Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 11:00

i równiez gorąco pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 1 mar 2009, o 11:03

Zakładając,że każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania się,dlaczego jednocześnie ocenia innych,przecież można przedyskutować swój punkt widzenia ,nie obrażając i nie lekceważąc innych.Po to służy dyskusja.A jeśli ktoś tego nie rozumie ,może powinien zastanowić się nad sobą ,dlaczego tak bardzo potrzebuje krytykować i doszukiwać się w innych wyłącznie negatywnych/subiektywnie/ cech,jednocześnie przyjmując swoją rację jako jedyną.Co w tym jest że inni go tak bardzo denerwują?Czy odbierają sobie prawo do słuchania innych?
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 11:15

no skoro to co piszesz dotyczy innych to ja zmykam...

faktycznie, ktos kto ma taką silną potrzebe wszystkich krytykowac, wszyscy go denerwują, wszystkich lekcewazy, powinien się zastanowic, a moze nawet leczyc?
na szczescie ja uwielbiam większosc ludzi na swiecie i nie mam takiego problemu.
a ktos ma?

Ewa, to bardzo miłe co napisałas :oops: nawet nie wiedziałam :serce:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez impresja » 1 mar 2009, o 11:16

teniuuuuuuuuuuu jakbym chciała stąd pójść to bym poszla ,a nie już 4 stronę się żarła :))) pozdrawiam :))))
impresja
 

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 11:24

dlaczego tak mówisz :) ja nie wiem czy ktos sie żre, czy poprostu rozmawiamy :)

a tenia wcale nie chce nigdzie isc.
a ja nie chce zeby gdzies szła...
no ale to jej decyzzja...
Ostatnio edytowano 1 mar 2009, o 11:27 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez impresja » 1 mar 2009, o 11:26

Ja bym to nazwala ujadaniem w białych rękawiczkach :))))
impresja
 

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 11:28

nie wiem co robisz impresja... :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 1 mar 2009, o 11:31

I jest to właśnie subiektywna ocena.Ja się zastanawiam nad problemem i dlaczego tak się dzieje,a ty Impresjo moją osobą.Aby powrócić na forum,potrzebuję sporo czasu,aby się z tym wszystkim uporać .Ale mam prawo powrócić,mam prawo do reprezentowania swoich poglądów i przyrzekam że nie będę Cię krytykować,lecz wczytywać się w sens twoich wypowiedzi wynikających zapewne z głębi Twojego serca.A jeśli czegoś nie będę rozumiała ,to zapytam wprost.Jak widzisz jestem bardzo przywiązana do tego forum,ale pomimo to ograniczam się do jednego tematu.Nie mam powodu Cię nie lubieć,tylko zastanawiam się dlaczego ludzie skupiają się nad tym czy będę ,czy nie będę.Ale wiesz co,coraz bardziej czuje się tu potrzebna i proszę Cię abyś nie obierała szans 'STARSZEJ PANI"na pomarudzenie.Moja młodość wprawdzie minęła,ale zostało doświadczenie i wielu ludziom napewno się ono przyda.Nie mogę zostawić tego forum wyłącznie w rękach młodych ludzi,bo jest ono dla wszystkich dla babć też,a babcie też mają problemy.
Ostatnio edytowano 1 mar 2009, o 11:52 przez tenia554, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 11:32

:bezradny: :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewa_pa » 1 mar 2009, o 11:52

pisze tylko to co myślę Mahiko juz mnie tu niet 3mta sie cieplutko
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez impresja » 1 mar 2009, o 11:52

Bo obiektywnych nie ma................:)
impresja
 

Postprzez ewka » 1 mar 2009, o 12:06

mahika napisał(a):Ewa, to bardzo miłe co napisałas :oops: nawet nie wiedziałam :serce:

Ale że o co chodzi? Ja w tym wątku miła raczej nie jestem;)... chyba, że to jakaś szydera, na której się nie poznałam;)

Ja mam pomysł i nieskromnie powiem - świetny!!! Otóż wprowadźmy w życie te wszystkie szczytne myśli, jakie tu zostały napisane... i zakończmy ten przecudnej urody wątek, bo to już jest normalnie męczenie kaczora. No.

I miłej niedzieli
:kwiatek2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez tenia554 » 1 mar 2009, o 12:12

Ale można się postarać ,aby wszyscy czuli tu się dobrze.Bo w żadnym sporze nie ma wygranych.Jest to porażka dla każdego.Nie widzę tu niczego sukcesu,ani niczyjej klęski.A nowe wyzwania mnie mobilizują.Miewam wprawdzie doły,ale potrafię z nich się wydostawać.Tak i w tym przypadku bogatsza o doświadczenia zamierzam spojrzeć sobie w swoje oczy ,zapytać swojego serca i nie uciekać tylko dać sobie szansę.A mówią że przeciwieństwa się przyciągają ....
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez impresja » 1 mar 2009, o 12:29

Teniuuuuuuuuuuuuuu
To po so napisalaś ten post ? Wedlug mnei jakbyś chciala odejsc to być odeszła i juz ,a napisanie takiego posta i póxniejszych wypowiedzi sugeruje ,że chcialas uslyszec moze ,że Cie tutaj lubią ,że nie chcą żebys odeszla bo masz mądre mysli i podpowiedzi? Moze potrzebowałas ,zeby Cie proszono ,zebyś została? To nie można zapytac wprost? Tylko uciekać sie do takich posuniec?
Otóz uważam ,że Twój post i pózniejsze wypowiedzi to jawna manipulacja naszymi emocjami ,wplywanie na nasze uczucia .Bo ....rzucilas jakieś haslo ,jakies niedomowienia ,i wszyscy nagle zaczynają czytać i czuc sie winni. Kazdy mysli "moze to pzreze mnie .moze to ja cos nie tak napisalam ,moze to ja ją uraziłam?"
Dałaś ludziom po uczuciach i nalge wiele osób zaczaelo sie tlumaczyc, zaczeło szukać w sobie winy...........to jest uważam najobrzydliwsza manipulacja jaka moze być.........
Jak nie chcę gdzieś byc to nie jestem i już ,a nie niedomowieniami sprawiam ,ze gro ludzi czuje sie okropnie ,nie mająć nigdy na sumieniu niczego ,żeby komukolwiek dokopać .
Nie muszisz prosic administratora o usunięcie ,...po prostu nie otwierasz tego jak nie chcesz i juz
impresja
 

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 12:48

---------- 11:40 01.03.2009 ----------

he he :) no jawna szydera to nie była:) ewa_pa napisała cos miłego co mnie zaskoczyło :D :oops:

---------- 11:48 ----------

Koniec, końcem... zawsze po burzy musi wstać słońce!
:slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron