czy jest możliwość...

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez wielorybica » 25 lut 2009, o 01:21

To ja głaszczę pod włos,z włosem i za uchem jeśli ktoś ma ochotę...dziś poza głaskaniem nic konstruktywnego wymyślić nie potrafię.

:serce2:
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez hespera » 25 lut 2009, o 04:53

ze tak sobie pozwole ustosunkowac sie do kwiatow: ja dla wszystkich cala laka....

One thousand and one yellow daffodils
:kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2:
Begin to dance in front of you -
oh dear ....

witam Pana Kota.
Wielorybico- jestem zazdrosna...
hespera
 
Posty: 419
Dołączył(a): 15 paź 2008, o 00:57
Lokalizacja: z krainy przyszlych muszkarzy

Postprzez tenia554 » 25 lut 2009, o 10:56

No napięcie się rozładowało.Ale niesmak pozostał.Czy niełatwiej byłoby porozmawiać z osobą o której piszecie,a wówczas ona będzie mogła się również wypowiedzieć.Robicie coś za czyimiś plecami ,uważając że macie prawo do idealnego spokoju na tym forum.Ja rozumiem ,że z racji stażu lepiej się znacie,ale nie rozumiem,dlaczego chcecie kogokolwiek eliminować.Przecież jest coś takiego jak pw i możecie rozmawiać z określonymi osobami nie odbierając nikomu prawa do wypowiadania się.Lekceważenie czy też ignorowanie innego myślenia niż Wasze są wyrazem braku szacunku.Ja ze swojej strony nie zamierzam z nikim rywalizować,ani osiągać określonej pozycji na tym forum ,ale jeśli zdołam pomóc chociaż jednej osobie to będzie to mój mały sukces.I nie będzie to miało dla mnie znaczenia czy podobam się wąskiej grupie osób.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę tolerancji ,zrozumienia i umiejętności słuchania innych.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 25 lut 2009, o 11:14

:gites:

No napięcie się rozładowało


To ja Tenia podłoze do pieca :twisted:
Ostatnio edytowano 25 lut 2009, o 11:34 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 25 lut 2009, o 11:26

Witaj Tenia :)

O mnie mówisz w liczbie mnogiej?
Nie, no , spoko :) nie ma sprawy, tylko dziwię się.

Ja załozyłam taki temat, bo to mi się wydało najlepszym sposobem poradzenia sobie z MOIMI emocjami. Są one moją sprawą i ja musze sobie z nimi radzić. czsaem mam lepszy pomysł, a czasem gorszy. Ten był akurat z tego drugiego rodzaju.

Co do twojego smaku, albo niesmaku- to ja na to nic nie poradzę.
Co masz na myśli mówiąc : "za plecami" ? Nie rozumiem w takim razie, gdzie jest przód, skoro pisanie na publicznym forum jest plecami.
O jaką jasnośc Ci chodzi? Miałam napisac : "X wywołuje we mnie szalenie burzliwe emocje?"
Nie bardzo tez sobie wyobrażam senswysyłania do kogoś PW.

Nie mam tez pojecia o czym mówisz, kiedy mieszasz do jednego tematu naszą dłuzsza lub krótszą znajomość.

Na pewno wszystko dobrze zrozumiałaś?

Albo inaczej- co na jakaś "pozycja", o której piszesz, że do niej dazysz do tego konkretnego tematu?

Kto chce kogoś wyeliminować?
Ja?
Czy jacyś "my"?
Moze inaczej- odeślij mnie do moich ( albo "naszych" jak tam chcesz) słow, w których jest mowa o wyeliminowaniu kogoś.

Pozdrawiam ciepło :kwiatek2:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez tenia554 » 25 lut 2009, o 11:51

Piszę WY gdyż ,wprawdzie TY wpadłaś na ten pomysł ,ale inne osoby również się z nim zgodziły.Pisząc o osobie X na forum,piszesz o konkretnej osobie X tylko nie ujawniaś o kogo chodzi .I właśnie to jest dla mnie nie zrozumiałe.Niby dlaczego miałabym się domyślać,wolałabym zająć stanowisko co do określonej osoby lub do osoby własnej.A jak nazwać fakt ,że nie życzysz sobie wpisów osoby X i chciałaśbyś je zignorować,zresztą w tej sprawie zwróciłaś się do moderatora.Wydało mi się to niesmaczne i lekceważące innych.Nie dopatrzyłam się w tej prośbie nic zabawnego,lecz problem który byłby świetnym tematem do rozmów na forum dyskusyjnym.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 25 lut 2009, o 11:56

tenia, masz swoje zdanie to sie go trzymaj. masz tendencje do narxzucania swojego zdania innym i wrecz nachalnie, prawie zmuszasz innych zeby przyjeli twój punkt widzenia i twoje podejscie do danego tematu. a tak nie bedzie. a teraz wyraziłas swoje zdanie i fajnie. w przyrodziemusi byc różnorodnosc w poglądach. bo bylo by nudno. tylko nie jątrz juz, bez sensu.
na dyskusyjnym, aga załozyla wątek, przeniosła ten, przegapiłas cos....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 25 lut 2009, o 12:02

Nie zycze sobie wpisów innej osoby?
Ja po prostu nie chciałam ich czytać.
A wydawało mi się to trudne- w tamtym momencie.

Za inne osoby nie odpowiadam, ani inne osoby nie odpowiadają za mnie.

Myslisz, zę jest sens to rozdmuchiwać?
A dlaczego masz się wypowiadać o moim stosunku do innego uzytkownika? Dlaczego masz zajmowac jakieś stanowisko w tej sprawie?

Temat nie miał być zabawny. Mnie tez zdziwiło, ze tyle osób chciało się wypowiedzieć.
Jeszcze bardziej mnie zdziwiło, że kiedy wywaliłam swoje bolące flaki na wierzch- tamten temat nie maiłą takiego "wzięcia", jak moje chwilowe niezrównoważenie i zaćmienie umysłu.
Myslisz, ze ktoś jest w stanie zaplanować, kto, kiedy i w jakim tonie odpowie na jakikolwiek temat?

I jest przeniesiony na forum dyskusyjne. Nosi tytuł "zaproszenie"

Pozdrawiam serdecznie :kwiatek2:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez tenia554 » 25 lut 2009, o 12:17

Myślę,że nie ma co ciągnąć tematu,gdyż wyraziłam to co poczułam i to wszystko.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 25 lut 2009, o 12:17

Temat nie miał być zabawny. Mnie tez zdziwiło, ze tyle osób chciało się wypowiedzieć.


Aga, a czemu tak mówisz, nie wiedziałas ze jak napiszesz na forum publicznie to bedzie odzew? jak nie chciałas zeby się ktokolwiek odezwał wystarczyło napisac do admina bezposrednio, a nie publicznie zakładajac nowy wątek :?
nowy wątek = ludzie wyrazający swoje zdanie :)
pozdrwiam serdecznie :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 25 lut 2009, o 12:22

:)
Ale az tyle??? :shock:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 25 lut 2009, o 12:26

mysle ze łatwiej jest dyskutowac na jakis temat, niz pomoc komus rozwiązac problem, zwłaszcza taki jak Ty miałas,. jesli nie miał nikt pomysłu.... to Twoje prawdziwe życie, ciężkie sprawy.
Funkcja ignoruj, nie jest ciężką sprawą, tylko tematem do dyskusji. dlatego tyle chętnych do wypowiedzenia się. zwłaszacza dla kogos kto lubi mówic (pisac) jest nas tu duuuuzo takich :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 25 lut 2009, o 12:29

Opowiem Wam kawał :haha:

Idą dwie agrafki przez pustynię.
- Uff, ale gorąco!
- Rozepnij się.


:haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez agik » 25 lut 2009, o 12:33

---------- 11:30 25.02.2009 ----------

Racja :)

---------- 11:33 ----------

Rozmawiają dwa pączki:
- chciałem się przyjąć na uniwersytet
- i co? przyjeli cię?
- no co ty!!! Pączków nie przyjmują
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ewka » 25 lut 2009, o 12:44

Słuchaj, czy patrzysz swojemu mężowi w oczy podczas stosunku?
- Hmm... Raz spojrzałam... Stał w drzwiach.


:haha:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 291 gości