Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez agik » 5 mar 2009, o 23:32

---------- 22:31 05.03.2009 ----------

A czy ktoś jest ciekawy mojego zdania????

eee tam- i tak powiem- lubię rosołek i lubię fetę ( dzis zakupiłam w celu wypróbowania nowego przepisu- serek w zalewie... tylko nie jestem pewna jaki to miał być serek... trudno, będzie feta...

Frytek nie jadłam juz kilkanascie lat- kiedyś tak się zatrułam frytkami, ze rzygałam dalej niż widzę...Dziś za mna chodziły cały dzień zbóje- ale nie z miechem, tylko z pieczarkami. Prawdopodobnie jutro nie pójdę do pracy- to mam cały dzień na serek, na zbóje z pieczarkami...

Przytulam wszystkich- Impresja- możesz się porzygać, jak chcesz, mnie to wali...

Wiosna, no nie?
Coś tam jakiś pan mówił w telewizorze, zę jurto ma spaść snieg... Proponuję, zeby go wysłac na leczenie. Jaki śnieg? Nie zgadzam się. A poza tym tego się nie da zatrzymać...

---------- 22:32 ----------

I git- zaczęłam nowa stronę.

Wyręczam Liczarkę w ludowym stroju- 9 strona!!!
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 5 mar 2009, o 23:33

i takim sposobem oficjalnie rozpoczęłaś stronę nr. 9 :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 5 mar 2009, o 23:39

Chyba mi się to ciulstwo ( gg) nie właczy :evil:
Mozę i dobrze :evil:

Podobno Papiez zaproponował, zeby w okresie wielkiego postu powstrzymać się od neta, komórek i tefałki.

Seriale na ten tydzień mam obejrzane- to mi tefałka nie potrzebna
Komórkę wyłaczę z przyjemnościa
A nad netem jeszcze pomyślę
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez caterpillar » 5 mar 2009, o 23:42

---------- 22:40 05.03.2009 ----------

hehe :lol: z tej liczarki

a przy okazji zapytam jest jakis bonus za ilosc postow? :lol:

premijka jaks? nie?! cooo nawet znaczek fajny mi sie nie wyswietli?!

iiiii to idem a herbate ,nie ma co gnac :wink:

---------- 22:42 ----------

ci diabel zza kompa wyskoczy to zaraz wylaczysz :twisted:

serio takie postanowienia teraz hmm to niedlugo trza bedzie sie z samochodu na konia przesiasc :roll:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 5 mar 2009, o 23:46

a ja spac. jutro DO PRACY!!!! :D

a w ramach wielkiego postu proponuje zejsc jeszcze z impresji...

Musiałam to napisac, chocbym miała być obrzygana, znielubiana i wyklęta...

I nie przytulam dzis nikogo, skoro to wywołuje jakies negatywne uczucia :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 5 mar 2009, o 23:48

Ale wiecie co???
Kupiłam sobie dziś spodnie :shock: myślałam, ze na takie wielkie dupska nie ma spodni
Kupiłam sobie nawet 3 pary :shock:

A w ogóle to numer- kupiłam sobie kiedyś w ciucholandzie taką irchową kurteczkę, za niebagatelną kwotę 4,5 :roll:
W ładnym, twarzowym wrzosowym kolorze.
I dziś się pytałam- czyszczenie takiej kurteczki kosztuje 20 zł.
Głupie, nie?
Chyba wypiorę w pralce- zniszczy się- to trudno- na uszczelki pójdzie.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez caterpillar » 5 mar 2009, o 23:50

mnie post nie obejmuje wiec ja z nikogo nie musze schodzic ..ale ja podobno obejmuje wiec niech ona zejdzie z innych :mrgreen:

ja poczekam na jakis dzien litosci :wink:
dobrej nocy tez uciekam...
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez agik » 5 mar 2009, o 23:53

A ja na nikogo nie wchodziłam...

:oops: to znaczy na nikogo na Psychotekście
:oops: to znaczy dzisiaj
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 00:37

"brrrrrrrrr...tenia nie przytulaj mnie ,to obrzydliwe "

"Boże ,jakie to slodkie ,zaraz zwymiotuję ................Tenia ,nie chcę twojej milości ,co sie napraszasz"

"A swoją droga czerpie perwersyjną przyjemność z wkładania kija w mrowisko i czekam ,aż wpadniecie na pomysł, że można sie przecież nie odzywać ,ale jak widzę moje wypowiedzi mają powodzenie .A co z Waszymi wewnętrznymi granicami? Musicie odpowiadać?"

aa to w imie tej milosci bozej o ktorej tak pisalas ??:roll:

to apropos hipokryzji,ktora tez wytykalas teni i innym .

Impresjo jestes nowa na forum przelknela bym te slowa ,moze gdybys mial powazny konflikt z tenia i emocje by ci puscily, tak nie bylo.

Odnioslam wrazenie ze chcialas sie popisac,zaistniec albo zwyczajnie wlozyc ten swoj kij w mrowisko.

ludzie zwrocili ci na to uwage, wiekszosc robila to w kulturalny sposb a ty jak dziecko wytykalas im bledy nie silac sie na normalny dialog.

potem wroocilas jak gdyby nigdy nic z pytaniem o ilosc storn...Dal mnie totalna ignorancja ludzi.

Problem w tym impresjo ,ze ja od poczatka (zanim zaistniala ta cala sytuacja) odbieram twoje posty jako jedna wielka szydere wiec na skutek czego i ja nie traktuje cie powaznie.

Nie podobalo mi sie jak potraktowalas bianke i caly czas odnosze wrazenie ,ze w postach piszesz byle cos napisac, albo wlasnie sprowokowac.
Twoje wypowiedzi sa skrajne i mocno oceniajace (a to zauwazyli inni)

Wpadasz nie witajac sie rzucasz haslem wypadasz.

Sory ale twoje wypowiedzi w wiekszosci sa dla mnie totalnie niezrozumiale a czasem nie na miejscu.Dziwne bo innych rozumiem dobrze.

Czemu (skoro w tobie tyle rozwoju duchowego) nie nawiazesz do tematu w normalny sposob i nie napiszesz czegos od siebie, nie wysilisz sie troszke na szczerosc skoro juz tu jestes.
Moze sciagniesz te maske panny nietykalskiej?

Impresjo czepie sie tego Boga :roll: bo jak to przeczytalam to tez odebalam to jako szydere.

Ktos kto pisze tak o swojej wierze nie reaguje tak na ludzi i nie popada w konflikty(w tak glupi i perfidny sposob) zaraz po wejsciu do grupy..przeciez kieruje sie miloscia , dobrem i zrozumieniem...dla mnie to hipokryzja i juz.

Podejzewalabym siebie o jakas fobie ale cholera pierwszy raz kogos tak odebralam od pierwszego postu!
Po drugie nie tylko moje takie odczucia byly ale i zimnej i innych osob ,ktore wielokrotnie zwracaly ci na cos uwage.

Odbieram Cie jako osobe,ktora nie przyszla tu rozmawiac,prowadzic dialogu .Twoj cel jet dla mnie niejasny istad te podejzenia.Brakuje mi w Tobie zwyklej ludzkiej zyczliwosci i otwartosci na to co inni.

jesli sie myle i jestes tu z zupelnie innych powodow hm no to przykro mi ale ja wcale a wcale nie mialam zamiaru nikogo tak odbierac..tak wyszlo sama jestem ciekawa dlaczego.

pozdrwaiam.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 00:51

"rrrrrrrrr...tenia nie przytulaj mnie ,to obrzydliwe "

"Boże ,jakie to slodkie ,zaraz zwymiotuję ................Tenia ,nie chcę twojej milości ,co sie napraszasz"

"A swoją droga czerpie perwersyjną przyjemność z wkładania kija w mrowisko i czekam ,aż wpadniecie na pomysł, że można sie przecież nie odzywać ,ale jak widzę moje wypowiedzi mają powodzenie .A co z Waszymi wewnętrznymi granicami? Musicie odpowiadać?"

Cate....w pierwszym cytacie bronie swoich granic ,nie widze zdania,ktore by obrażało kogokolwiek,nie oceniam Teni ,tylko wyrażam ,ćzego nie chcę.
w drugim zdaniu powtarzam ,że nie chcę Jej miłosci ,a wiec dalej mówię NIE.
W trzecim zdaniu stwierdzam ,że moje wywodmy mają powodzenie i pytam ,gdzie są wewnętrzne granice wspólrozmówczyń?

Czy ja gdzieś napisałam ,że ktoś jest.......i tutaj ocena lub szereg przymiotników?

Cate............dużo emocji wzbudza w Tobie mój sposób wypowiedzi,w ktorym nie widzę zupełnie nic złego. i strasznie dużo powodów wymysliłaś ,dla ktorych tutaj sobie jestem. A ja sama nie znam powodu:)
Jeżeli chodzi o Biankę to nie wiem co Ci sie nie podobało? Niczego zlego nie widze w swoich wypowiedziach. Nie obraziłam Jej............Sądzę ,że szokuje cię cat moja forma wypowiedzi ,bo jakoś nie widzę ,żebyś zagłebiala sie w treść .Rzucasz oskarżenia i podpierasz się innymi:):)
Pomyśl ...............
impresja
 

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 00:51

aa Dla zdziwionych "osochosi ?:shock: "

przenioslam temat z zwiazkow ,zeby joance nie zasmiecac .

dobrej nocy.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez impresja » 6 mar 2009, o 00:54

dlugo Cat się zegnasz ,czekałaś z niecierpliwością na moją odpowiedź ,milo mi :):):) :wink: :wink: :wink:
impresja
 

Postprzez KATKA » 6 mar 2009, o 01:14

ej no co wy dziewiata strona beze mnie :( :zalamka:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez caterpillar » 6 mar 2009, o 01:20

:shock: aha to ja wymiekam ze sposobu bronienia swoich granic :?

a czy nie lepiej napisac

"teniu nie uzywaj slow "przytulam" i lubie" pod moim adresem,bo bardzo tego nie lubie"

jest jasno powiedziane ? czy to zdanie kogos obraza?
nie trzeba mowic "ze ktos jest taki i taki" zeby kogos obrazic.

a przyczepilam sie do tej hipokryzji bo jak ktos tu wczesniej napisal ,ze latwo zobaczyc zdzblo trawy u kogos w oku, niz w swoim belke..

Tak impresjo twoj sposob pisania bardzo mnie do ciebie zniecheca czesto uzywasz stwierdzen bardzo skrajnych typu "zobaczysz ,ze nic z tego nie bedzie" "wszyscy faceci to to" to tak ogolnie
albo wpadasz i piszesz rob tak i tak,trzeba tak i tak.

"Cate............dużo emocji wzbudza w Tobie mój sposób wypowiedzi,w ktorym nie widzę zupełnie niczłego. i strasznie dużo powodów wymysliłaś "

a moze warto przeczytac co inni ci napisali? jak odbieraja twoje (nie wszystkie oczywiscie) posty .(nie zaslaniam sie innymi zwyczajnie nie chce mi sie kopiowac pol forum.


co do bianki,
urazilas ja wielokrotnie i zwocila ci na to uwage i bianka i np. mel.
problem w tym,ze JA odnioslam wrazenie ,ze hmm wcale nie silisz sie na zrozumienie jej a raczej dowalenie.

Impresjo gdybym ja uslyszala,ze musze wziasc sie w garsc bo mezczyzna nie lubi rozmemlanych kobiet- taka byla konkluzja twojej wypowiedzi..no to sory (ja caly temat odebralam bardzo ironicznie hmm no moze jakbys chciala udowodnic,ze depresja to ludzka fanaberia (o tym tez napomniala Ci flinka zwracajac uwage ,ze takie rady sa dobre dla ludzi z obnizonym nastrojem) .
potem te pytania o slub..zupelnie odebralam to jako zlosliwosc.

Jest pozno i nie chce mi sie rozwodzic
powiem tyle impresjo ja odnosze wrazenie ,ze problem tkwi w tym ,ze ty w ogole nie wiedzisz nic niestosownego w swoich wypowiedziach ,zachowaniu i nie przyjmujesz krytyki na swoj temat, przykladem moze byc twoja reakcja na upomniena w sprawie teni.

Ja nie kaze ci sie biczowac przyznawac do winy ale wystarczylo wyjasnic a nie wyjezdzac z dziecinada.

nic to koncze.
dobranoc.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez KATKA » 6 mar 2009, o 01:29

pomidorowa mmmmmnnnniiiiiaaaammmm :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron