Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez ważka » 28 lut 2009, o 12:49

Zobaczcie ten konflikt jak i inne na tym forum mają podobny schemat.Jest problem,wymiana zdań,ludzie grupuja sie na tych za i przeciw,są osoby obrazone i te które zaraz po próbują konflikt załagodzic zagłuszyc.ktoś mówi o pogodzie ktoś gra na gitarze.Tak też dzieje sie w realu.A jedynym rozwiązaniem jest rozmowa ale nie taka że każdy powie co myśli i nie słucha bo i tak dobrze wie swoje.Każdy konflikt,każda kłótnia uczy przede wszystkim pokory i tego ze warto wysłuchac drugiej strony bo moze rzeczywiście popełniam jakieś błedy.Popatrzec na siebie i całą sytuacje z boku bez oceniania a wnioski wysuną sie same.Nie bac sie mówic prawdy i nie bac sie przyjmowac prawdy.To jest zdrowe i czyni więzi zdrowsze i pełniejsze. :)
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Goszka » 28 lut 2009, o 12:50

hmm,no to przepraszam jak to zepsułam ale zirytowało mnie to co dzieje się w tym wątku,a zresztą więcej nie będę się tu wypowiadać,szkoda nerwów :roll:
Goszka
 

Postprzez tenia554 » 28 lut 2009, o 12:52

Goszko,dla takich ludzi jak ty warto tu być.Całuję Cię mocno.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 28 lut 2009, o 13:44

sfora wściekłych psów rzuciła się na ofiarę

tenia jestes ofiarą? a ja wsciekłym psem?
a to dobre... :shock:
To jedno.

A drugie...
Mysląłam ze zakończyłysmy rozmowę, ale widzę ze co kłótnia to te same osoby się wtrącają i jątrzą miedzy stronami konfliktu, bo niewątpliwie to ja jestem jedna ze stron.... tylko że dłuzej nie zamierzam byc pod ich wpływem i dac się podpuszczac...

Goszka, chciałam Cie przeprosic ze pisałam w postach gożka. nie wiem skąd mi sie to wzieło ale ktos mi zwrócił na to uwage czy robie to złosliwie. a ja cie bardzo lubie i nie jestem dla Ciebie złosliwa, nie ma we mnie negatywnych uczuc... zreztą juz zadnych nie ma.
pozdrawiam i kolejny raz życze milego dnia. u mnie słoneczko, wiosna, mam otwarte okno i promyki wbijają się do kazdego kącika domu. :slonko: :slonko: :slonko:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 28 lut 2009, o 16:46

Dziewczyny bardzo proszę,ja po prostu boję się agresji i walki.To nie jest dobry doradca,ja naprawdę nie mam sił na przepychankę,pozwólmy sobie na odpoczynek i refleksję.Pozdrawiam gorąco.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez impresja » 28 lut 2009, o 18:18

Mahika nie tłumacz się.................juz widziałam przebisniegi kwitnące
impresja
 

Postprzez mahika » 28 lut 2009, o 21:43

hmmmm.... wolno mi wypowiedziec się???
impresja.... :roll:
miłego wieczora :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez impresja » 28 lut 2009, o 23:33

jasne ,tylko po co się tłumaczysz ,Ty masz swoją prawdę a ktos ma swoją i nie przekonasz ,jak nie chce być przekonany :)
impresja
 

Postprzez ewka » 1 mar 2009, o 00:09

impresja napisał(a):jasne ,tylko po co się tłumaczysz ,Ty masz swoją prawdę a ktos ma swoją i nie przekonasz ,jak nie chce być przekonany :)

Co do przekonywania, to opcje są wie:
1) ktoś nie chce być przekonany
2) nie masz racji
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez impresja » 1 mar 2009, o 00:17

i co?
impresja
 

Postprzez ewka » 1 mar 2009, o 00:53

A nic, tak se napisałam;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 10:14

no własnie i co. nic. nie tłumacze sie, jedynie korzystam ze swietego prawa wypowiedzi :)
pozdrawiam niedzielnie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 1 mar 2009, o 10:43

Ponieważ ja też mam święte prawa,a tym bardziej że dotyczą mojej sprawy więc też napisze.Jak myślicie ,skąd się bierze potrzeba krytyki i przekonywania do swojej subiektywnej oceny kogoś.Dlaczego krytykujemy i czemu ma to służyć.Czy krytykując innych czujemy się bardziej wartościowi,mówiąc o racjach swojej subiektywnej oceny.Dajmy sobie prawo bycia sobą i szanujmy oceny innych.Idżmy swoją drogą i realizujmy swoje cele.Inni mają prawo być inni od nas i wcale nie są gorsi tylko na co innego patrzą i co innego widzą.Gorąco pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 1 mar 2009, o 10:55

wiesz tez sie zastanawiałam, a ze nie chce mówic ogólnikowo, podam przykład, dlaczego kobiety które maja dzieci, mówia o mnie ze jestem bezwartościową (albo jak kiedys usłyszałam, ze chwastem) kobietą bo ich nie mam. wczoraj znów to usłyszałam :evil:
i tak sie zastanawiałam, co im daje znizenie mnie do parteru z tego powodu. a moze jestem bezpłodna i to moja osobista tragedia, zasłonieta maską zażekania sie ze ich nie chce z wygody.
miałam taką sytuacje przykrą wczoraj i tak akurat mi przyszło do głowy apropo krytyki. I jak łatwo kogos zranic i zrazic do siebie paroma niestosownymi tekstami.....

i jesli to do mnie to ja nie chce nikogo do niczego przekonywac. moze inni chca?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewa_pa » 1 mar 2009, o 11:00

czytam czytam czytam po pewnej owego czasu przepychance teniu miałam podobne odczucia moze nie wpadło mi do głowy wyrejstrowanie ale znikniecie stąd ktos zranił czułam sie skrzywdzone i wogóle nie tak i powiem Ci ze własnie Agik i Mahika podały mi rękę wyjasniły ze warto przeczekać az emocje opadną one mnie tu bronily nie chce przechylać sie na tą czy na tamtą stronę jedno tylko powiem gniew jest złym doradcą czasem patrzac na cos pozniej widzi sie to inaczej niz w nerwach pozdrawiam cie cieplutko miłej niedzieli życząc
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości