Prośba o wyrejestrowanie.

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Prośba o wyrejestrowanie.

Postprzez tenia554 » 25 lut 2009, o 22:26

Bardzo proszę o usunięcie mnie jako użytkownika z portalu.Nie potrafię sobie poradzić.Śliczne dzięki.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez ewka » 25 lut 2009, o 22:32

Eeee... Tenia, no weź... no co Ty...
:(
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez impresja » 25 lut 2009, o 22:45

tenia ,ktos ci zalazl za skórę ? Dawaj go to sie rozprawimy:)
impresja
 

Postprzez mahika » 26 lut 2009, o 01:04

hmmmm... w życiu sobie poradziłas tak dzielnie a na forum sobie nie radzisz, dziwnie to brzmi :?
mówiłas ze Cię nie uraziłam pytaniem czy kiedykolwiek się śmiejesz, czy do jakiegokolwiek tematu podchodzisz lżej, odpowiedziałas ze nie, ale żle sie czujesz, rozumiem to... wyobraziłam sobie wtedy ciebie tak jak napisałas, ze nie jestes zawsze powazna, i taki masz czas ze zaciskasz własnie te emocje i żyjesz przeszloscią, tym co było i tym jak Ci się udało upotrac z takim złem w przeszłosci. i mimo to mam wrazenie ze nie rozprawiłas sie z nią do konca, albo boisz się teraźniejszosci. Ale to tylko ja i moje wrażenia, z tego co piszesz, a że dotknełam jakiegos czułego punktu, to wybacz.
nie ocniam ciebie i twojego stylu. pisze o odczuciach własnych i nie wiem czy ktos jeszcze cos do ciebie takiego mówił, bo piszesz w innym poscie "niektórzy".

Impresja, mam wrazenie ze to ze mną powinnas sie rozprawic, więc czekam..... tylko nie było moim zamiarem załazic komus za skóre.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 26 lut 2009, o 10:25

Teniu,niezależnie od tego kto zalazł Ci za skórę-pomyśl sobie,czy warto rezygnować z powodu jednej osoby?
Osoby nieistotnej w Twoim życiu...dlaczego to tak na Ciebie wpłynęło?
Przecież sama wiesz że i w realnym życiu często zdarza się,że spotykamy na swej drodze osoby z którymi nijak nie możemy dojść do porozumienia.
I co wtedy jest najlepsze?Obojętność.
Myślę że tutaj taka postawa również się sprawdzi.
Nie rezygnuj,przemyśl to jeszcze,myślę że Twoje rady i doświadczenie życiowe są bardzo cenne i potrzebne wielu osobom tu się udzielającym,w tym mnie.
Lubię czytać Twoje wypowiedzi,są niezwykle ciepłe,mądre i wyważone.
Mam nadzieję że jednak zostaniesz :)
Pozdrawiam ciepło i wiosennie :kwiatek2: :slonko:
Goszka
 

Postprzez ewka » 26 lut 2009, o 10:42

Tak nie powinno być, aby ludzie odchodzili z forum, bo komuś tam się coś nie widzi w ich pisaniu. Się coś nie widzi - się nie czyta, koniec kropka... a tu ktoś sobie daje prawo do jakiegoś selekcjonowania - jestem temu bardzo przeciwna, bo tutaj jest miejsce dla KAŻDEGO, kto czuje potrzebę bycia. Możemy się wszyscy na forum w wielu kwestiach nie zgadzać, toczyć tasiemcowe dyskusje... ale MUSI być zachowany szacunek do tego, że ktoś jest inny od nas lub inaczej widzi pewne sprawy.

Jeśli się zdecydujesz naprawdę odejść, to dajesz tym samym przyzwolenie na takie dziwaczne zachowania. Przemyśl proszę.

No... nie powinno tak być.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 26 lut 2009, o 10:52

a tu ktoś sobie daje prawo do jakiegoś selekcjonowania
ewka czy piszesz o mnie? z tym absolutnie ja się nie zgadzam. nikt nikogo nie selekcjonował. i wypraszam sobie jesli ten ktos to ja.

dajesz tym samym przyzwolenie na takie dziwaczne zachowania

wiec to moze ja sobie pójde skoro moje posty są dziwaczne i takie urazające i wstretne dla innych. nie bede wiecej bruzdzic na waszym forum.
:(

dziwne kazdy ma tą swoją super wrazliwosc, tylko jakos w dziwaczny sposób ją wyraza. wrazliwosc na niektórych. wybrańców. ja nim nie jestem. więc żegnam państwa.
teniu wróc sobie, mnie juz tu nie ma. nie bede zadawac ci niestosownych pytan. papa
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 26 lut 2009, o 10:59

Jasne... teraz się wszyscy poobrażają - no ręce opadają. Idę sobie... na dzisiaj odebrało mi ochotę zaglądania tutaj. Róbta co chceta.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 26 lut 2009, o 11:06

nie nie
prawo do obrazania się mają inni. ja nie.

prawo do obrazania mnie tez mają inni. mahike mozna.

ona sie nie umie gniewac, potem powie sie jej sory i juz załatwione.
sory, miałam złydzie, mam zły okres.
albo i nie powie, bo po co. ją mozna pokopac bezkarnie.
ale nikogo nie obchodzi co ja czuje, co sie ze mna dzieje. czy ktokolwiek zap[ytał, mahika co u ciebie? a kogo to obchodzi....prawda?

ehhh... rowni i równiejsi.
milego dnia
Ostatnio edytowano 26 lut 2009, o 11:16 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez impresja » 26 lut 2009, o 11:15

Mahika jesteś fajna...............żartowalam i nie wiem w ogóle o co chodzi tak ,ponieważ czytam czasem cos .............wiec zupełnie nie znam niczyich wypowiedzi tak do konca...nawety wcale nie znam ,wieć to nie było do ciebie ,ale widze czasem jak piszesz i podoba mi sie to że piszesz jak jest nie owijajac w bawełnę i nie przypochlebiając sie innym ,zeby wypaśc na miła....tylko piszesz jak sie sprawy mają .Uwazam ,ze to uczciwe stawianie sprawy ,bo czasem obraz na zewnatrz ,ktory mi widzimy dla osoby zaintereowanej nie jest mily ,a jednak szuka tutaj poparcia dla krzywego widzenia ,a Ty sprawiasz ,że sprawy jawią sie w jasn6ym świetle. To mi się podoba .................Nie bede prosila Cie zebyś zostala ,bo to nie moja sprawa,a podlizywać sie nie będę .....................hej słonko
impresja
 

Postprzez mahika » 26 lut 2009, o 11:18

to miło. dziękuję. wiem ze zartowałas...
pozdrawiam...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 26 lut 2009, o 14:09

Mahika nie widzę naprawdę sensu w takim dziecinnym obrażaniu się :roll:
Goszka
 

Postprzez wuweiki » 26 lut 2009, o 16:13

Teniu...
chciałabym abyś tu była i pisała... jeśli na powrót zechcesz..
nawet, jeżeli to jest ważne czy komuś się podoba czy też nie nasz sposób bycia, nasz styl...to i tak bez znaczenia, bo pomyśl -- jeśli choć jednej osobie Twoja obecność tu jest miła, sprawia radość i ktoś chce abyś tu była, taka jaka jesteś [a jak widać jest takich osób dużo :usmiech2:], to czy nie jest wspaniale być w takim miejscu i z taką świadomością?
pozdrawiam Ciebie ciepło! :cmok:
wuweiki
 

Postprzez cvbnm » 26 lut 2009, o 16:34

teniu, a moze potrzebujesz rozmowy?

pozdrawiam
cvbnm
 

Postprzez mahika » 26 lut 2009, o 16:36

hmmmm wszyscy mogą sie obrazacv a ja nie?... równi i równiejsi.... taaa

ja tez nie widze sensu w takim dziecinnym obrazaniu sie i ostentacyjnym odchodzeniu, wyrejestrowywaniu sie, usuwaniu ników. ale czy to kogos obchodzi co ja czuje? nie...

oczywiscie gozka, przyzwyczaiłam sie do twoich docinek i jak zawsze z pokorą przyjmuje. docinki ewki tez. (i mówie o tym wprost, bez owijania w bawełne) i jak ktos jeszcze ma ochote, to ok...
przeciez jestem nieczuła wredną suką.


moze dzieki temu tenia powróci na forum.

:shock: :evil: :?
Ostatnio edytowano 26 lut 2009, o 16:46 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości