że muszę znowu przeprosić.
Impresjo,zrozumiałam jak wielki błąd popełniłam ,że naraziłam Cię na obrzydliwe odruchy niekontrolowane.Nie miałam prawa przekroczyć twoich granic i powinnam zapytać czy mogę Cię przytulić.Wybacz mi ,ale ja bardzo lubię przytulać i być przytulana.Tak jakoś ciepło robi mi się na serduchu.Nie wspomnę już o tych obrzydliwych literówkach.Nie miałam prawa narażać Cię na moje niehlujstwo ,ale przemyślałam i przykro mi że nie mogę obiecać że nie popełnię już tego błędu gdyż skupiam się bardziej na treści.Już taka jestem.Przepraszam również za to że chciałam Cię polubić,gdyż nie miałam takiego prawa,bo to tylko net i nie mogłam wiedzieć że żadne sympatie nie powinny się zdarzyć.Postaram się być bardziej powściągliwa i nie wykazywać żadnych emocji,a tym bardziej ludzkiej życzliwości, bo zrozumiałam że nie mogę przekraczać czyichś granic.Ale myślę,że na naukę nigdy nie jest za póżno,za popełniane gafy będę natychmiast przepraszać.O jej jeszcze zapomniałam o narzucaniu się i słodzeniu,również przepraszam,gdyż również nie powinnam.Po przemyśleniu przyznaję,że bycie miłym może być żle odebrane,jako coś podstępnego,nie stosownego i może wskazywać na słodzenie i przymilanie.A tak nie powinno być.Na przyszłość napewno wyciągnę wnioski i zweryfikuje swoje zachowanie i emocje.Nie wiem czy mogę,ale serdecznie Cię pozdrawiam i również życzę przemyśleń ,wyciągnięcia wniosków i empatii. I ciężkiej pracy nad sobą.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 10:09

---------- 09:06 06.03.2009 ----------

goszka ,pojawil sie problem w miare jasno okreslony i wolalabym abys tez jasno napisala co ty na to ...juz bez podtekstow.
pozdrwaiam cie.

Katko rozumiem ,ze w brzuchu ci zaczelo burczec :wink: ale ja chcialam juz bez obsmiewania i ignorowania problemu wyjasnic sytuacje z impresja.
pozdrawiam.

bylo by mi latwiej gdyby ktos podzieli sie swoimi spostrzezeniami (nie chhodzi mi o przyznawanie mi racji ale moze pokaze mi to wszystko z innej perspektywy..moze ktos to widzi inaczej..bo ja sie szczerze mowiac gubie w tej interpreacj postow impresji)

dobrego dnia.

---------- 09:09 ----------

"mpresjo,zrozumiałam jak wielki błąd popełniłam ,że naraziłam Cię na obrzydliwe odruchy niekontrolowane.Nie miałam prawa przekroczyć twoich granic i powinnam zapytać czy mogę Cię przytulić."

Teniu czy ty tak powaznie? moze bedziemy teraz pytac czy mozemy sie do kogos usmiechnac ..zeby czasem ktos nan nas nie narzygal :roll:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 10:15

---------- 09:12 06.03.2009 ----------

Tenia pokazała wreszcie pazurki.............. :oklaski: ..........

---------- 09:15 ----------

IRONIA jak stąd do Tokio...............a jednak nie jesteście takie słodkie........jak kogoś nie lubicie to z perwersyjną przyjemnością uprawiacie lincz.
impresja
 

Postprzez bunia » 6 mar 2009, o 10:30

O rany....troche jak za komuny......wystarczy,ze ktos pisze,mysli troche inaczej....to mu w pacynke,zeby nie zapomnial gdzie jego miejsce......milego dnia Wszystkim :)
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez agik » 6 mar 2009, o 10:54

impresja napisał(a):IRONIA jak stąd do Tokio...............a jednak nie jesteście takie słodkie........jak kogoś nie lubicie to z perwersyjną przyjemnością uprawiacie lincz.


A kto to jest "my"? Bo ja ze względu na wrodzony egocentryzm zawsze mysle, ze to mowa jets o mnie i o mojej dwunastnicy...

A kto powiedział, zę nie lubimy? Ja ( wraz ze swoją dwunastnicą nie akceptuję tylko sposobu, w który traktujesz inne osoby. Co prawda wpadam tu sobie i wypadam i nie czytam wszystkiego, ale zwyczajnie mi się to nie podoba.
Fajna była ta gadka ponad Twoja głową, ale Cat faktycznie ma rację, zę w końcu trzeba wyjaśnic.
Mnie nie przeszkadza, ze nie lubisz przytualnia i że o tym mówisz...
Przeczytałam tez temat Bianki i inne, w których się udzielałas- powiedzmy, zę wykazujesz w swoich wpisach skórę nosorozca i takąż delikatnośc- ale to tez nie jest zakazane, ani niestosowne. I równiez miesci się w granicach wsparcia.

Powiedzmy, zę mogło coś wzbudzić Twój sprzeciw w temacie, w którym teraz piszemy. I nie widzę również w tym czegoś nagannego, ze o tym napisałas.
Ale późniejsze wpisy- to już namolne dręczenie. I tego własnie nie akceptujemy ja i moja dwunastnica.
Uznaliśmy również ( w składzie jak wyżej), ze takie namolne dręczenie jest trollingiem i kolejne nasze wpisy są zwalczaniem trolla- w sposób jedyny skuteczny- czyli świadomym ignorowaniem.

I prosimy- nie wkłądaj teraz Impresja świętych szatek męczennicy bezmyślnego tłumu, który niewinną owieczke jest gotów zatratować w poczuciu grupowej siły. Bo ani ta siła nie taka wielka, ani ta owieczka taka niewinna.

:kwiatek2:
( mam nadzieję, że nie uznasz podarowane Ci kwiatka za afront i spisek mający na celu zarazić Cię kropidlakiem)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 11:05

"O rany....troche jak za komuny......wystarczy,ze ktos pisze,mysli troche inaczej....to mu w pacynke,zeby nie zapomnial gdzie jego miejsce......milego dnia Wszystkim"

buniu czy Ty uwazasz ,ze wszyscy ktorzy tu pisza pisza zgodnie z moim swiatopogladem?
Nie staram sie "nawrocic" impresji staram sie zrozumiec o co jej chodzi ALE nie podoba mi sie jej sposob mowienia do nas(patrz strona 3,4) , na to ,ze gdy zwraca sie jej na cos uwage zachowuje sie jak dziecko i przylazi jak gdyby nigdy nic.

agik dzieki za Twoje przemyslenia.

pozdrawiam.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez wuweiki » 6 mar 2009, o 11:34

to nie tylko kwestia doboru słów...net ma to do siebie, że słowa czyta się wprost i trudniej jest odkryć intencję autora...może ironia, a moze żart...a może próba poruszenia nas, aby nam zwrócić na coś uwagę, a może zwykłe regulowanie sobie na nas emocji, uczuć z którymi sobie ktoś nie radzi?
jedno jest pewne - jeśli ktoś sobie nie życzy czegoś - ktoś, kto ma w sobie szacunek dla innego człowieka, odrobinę empatii - powstrzyma sie przed byciem "wujkiem/ciocią dobrą radą" dla tego kogoś ... poza tym oczywiście każdy ma prawo mysleć i wypisywać co mu się żywnie podoba... no, ale społeczeństwo czy konkretna społeczność mają to do siebie, że jakieś zasady panują i wtedy trzeba się liczyć z konsekwencjami ..
to forum jest miejscem specyficznym, szczególnym z jednego PODSTAWOWEGO powodu - przychodzą tu ludzie cierpiący, mający ogromne, bolesne problemy i poszukujący WSPARCIA a nie szyderstwa, ironii, bezwzględności, wymądrzania się, czerpania perwersyjnej radości z tego, że się powiedziało wprost, że sie komus dokopało, albo mówienia, że doskonale się zna i rozumie jego problem i że to nie jest zaden problem, robienia sobie z niego worka do boksowania własnych problemów ...dlatego szczerość szczerością, ale ważna jest choć odrobina inteligencji emocjonalnej i zwykłego wyczucia i taktu...
obserwuję to co się ostatnio wyrabia na forum... i zwrócę sie do Ciebie Impresjo bezpośrednio - wpadłaś na forum i sobie regulujesz własne emocje, jakieś problemy, które byc może masz w życiu - regulujesz sobie wywalając na innych - perwersyjnym wtykaniem szpil, bezwzględnym [bo to nie jest nawet szczerość] wykładaniem kawy na ławę, szyderczym prowokowaniem do zamętu ....a na tym forum nikt tego nie potrzebuje ...są tu ludzie piszący od lat, znający się i gdyby im było potrzebne wywracanie forum do góry nogami - bez obaw, zrobili by to sami...
Twierdzisz Impresjo
Same mówilyście ,że każdy ma prawo do indywidualnej wypowiedzi ,ja lubie wprost
To powiedz wprost, po co to robisz? Dlaczego? może zamiast fascynować się wbijaniem kija w mrowisko i burzeniem porządku, który mrówki nie bez wysiłku zbudowały - opowiedz odważnie swoją historię? łatwo jest oceniac innych samemu chowając się za płaszczykiem mądrości w radach i słowach bez pokrycia... bo niestety, ale pisać i mówić mądrości każdy może ....lecz bez doświadczenia niewiele to warte..
i mam pytanie - czy gotowa jestes ponieść konsekwencje za Twoje radykalne rady i słowa wprost?
"onelove ,faceci jak cos konczą to zamykaja za soba drzwi i juz ich nie otwierają ,,nie licz na nic!
O jejku ,to z Toba bardzo źle{do osoby obolałej i cierpiącej}
on pomyśli "biedulka ,jeszcze mnie kocha ,ale jestem wsanialy ,a wiec mogę miec kazdą i za kazdym razem lepszą" to okrutne ,ale te ptasie móżdżki tak myślą
i nie przyjdzie.....czas zmienic obiekt
te słowa ,ze też mnie lubisz to cholernie obłudne.
nie mówisz niczego zlego .Skoro piszesz ,ze bez faceta nie ma dla Ciebie sensu życia to tak jest.
,a tak czekałysmy żądne wieści oczywiscie ,że Ci wierzymy
,pij dziurawiec conajmniej przez miesiąc.Jest antydepresantem
Wszystkie Twoje wypowiedzi opisują twój fatalny stan psychiczny ,emocjonalny i niekiedy jak Cie targał za włosy to i fizyczny. Jesteś jednym wielkim ,przeogromnym cierpieniem
kurczę ......... dobry sposób na odsztfrowanie kto już na forum tak miał
Komu chcesz sie podlzać ,a może chcesz ,zeby cie tutaj wszyscy lubili za to jaka "jesteś dobra".
Nie znoszę hipokryzji.
"
wuweiki
 

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 11:42

x-yam dzieki Ci czytajac o "dziurawcu" myslalam,ze popadam w paranoje.

ja ta wypowiec zrozumiala bym zupelnie gdyby byla w temacie

"hej dziewczyny macie jakies pomysly..ostatnio mam kiepski nastroj, jak mam sobie z tym radzic"

i gdyby ktos tak napisal impresjo twoj pomysl zrozumialy bylby dla mnie i konkretny !
ale cholera nie gdy na "depresji "dziewczyna pisze o swoich problemach a ty wpadasz rzucasz takim tekstem nie silac sie na wyjasnienie i wypadasz

ja tez odebralam to hmm dwuznacznie..ale juz cholera smam nie bylam pewna czy to mi sie filtr percepcyjny przybrudzil czy co :?: :szok:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 12:07

Wywieźcie mnie na taczce ...................i sporządźcie czarną teczkę :):)
Miłego dnia harpie:)
impresja
 

Postprzez wuweiki » 6 mar 2009, o 12:12

Impresjo na nic innego Ciebie nie stać?
przecież umiesz pisać długie poematy i roztrząsać tematy :usmiech2:
wuweiki
 

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 12:12

impresjo a moze napiszesz cos wiecej ..o sobie cos co pomoze mi zrozumiec,ze wcale a wcale nie masz zamiaru nkiomu tu dokuczac.

Takie byly moje intencje gdy zakladalam ten temat.

gdybym nie miala ochoty wysilic sie na zrozumienie Ciebie..zostalabym w niedomowieniach ,olewaniu cie albo uszczypliwosciach
a tak nie chcialam.

to ,ze ktos ci mowi jakie ma spostrzezenia nie znaczy ,ze chce cie na stosie spalic
zreszta przecie ty lubisz mowienie "wwprost" to co ma to dzialac tylko w jedna strone ..w twoja strone
a co z nami impresjo?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 12:24

---------- 11:23 06.03.2009 ----------

:zawstydzony:

---------- 11:24 ----------

"Windą na szafot"
impresja
 

Postprzez Goszka » 6 mar 2009, o 13:00

Caterpillar,odnośnie poruszonej kwestii to powiem w ten sposób że,nie sądzę abym była odpowiednią osobą do tego by kogokolwiek oceniać,mogę za to oprzeć się na subiektywnych odczuciach.
Szczerze to nie mam ochoty rozwodzić się nad postami koleżanki(jak zawsze MUA MUA!I milijon przytulasków :P)Impresji.
Osoba o takim sposobie bycia nie budzi sympatii,ale widać po coś jest tu potrzebna,może choćby po to żebym mogła mieć z niej niezły polew :lol:
Tyle na ten temat.
A do Ciebie Impresjo:czytałam niektóre Twoje posty i wiesz co?Jak chcesz to potrafisz pisać z sensem.Więc nie rozumiem skąd ten dziwaczny sposób ekspresji?
Ale to pytanie retoryczne,więc nie musisz odpowiadać.Wydaje mi się nawet że mogę żyć z tą niewiedzą :wink:
pozdrawiam
ps.a tam zaraz na taczkach mamy Cię wywozić?Ja co najwyżej dorzucę tylko małą łopatkę gnoju,ale nic poza tym :lol:
To co?Dobijamy dziś do dziesiątej strony? :P
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości