Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez tenia554 » 3 mar 2009, o 21:55

A szkoda że nie widzisz,musisz się jeszcze tego nauczyć.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez impresja » 3 mar 2009, o 21:58

Teniu.te słowa ,ze też mnie lubisz to cholernie obłudne. Nie znasz mnie. Jezeli juz chcesz uchodzić za "taką dobrą" ,która kocha wszystko co sie rusza ,to przynajmniej powiedz ,że darzysz mnie życzliwością. Natomiast kolejne uczucia wyzsze ,czyli sympatia i lubienie to wtedy ,kiedy bliżej i osobiście mnie poznasz. Jak można takie bzdury wypisywać na zaś?????????
Komu chcesz sie podlzać ,a może chcesz ,zeby cie tutaj wszyscy lubili za to jaka "jesteś dobra".
Nie znoszę hipokryzji.
Uczucia sie rodzą jakiekolwiek przy bliższym ,a przedewszystkim osobistym poznaniu. Net to tylko wymiana informacji.
impresja
 

Postprzez frakt4l » 3 mar 2009, o 22:07

Jesli moge... a moge ;]

To wydaje mi sie mozna podchodzic do zycia na 1001 roznych sposobow..
Jezeli impresjo - podejscie Teni - czyli (tak jak sie mi wydaje) LUBIENIE OT ;] i na dzien dobry - wydaje Ci sie Hipkryzja to ok.. ale to nie znaczy ze sie tak nie da i ze JEST to wlasnie Hipokryzja.
Avatar użytkownika
frakt4l
 
Posty: 90
Dołączył(a): 27 lip 2007, o 18:59

Postprzez tenia554 » 3 mar 2009, o 22:11

Impresjo,ty też mnie nie znasz,a wiesz jaka jestem i wyciągasz daleko idące wnioski.Próbujesz mnie obrażać ,a właściwie to robisz i nie rozumiejąc sensu tej rozmowy i wyciągaś niewłaściwe wnioski,że się do Ciebie podlizuję i narzucam się.Ja tylko odpisuję i próbuje nadać ładniejszy ton tej absorbującej dyskusji.I nie mam nic przeciwko temu ,abyś poczuła się dowartościowana.Pozdrawiam Cię serdecznie.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Goszka » 3 mar 2009, o 22:17

Impresja,bez obrazy ale wątpię że w ogóle masz jakiekolwiek najmniejsze pojęcie o życzliwości sądząc po tym co tu wypisujesz :roll:
Goszka
 

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 22:17

impresja napisał(a):Same mówilyście ,że każdy ma prawo do indywidualnej wypowiedzi ,ja lubie wprost :P

Czerpiesz jakąś dziwaczną satysfakcję z tego "wprost" Impresjo, czy mi się tylko tak wydaje? Chcesz, aby ten wątek kręcił się teraz wokoło Ciebie? Dlaczego? Dlaczego tak się "chwalisz" tymi kolcami... nie przeszkadzają Ci w życiu? Masz je zawsze czy tylko czasami? Odreagowujesz coś realnego?

Ja lubię "internetowych" ludzi... nie wszystkich rzecz jasna - więc obalam Twoją teorię, że net to tylko wymiana informacji.

Jeśli uważasz, że Tenia jest obłudna, to po co z nią rozmawiasz?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez tenia554 » 3 mar 2009, o 22:20

Ja nie mam problemu z akceptacją innych ludzi,ani młodszych ani w wieku klimakterium i nie dlatego że chcem być słodka tylko dlatego że ja mam inny stosunek do ludzi.Szkoda,że tego nie rozumiesz.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez caterpillar » 3 mar 2009, o 22:30

no tak ludzie zazwyczaj myla asertywnosc z chamstwem :roll:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Prośba o wyrejestrowanie.

Postprzez sikorkaa » 3 mar 2009, o 22:32

tenia554 napisał(a):Bardzo proszę o usunięcie mnie jako użytkownika z portalu.Nie potrafię sobie poradzić.Śliczne dzięki.Pozdrawiam.


jakos tak nie wiedziec czemu to usuwanie trwa juz 5. strone ...

albo sie na cos zdecydujcie, albo zakonczcie ten temat (adminie ratuj !!!), bo zaczelo sie od prosby usuniecia, a konczy sie na darciu kotow.

komu to i na co potrzebne??
sikorkaa
 

Postprzez impresja » 3 mar 2009, o 22:32

Teniu ,chcę się pisze ,a nie chcem :lol:
impresja
 

Postprzez Zimna » 3 mar 2009, o 22:35

impresja to nikt inny jak troll internetowy, i tyle. obesrwuję ciebie dziołcha kilka dni;/ i jesteś beszczelna koleżanko.
Avatar użytkownika
Zimna
 
Posty: 74
Dołączył(a): 30 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: z doliny chłodu

Postprzez impresja » 3 mar 2009, o 22:39

---------- 21:36 03.03.2009 ----------

Zimna ,pisze sie bezczelna a nie beszczelna:) :lol:

---------- 21:39 ----------

A swoją droga czerpie perwersyjną przyjemność z wkładania kija w mrowisko i czekam ,aż wpadniecie na pomysł, że można sie przecież nie odzywać ,ale jak widzę moje wypowiedzi mają powodzenie .A co z Waszymi wewnętrznymi granicami? Musicie odpowiadać?
impresja
 

Postprzez caterpillar » 3 mar 2009, o 22:41

zimna z ust mi to wyjelas! Nie karmic trolla

tez czekalam az sie ujawni!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 3 mar 2009, o 22:44

wow....

Nie znoszę hipokryzji

ja tez :)

zimna, nie zrozum mnie źle...
nie napadam, lubie cie (tzn, nie wiem czy tak sie mówi jak sie kogos osobiscie nie zna, więc wzbudzasz moje pozytywne emocje), nie mam złych intencji, nie chce cie zranic, nie dokuczam ci, nie robie nic przeciwko tobie itd.... :)
nie oceniamy podobno i nie oskarżamy nikogo o nic, podobno, wiec czy impresja jest trolem, czy nie???

jestem pod wrazeniem i obserwuje Was wszystkich, to sie nadaje na ciekawe badania psychologiczne :]
Ostatnio edytowano 3 mar 2009, o 22:46 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 3 mar 2009, o 22:46

YmPr3sYa,j3$te$ SweeTaśna!!! Mła!!!!Loffciam Ci3m!!!!! :lol: :P
Ostatnio edytowano 3 mar 2009, o 22:47 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron