Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez ewka » 1 mar 2009, o 12:49

mahika napisał(a):he he :) no jawna szydera to nie była:) ewa_pa napisała cos miłego co mnie zaskoczyło :D :oops:

Aaaaa... a ja łasa na serduszka przypisałam je sobie;))))))
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 12:49

:serce: :serce2: :serce:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 1 mar 2009, o 12:53

O! Od razu mi lepiej... dzięki;)))))

:serce2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez tenia554 » 1 mar 2009, o 14:09

Impresjo,ja również mam różne słabości i też nie zawsze radzę sobie z emocjami.Nie muszą już używać sztuczek,aby być zauważona.Uważam,że wszyscy ludzie są tutaj dlaczegoś.Do admina zwróciłam się dlatego,że w chwili emocji,gdy nie potrafiłam siebie skasować /udało mi się tylko moje kasztanki/ poprosiłam o usunięcie.Jednak po ochłonięciu przypomniałam sobie własne słowa.Nie wolno uciekać przed problemem,trzeba go rozwiązać.Moja chęć bycia na portalu wynika z potrzeby bycia z ludżmi.Z tymi którym jest ciężko ,którzy nie wierzą że coś zmieni się w ich życiu,któryz również potrzebują drugiego człowieka.Nic nie mogę poradzić na to,,,że ktokolwiek czuje się winny.I nie dam na siebie zrzucić winy ,że problemem jest,że chciałam,a nie odeszłam.Nie czuję kimś kto musi uciekać w milczeniu.I twoja argumentacja jest twoim punktem widzenia.Ja czułam co innego i reagowałam żle pod wpływem negatywnych emocji,które wszyscy posiadamy.Wyciągnęłam wnioski,wysłuchałam innych ,przeprosiłam i nie bardzo wiem co mogę jeszcze zrobić.Przepraszam,że kogokolwiek rozczarowałam,ale ja się nie wystraszyłam krytyki tylko wyciągnęłam z niej wnioski.Pomimo,że zawsze dziwię się kto dał prawo ludziom do krytyki,bo uważam że każdy ma prawo na tym forum wyrażać swoje opinie i poglądy,ale nie ma prawa krytykować innych.bo tylu ilu jest ludzi ,tyle będzie opinii i tym samym subiektywnych ocen.I powiedz mi czyja krytyka jest prawdziwa i przed którą mam pochylić czoła.Niejeden kowalski lubi piwo i niejeden kowalski lubi alkohol wię można rozmawiać który z nich ma rację ,ale można też wypowiedzieć siuę na temat alkoholu.Przepraszam,że nie czuję się winna ,każdy sam musi pobyć ze sobą.Nie wszystko musi być zagmatwane,podejrzane czy też nieszczere.Bo inaczej ludzie będą widzieć wszędzie podstęp,ja ludziom ufam,ale nie odpowiadam za ich motywację.Naprawdę umiem powiedzieć przep[raszam,myliłam sie,żle zareagowałam i nie mam z tym żadnych problemów.Daję sobie prawo do słabości,a Wy możecie mnie pod pręgież.Ale ja mam prawo wyrażać swój pogląd chociaż tak bardzo różni się od waszego.Ja tylko pokonałam następną walkę sama ze sobą.I muszę sprawic Ci przykrość ,bo niektórzy mnie lubią.I co w tym złego.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez ważka » 2 mar 2009, o 11:00

Impresjo każdy w nas ma manipulatora wszelkich rodzajów od najbardziej wyrafinowanego po najbardziej brutalnego.Ostatnio namiętnie studjuje postac Hitlera ten to dopiero był manipulatorem i psychopata.Jedno wiem ze agresja rodzi sie z wielkich lęków,strachu i kompleksów.Ofiara zostaje katem!Ktoś powiedział że gdyby wychowywano szczęśliwe dzieci to nie było by wojen!
To taka moja mała dygresja:)
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez caterpillar » 3 mar 2009, o 00:12

Teniu nastepnym razem nie pros tylko rob to co nevvorld hehe szybsza bedzie reakcja Admina :lol: (taki zart oczywiscie :wink: )
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez administrator_Paweł » 3 mar 2009, o 00:22

Jeśli ktoś pisze, że chce usunąć swoje konto, to dla mnie nie ma znaczenia czy usunę je od razu czy za miesiąc. Jeśli ktos nie chce pisać to nie będzie i już...
Usunięcie konta nie oznacza usunięcia postów, dlatego taki ze mnie nierób...

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez tenia554 » 3 mar 2009, o 00:35

Dzięki Administratorze,ale czasem nie warto się spieszyć.Może ktoś dwa razy pomyśli zanim o coś poprosi.Moje nieuctwo wzięło górę,a emocje chciały się wyręczyć.Wówczas nie przyszło mi do głowy,że nikt mnie nie zmusza do pisania tylko chciałam zniknąć.A tak się przecież nie da.Jeszcze raz przepraszam,obiecuję że to się więcej nie powtórzy ,a jak będę miała dość to zamilknę.Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 00:40

:oklaski:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez administrator_Paweł » 3 mar 2009, o 00:44

tenia554 napisał(a):Dzięki Administratorze,ale czasem nie warto się spieszyć.Może ktoś dwa razy pomyśli zanim o coś poprosi.Moje nieuctwo wzięło górę,a emocje chciały się wyręczyć.Wówczas nie przyszło mi do głowy,że nikt mnie nie zmusza do pisania tylko chciałam zniknąć.A tak się przecież nie da.Jeszcze raz przepraszam,obiecuję że to się więcej nie powtórzy ,a jak będę miała dość to zamilknę.Pozdrawiam serdecznie.


:kwiatek:
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Goszka » 3 mar 2009, o 01:13

Teniu kochana,cieszę się z decyzji jaką podjęłaś :) I aż miło jak kasztanki wróciły do Twojego avka :)
Pozdrawiam:)

Mahiko...miło mi jeśli chodzi o to co napisałaś do mnie spory kawałek temu w tym wątku :)
Też Cię lubię a zwłaszcza Twoją zadziorność i podejście do życia...a cenię sobie kiedy mogę się z kimś nie zgadzać a mimo to zawsze mogę z nim dojść do porozumienia,tak jak z Tobą :)
W końcu nie chodzi o to by zawsze włazić sobie w tyłki ;)
ps.mogę być nawet Gożka,w końcu to nie moje imię tylko pseudo :P
Goszka
 

Postprzez tenia554 » 3 mar 2009, o 02:02

Kocham Was.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez impresja » 3 mar 2009, o 10:31

"Jeśli ktoś pisze, że chce usunąć swoje konto, to dla mnie nie ma znaczenia czy usunę je od razu czy za miesiąc. Jeśli ktos nie chce pisać to nie będzie i już...
Usunięcie konta nie oznacza usunięcia postów, dlatego taki ze mnie nierób..."

Taaaaaaaaaaa trzeba przeczekać humory klimakteryjne;)
impresja
 

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 10:55

impresja napisał(a): Taaaaaaaaaaa trzeba przeczekać humory klimakteryjne;)

To żart? Czy co?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez agik » 3 mar 2009, o 11:17

Impresja
A jakbyś tak się teraz zaczęła kręcić w drugą stronę?
Nakręciłaś się, jak mały samochodzik.
Wiesz, chociaz, po co to robisz?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości