Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez agik » 27 lut 2009, o 16:53

Dobrze zrozumiałam, ze opinie osób (krytyczne) do których nie zwracałas z pomocą, przeważają nad opiniami osób, którym pomogłas i które są Ci wdzięczne?
I to Cie boli?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 27 lut 2009, o 16:56

boze, co za słowa, eliminacja, dominacja, władza...
:roll: :roll: :roll:
tego jeszcze na forum nie było.
bawcie sie dobrze dalej, ja wysiadam.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 27 lut 2009, o 17:04

Agik ,naprawdę nic mnie nie boli i mam własne ważniejsze problemy , zainteresowania i cele do zrealizowania.I nie zamierzam z nikim tutaj walczyć ,ani rywalizować.Mam swoje 55 lat i nie przystoi mi żadna pyskówka,wiem co w życiu jest ważne.Dziękuję Ci bardzo pomogłaś mi podjąć decyzję. Życzę Wam wszystkiego najlepszego .Nie będę już odpisywać,ale pewnie będę tu od czasu do czasu po cichutku zaglądać co u Was słychać,wszystkiego naj,naj.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 27 lut 2009, o 17:05

dziekuje za zyczenia
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 27 lut 2009, o 17:20

Niestety Teniu- nie zrozumiałam.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez impresja » 27 lut 2009, o 17:20

Się porobiło..........ale kazdy ma prawo przychodzic i odchodzić .............nie zatrzymujmy ich ,.bo to ich osobiste wybory ,ktore należy uszanować ....powodzenia mile panie
impresja
 

Postprzez KATKA » 27 lut 2009, o 19:58

ale czy koniecznie jest wyrejestrowywanie?? nie wystarczy poprostu znikąc??? choc na trochę...albo jak ktoś woli na stałe.....ja to rozumiem...każdy może miec inne odczucia....ale proszenie o usuniecie...mnie to trochę dziwi....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez agik » 27 lut 2009, o 20:30

KATKA napisał(a):ale czy koniecznie jest wyrejestrowywanie?? nie wystarczy poprostu znikąc??? choc na trochę...albo jak ktoś woli na stałe.....ja to rozumiem...każdy może miec inne odczucia....ale proszenie o usuniecie...mnie to trochę dziwi....


Jeśli się chce cos zademonstrować- to chyba konieczne...

...bardzo nie lubię manipulacji...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez KATKA » 27 lut 2009, o 20:38

no właśnie też tak to odebrałam...mimo to bardzo lubiłam wpisy Teni.....oczywiście nie wszystkie bo nawet niektórych swoich nie lubię :) ale uważam, że każdy charakter i podejście jest tu na forum potrzebne.....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ewka » 27 lut 2009, o 20:45

Jeny... Wy to macie zdrowie;)

Tenia się (jak sądzę) zdenerwowała tym, że została tak ot! skrytykowana. Miała prawo się zdenerwować i miała prawo prosić o "wyrejestrowanie"... dlaczego teraz zajęliście się osądzaniem tego właśnie, to nie wiem - to jej sprawa, jej odczucia i jej reakcja. Nikomu nie musi się podobać.

Oprócz dorabiania do tego wydarzenia manipulacji, demonstracji i Bóg wie czego... coś tam jeszcze macie? Dawajcie;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez agik » 27 lut 2009, o 20:50

Ja mam- tak dla jak największej szczerości ;)

Ale póki co- to nie mam o tym z kim pogadać...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez KATKA » 27 lut 2009, o 20:51

dlaczego twierdzisz, ze coś sobie dorabiam no wiesz Ewka :P
kurcze coraz rzadziej się tu odzywam......jakoś tak.....a zaraz przestane w ogóle bo nie mogę nawet swojej opini wyrazic....kurcze no :P
myslę sobie tak...skora Tenia moze głośno wyrażac swoje niezadowolenie z czegoś tam i moze prosic o usunięcie to ja mam prawo coś o tym myślec chyba?? i wcale nie oznacza to dorabiana sobie ideologi czy szukania jakichkolwiek ukrytych podtekstów. ot tak poprostu.......no chyba, ze zaczynają tu obowiązywac jakieś ograniczenia, które ze względu na nie częste odwiedzanie strony pominęłam :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tenia554 » 27 lut 2009, o 20:56

Nie znam się na manipulacji w przeciwieństwie do Was.Prosiłam o wyrejstrowanie,bo sama nie potrafiłam tego zrobić,a chciałam być wyrejstrowana chociażby po to żeby mnie podkusiło pisać.A nie znam się na tyle na komputerze,gdyż jak byłam w waszym wieku nikomu się taki rarytas się nie śnił.Może Was bardzo zdziwić ,ale przywiązałam się do Was ,bo pisałam prawie rok.Dlatego proszę darujcie sobie,chociaż ze zwykłej przyzwoitości.Obiecałam,że nie będę już pisała i nie będę,ale na wasze wątpliwości będę odpowiadała.Nie jest to wasze prywatne forum i nie macie prawa nikogo obrażać,kto chce w nim uczestniczyć.Zrezygnowałam nie dlatego że tak chciałyście tylko ze zwykłego rozsądku,gdyż bardziej szanuje własne zdrowie . A nie ja pierwsza i napewno nie ostatnia ,macie dużo siły w zaciekłości i bezwzględności.Dlatego z mojej strony proszę o jedno,szacunek do drugiego człowieka.
Ostatnio edytowano 27 lut 2009, o 21:02 przez tenia554, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez KATKA » 27 lut 2009, o 21:02

:shock:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez agik » 27 lut 2009, o 21:02

A własciwie to powiem... a co mi tam... w końcu tez jestem nieczestym tu gościem ostatnio...

Tenia powiedziała - ała... boli mnie coś- tam ( nie powiedziała, co!!!)
Idę ...
Jak dla mnie to foch.
Manipulacja.
"krzywdzicie mnie" ała :arrow: w domyśle
dalej w domyśle....

i...
dalej w domyśle

Ewa- powiedz- ile osób odeszło z forum, bo: wyczerpała się możliwość pomocy
bo nie czuja się dostatecznie docenione
bo za dużo o sobie powiedziały?

i z tysiąca innych powodów?

Ile osób wywołujemy bezskutecznie?

Ale nie robią całej ceremonii ze swojego odejścia...

Ja czytam każde takie "pożegnanie" jak wołanie- zauważcie mnie, jestem tu!!!
prosze nie dziw się mi, ze jesli wołanie zauważam i równiez wołam- że czuje się zlekcewazona i wykorzystana.

Bo tak się właśnie czuję...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości